PDA

View Full Version : Edno "Priqtelstvo"



Milena :(
01-15-2007, 17:29
Na 16g.sam i iskam da spodelia s vas ne6to,koeto me kara da se 4ustvam naistina zle.
Imam edna "priqtelka",na koiato imah stra6no mn doverie.Vsi4ko i spodeliah niamah taini ot neia i q chustvah izklu4itelno blizka.Ot 9g.sme priatelki i vinagi sam mislila,4e e strahotno i sviasno momi4e.Nikoga ne sam govorila zad garba i i vinagi sam bila 4estna s neq.No v posledno vreme tia se darji ujasno.Postoiano me kritikuva i obijda.Zasramva me pred ob6ti priateli i poznati.Za vsiako ne6to koeto kaja me zasi4a.Iskarvame kato nai glupavata.Znae 4e si haresvam mnogo edno mom4e i kogato sme v negova kompania tia postoiano flirtuva s nego pravi mu nameci i az kato iskam da se name6a v razgovora mi kazva ne6to ot sorta "ti ne se obajdai" ili po4va da me ironizira pred mom4eto i da iztakva sebe si.Chustvam se ujasno.Nikoga ne sam predpolagala 4e tq moje da bade takava gadniarka.
...A az tolkova i se doveriavah i ga obi4ah...
Kolko sum naivna ! :smt010

01-15-2007, 17:44
e zna4i ne ti e priqtelka 6tom se durji taka s teb.a pone znae6 li kakva e pri4inata da go pravi? :?

koalka
01-15-2007, 17:48
Говори с нея и й кажи да престане.Не може една приятелка да се държи така.Питай я защо прави така.И ако се направи на ударена просто не се занимавай с нея-

milena :(
01-15-2007, 17:48
e zna4i ne ti e priqtelka 6tom se durji taka s teb.a pone znae6 li kakva e pri4inata da go pravi? :?

Ne niamam predstava.Prosto neznam.Sichki kazvat 4e mi zavijda i t.n.Ama az ne viarvam.Niama kakvo tolko da mi zavijda.
Nishto ne sam i pravila ina4e.Prosto ot kakto si hvana gadje mislia 4e zapo4na da me gleda ot visoko.I tova me podtiska stra6no.Imame za po glupava za po grozna.Postoiano mi pravi zabelejki za na4ina mi na obli4ane.Nikoga ne mi e kazvala 4e ne6to po men i haresva.Vinagi mi gleda ne6tata prenabrejitelno i me kritikuva. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Milena :(
01-15-2007, 17:53
Говори с нея и й кажи да престане.Не може една приятелка да се държи така.Питай я защо прави така.И ако се направи на ударена просто не се занимавай с нея-

Emi opitvala sam da i kaja..Namekvala sam i hiliadi pati 4e mi e nepriatno,a tq kakto kazva6 ti se pravi na udarena i kazva 4e nqma takova ne6to,4e mnogo darji na men i t.n :---) Ama ako be6e taka shteshe d ago pokazva pone i malko.....Neiskam da se karame sled tolkova orekarano vreme zaedno,no ako prodaljava taka..Nz kak 6te izdarja

01-15-2007, 17:55
e zna4i ne ti e priqtelka 6tom se durji taka s teb.a pone znae6 li kakva e pri4inata da go pravi? :?

Ne niamam predstava.Prosto neznam.Sichki kazvat 4e mi zavijda i t.n.Ama az ne viarvam.Niama kakvo tolko da mi zavijda.
Nishto ne sam i pravila ina4e.Prosto ot kakto si hvana gadje mislia 4e zapo4na da me gleda ot visoko.I tova me podtiska stra6no.Imame za po glupava za po grozna.Postoiano mi pravi zabelejki za na4ina mi na obli4ane.Nikoga ne mi e kazvala 4e ne6to po men i haresva.Vinagi mi gleda ne6tata prenabrejitelno i me kritikuva. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
e sigurno si zabelqzala ot koga i se e promenilo otno6enieto.kak moje da izliza6 s 4ovek,koito ne ti e priqten?izlizai s drugi priqtelki i ne se zanimavai s neq.i sledva6tiq put kato q vidi6 q nakarai da ti obqsni za6to se durji tolkova gadno s teb. [-X

fetish_mi
01-15-2007, 18:03
Някой хора е по-добре да ги имаш в списъка си на врагове, отколкото на приятели.


А за момчето, кажи му, че го харесваш.

reason
01-15-2007, 19:49
Такива приятелки много...а и това,че я познаваш от толкова време не значи,че е ти е приятелка.И аз познавам момиче,с което се знаем от 10 години,но не сме най-добри приятелки.Аверки сме,дотам,че да излезем заедно.Така че...или си поговори с нея или я зарязвай(така да се каже).

IKisseDAGirL
01-15-2007, 20:11
оо за това момче изобщо не се притеснявай, той ако е свестен, със сигурност е останал с лошо впечатление от държанието й към теб, такива неща не остават незабелязани :roll:
а що се отнася до момичето, опитай се да говориш с нея, но не се унижавай и се дръж с нея така, както тя с теб, или пък най-добре спри напълно контактите си с нея.. нямаш нужда от излишен тормоз :?

Milena :(
01-15-2007, 20:26
оо за това момче изобщо не се притеснявай, той ако е свестен, със сигурност е останал с лошо впечатление от държанието й към теб, такива неща не остават незабелязани :roll:
а що се отнася до момичето, опитай се да говориш с нея, но не се унижавай и се дръж с нея така, както тя с теб, или пък най-добре спри напълно контактите си с нея.. нямаш нужда от излишен тормоз :?

Nemoga.V edno u4ili6te sme.Edin Klas.Edin 4in... :cry:

IKisseDAGirL
01-15-2007, 20:52
и кво като? премести се
не й обръщай внимание, не разговаряй с нея или пък говорете, но просто бъди безразлична
лесно е :wink:

teenkopele
01-16-2007, 06:16
Na 16g.sam i iskam da spodelia s vas ne6to,koeto me kara da se 4ustvam naistina zle.
Imam edna "priqtelka",na koiato imah stra6no mn doverie.Vsi4ko i spodeliah niamah taini ot neia i q chustvah izklu4itelno blizka.Ot 9g.sme priatelki i vinagi sam mislila,4e e strahotno i sviasno momi4e.Nikoga ne sam govorila zad garba i i vinagi sam bila 4estna s neq.No v posledno vreme tia se darji ujasno.Postoiano me kritikuva i obijda.Zasramva me pred ob6ti priateli i poznati.Za vsiako ne6to koeto kaja me zasi4a.Iskarvame kato nai glupavata.Znae 4e si haresvam mnogo edno mom4e i kogato sme v negova kompania tia postoiano flirtuva s nego pravi mu nameci i az kato iskam da se name6a v razgovora mi kazva ne6to ot sorta "ti ne se obajdai" ili po4va da me ironizira pred mom4eto i da iztakva sebe si.Chustvam se ujasno.Nikoga ne sam predpolagala 4e tq moje da bade takava gadniarka.
...A az tolkova i se doveriavah i ga obi4ah...
Kolko sum naivna ! :smt010

Хората се променят. :? :wink:

Master_88
01-16-2007, 18:01
Поговори с нея и ако не се оправи - да си гледа работата. То дори да сте приятелки едва ли ти е много приятно да се държи по този начин с теб

01-21-2007, 19:23
priqtelstvo a?ami mislq 4e su6testvuva,no ne vseki moje ad go pritejava...6tastliv e onzi koito go nameri i suymee da go zapazi...az imax 4 mn dobri priqtelki...da ama o4evidno ne sa tolko dobri...zarqzaxa me...da zarqzaxa me..az napravix glupost,posle o6te po qko se razsurdixa..i do den dne6en ne mi govorqt...momenta be6e truden,no nikoi ne mi podade ruka,a uj imam tolkova mnogo priqteli...no togava gi nqma6e...i stranno kak no usetix 4e te ne sa mi istinski priqteli...

Violenza
01-22-2007, 18:49
Дръж се гадно и ти! Засичай я и я убиждай, щом тя го може, защо да не го можеш и ти. :twisted:
Тя така и така явно не заслужава по-добро отношение... :wink:

LoVe_PeTkO
01-23-2007, 07:35
Pravi tova koeto pravi i tq.Imah priqtelka s koqto sme izrasnali dvete.Kato malki igraehme na kukli i na kvo l ne.Vinagi mi e kazvala 4e sam i nai dobrata priqtelka.Az q uvajavah kakto i tq men...no vednaj neznam kakvo e stanalo i tq se odrapna ot men...kaza 4e sam bila govoria zad garba i,koeto izob6to ne be6e vqrno..nqkoi hora pravqt glupsoti zaradi tova 4e zavijdat...ot 9 godini bqhme frendki i minalata godina se razdelihme ei taka...drugite mi razkazvat kolko zle e govorila zad garba mi i za glupsotite koito e nagovorila,no na men mi pisna da q tarpq..
Nikoi ne e dlajen da tarpi vsi4ki tezi trudnosti na jivota.6tom tq moje i ti badi takava.