PDA

View Full Version : A za6to vsi4ko trqbva da e tolkova trudno?



malkoto_sladko_dqvol4e
01-15-2007, 17:59
Та как да ви обясня?Зна4и имам си приятел,които не е от мястото кадето живея и не се виждаме 4есто.преди си пи6ехме в skype,но сега не можем таи като нещо се багна.Но аз го харесвам но има и друг проблем.Има 1 мом4е което ходихме отдавна но на нова година бяхме заедно.Сега аз искам да сам приятелка с него,бапреки 4е има 4аст от мен която го харесва още. :(

koalka
01-15-2007, 18:08
Ами според мен не трябва точно сега да си приятелка с онова момче.По-добре изчакай чувствата ти да отминат и тогава бъди приятелка с него.А приятелят ти-не знам колко далече сте, но все пак се виждате и като ви се оправи скайпа ще можете да поддържате връзка, нали? :wink:

LO6IQ
01-15-2007, 18:12
От цялата история нищо не разбрах,много объркано.
Така и не си задала въпрос ,на който ние да ? Питай нещо и ще ти помогнем . :mrgreen:

perky_girl
01-15-2007, 18:12
Според мен,трябва да помислиш с кой от 2мата искаш да си,защото моето мнение,е че ти искаш да се спреателиш с ЕХ приятелят ти за да стане отново нещо м/у вас.Иначе коалка е права ;)

malkoto_sladko_dqvol4e
01-15-2007, 18:24
и аз отна4ало не исках дори да виждам мом4ето което 4аст от мен харесва да но сега го искам за приятел защото знам 4е 6те разбера много неща за него и ще разбера 4е не си е струвало да се изма4жам заради него.а с гаджето ми не се опражи skype ве4е цял месец.а пак за виждането става мн рядко