PDA

View Full Version : Родителите на гаджето ви :)



He3HauKa
01-15-2007, 18:39
Какво мислят родителите на гаджето ви за вас :lol: Случвало ли ви се е някога ,да се изкажат кофти за вас или винаги сте случвали на пекани мама и тати на вашето мило :lol: ?

malkata_
01-15-2007, 18:42
Емиии до сега не ми се е случвало да мислят нещо лошо за мене........бащата на сегашното ми гадже е много печен.....майка му е по консервативен тип,но се разбираме.....е друго е като стане ввъпрос за синчето и че става малко гадна....в смисъл иска винаги да знае всичко и малко или много да става винаги нейната....ама някак се търпи.....за сега!!!!!!ама тя е така само като стане въпрос за сина и....иначе си е и тя печена!!!!!! :mrgreen: :lol:

alkobalko
01-15-2007, 18:42
Родителите на приятеля ми са невероятни хора и никога не съм чула една лоша дума от тяхна страна. За мен те са като втори родители и са направили за мен много неща, за които винаги ще им бъда благодарна. Пожелавам на всеки да попадне на такива хора.

linkin_park_fenka
01-15-2007, 18:43
Аз лично познавам баща му,а майка му само съм я засичала.Баща му мисли само хубави неща за мен,никога не е казал,че съм му неприятна или нещо такова.Излизали сме няколко пъти аз,баща му и той и сме си прекарвали добре.Майка му както споменах си има изградено мнение за мен само по това което той и е разказвал,тъй че предполагам не мисли нищо лошо и тя. :mrgreen:

PerfectStrang3r
01-15-2007, 18:45
Честно казано съм се виждал с тях рядко и не знам какво мислят за мен. Едва ли имат някакво мнение.. знам ли

koalka
01-15-2007, 18:51
Май не много, но си нямам и представа защо.И те си измислят някакви глупости, ама айде.Майка му пред мен е казвала неща, които са имали за цел да ме накарат да се чувствам гадно определено, но няма значение, не ми и пука вече.Писна ми да се опитвам да им се харесвам и да се държа добре, а те....За това не се тормозя вече и не ми пука, както казах.

He3HauKa
01-15-2007, 18:54
koalka razbiram za kakvo stava duma pri teb.Uj roditelite na priqtelq mi sa pekani,no ponqkoga maika mi se izkazva nqkak stranno i na men mi stava dosta typo :smt017

Jenninka
01-15-2007, 19:00
Родителите на приятеля ми са невероятни хора и никога не съм чула една лоша дума от тяхна страна. За мен те са като втори родители и са направили за мен много неща, за които винаги ще им бъда благодарна. Пожелавам на всеки да попадне на такива хора.
И аз мисля същото за родителите на моя приятел!Те също са направили много за мен,много жестове,добри думи и помощ в трудни моменти...

Digital
01-15-2007, 20:24
Мислят си... "Този пиклио дали шиба дъщеря ни ?"

Viktoriq_
01-15-2007, 20:34
Digital ами много ясно , ти какво искаш да си мислят !
а не знма абсолютно нищо за техните ... , но няма как да не са хипер готини , все пак сина им е супер !

Вълка
01-15-2007, 20:35
Едит

01-15-2007, 21:45
Mi to na6te ako razberat kvi gi vur6a 6te me pribirat v policiqta

air_wisp
01-16-2007, 07:32
Разбирам се с майка и щото нея най-често я виждам...докато с баща и съм само на "здравей" :) мисли ме за гашльo...скейтър ще :twisted:

krem4et0
01-16-2007, 07:37
Не знам какво мислят за мен,защото годжето не говори по този въпрос,а и аз не ги познавам много добре. С майка му се разбираме,а бащата му съм виждала 2-3 пъти. Аз ходя с него,а не с родителите му,а и знам,че за него тяхното мнение не е особено важно. Предполагам е добро-аз съм перфектната снха бе :lol:

sexY_mackA90
01-16-2007, 07:58
Хаха еми много ме обичат :smt043 Даже като веднъж се бяхме скарали с приятеля ми и майка му почна да му крещи как може да се кара с момиче като мен :-D А и те са невероятни хора никога не биха казали нещо лошо за мен