PDA

View Full Version : istinskata lubof sled zaminavaneto do london



vlubeno:):(
01-15-2007, 19:47
off horca mn mi e tejko.jiveq v london no si bqh v bg za edin mesec.tragnah s nai dobriq mi fr no predi si go obi4ah pak no po dr na4in.no 10 dena predi da si otidq pak v gb po4uvstvah mn golqma privarzanst kam toq pi4 i go zaobi4ah super istinski kakto i toi mene.razdelihme se s salzi na o4i.sq sam tuk i poludqvam 4e ne e do mene i 4e ne 4uvsvam tqloto mu do moeto.sega govorim s nego po skype i revem toi kazva 4e za praf put pla4e za momii4e i za praf put obi4a nqkoi tolkova mn as sa6to sam taka.napisah mu pismo kogato si otidoh koeto da pro4ete posle.toi ve4e go znae na izust obi4a me super mnogo no sled 6 meseca 6te go vidq 4ak.mn mi lipsva adski mnogo.pls pomognete mi vappreki 4e ne namiram na4in za pomo6t.samo poleta obratno kam bg bi mi pomognal.obi4am go

iiirish
01-15-2007, 20:01
няма начин да ти помогне никой и ти много добре заеш това. ако толкова силно се обичате остава само да се чакате, но такива връзки са ужасно трудни за поддържане и се изисква огромно постоянство и търпение, които за съжаление рано или късно се изчерпват във всеки от нас

Viktoriq_
01-15-2007, 20:39
Бъди силна и всичко ще се оправи !
Той е добре , ти си добре , обичате се ... какео ти трябва повече ... !? Раздялата ви не е за винаги , а за дни , месеци !

PerfectStrang3r
01-16-2007, 08:20
Горе главата и ако се обичате времето и километрите не са проблем.

Lorraine
01-16-2007, 08:25
няма начин да ти помогне никой и ти много добре заеш това. ако толкова силно се обичате остава само да се чакате, но такива връзки са ужасно трудни за поддържане и се изисква огромно постоянство и търпение, които за съжаление рано или късно се изчерпват във всеки от нас съгласна съм напълно

vlubenoto:):(
01-16-2007, 12:24
na tozi etap nikoi ot dvama ni ne e pomislql za drugo osven 4akaneto.obe6tavame si 4e 6te izdarjim.no se 4uvstvam ujastno sqka6 sarceto mi ostana v nego,v pls,v bulgariq.se6tam se za seki den prekaran s nego.sqka milucka,celuvka jes.kak zapo4na si4ko i kak ZAVAR6I. s mnogo salzi i dve razbiti sarca.govorih s nego po skype.gledahme se kogato go pomolih da pro4ete na glas pismoto koet mu napisah sled 2 izre4eni e se razplaka i kaza nemoga.gadno mu e da go gledam taka i razbiram kak se stiska no idva moment v koit i dvamata se gledame i pla4em i dokosvame kamerite na kompovete si sqka6 sme eidn do drug.mn mi e tejko.nikoga n esam obi4ala tolkova silno.po vreme na poleta se molih da padne samoleta i da umra.tuk nqqm jivot.jivota mi e v bg s nego,fr mi i rodninite mi.obi4am go

fhr
01-16-2007, 13:08
6se opraite

koalka
01-16-2007, 14:45
Добре е поне, че заминаваш само за 6 месеца, а не завинаги.Явно много се обичате, но да се надяваме, че любовта ви ще издържи 6 месеца.Това е напълно възможно!

vlubena:):(
01-17-2007, 12:17
mn mi e tejko nemoga da spra da pla4a i da mislq za vremeto v koeto use6tah tqloto mu do mmoeto

Barbie
01-17-2007, 12:28
Ами, хм, аз съм в Италия, приятелят ми е в България. Липсва ми безумно много. (Но аз след месец и нещо ще го видя...) Разстоянието е много мъчително. Времето, през което трябва да чакаш, също.

"tuk nqqm jivot.jivota mi e v bg s nego,fr mi i rodninite mi."

Ето тези две изречения са ми до болка познати. На мен ми е много трудно да се откъсна от живота си в България...най-вероятно, защото просто не искам. Така или иначе нямаш голям избор - щом го обичаш, ще се чакате. Иначе не би била по-щастлива. Аз съм безкрайно благодарна, че приятелят ми е до мен...макар и от разстояние. От своя страна използвам абсолютно всяка възможност и всеки удобен момент да се връщам в България. Вярвам, че подобни връзки са възможни, но също така са трудни. И все пак ще разберете колко точно силна е връзката между вас...