PDA

View Full Version : Pomognete malko :)



01-15-2007, 20:27
Здравейте...Надявам се че ще ми помогнете с някой съвет.Ето как стоят нещата при мен...Имам си страхотен приятел много ме обича,аз също го обичам,той се държи невероятно с мен и аз се старая той да се чувства добре...и така до преди няколко седмици всичко беше чудесно,но един ден получих смс от момче,което ми пишеше че ме видял някаде си...много ме харесал и от тогава не спирал да мисли за мен.От начало дори не знаех кой е след това разбрах и се оказа че това момче,което напоследак и на мен ми правеше впечатление...Аз не му обращах внимание,той ми званеше постоянно,а аз тактично го отрязвах(макар че не ми беше безразличен,но все пак държа на приятеля си).Но след това реших че и аз ако му драсна някой смс няма да стане нищо...и така нещата почнаха да се задалбочават...макар и само по телефона.До като един ден му писах доста,а той така и не ми отговори,по касно ми се обади и измисли някакво оправдание защо не ми е писал започна да говори пак колко му харесвам и т.н..След този разговор той спря да ми пише,дори не си вдигаше телефона,което преди не можеше да се случи.Сега аз сам с приятеля си и се чувствам добре с него,но напоследак не можем да се виждаме всеки ден,и през това време,когато съм сама или с някой друг няма значение,аз започвам да си мисля за онова момче и се тормозя постоянно....защо така изведнаж спря да ме тарси,и последното което ми каза беше "обичам те,ще ти докажа".Почти сигорна съм че той наистина изпитва нещо към мен,защото го виждам в погледа му.Кажете как според вас мога да го накарам пак да започне да ме тарси,дори да знам че нищо няма да стане между нас...и смс-ите ми стигат в случая...дали ще е по добре да не го тарся ...не знам помогнете

GiRl^of^PriStOn
01-15-2007, 20:46
Gledai si priqtelq ...tova e moqt syvet . Tova momche moje da e razbralo che si imash priqtel i da se e otteglilo....Imash pitomno a gonish divoto..ne go razbiram tova vypreki che i az pravq podobni gluposti i se zabyrkvam v podobni kashi postoqnno...

Digital
01-15-2007, 20:57
Здравейте...Надявам се че ще ми помогнете с някой съвет.Ето как стоят нещата при мен...Имам си страхотен приятел много ме обича,аз също го обичам,той се държи невероятно с мен и аз се старая той да се чувства добре...и така до преди няколко седмици всичко беше чудесно,но един ден получих смс от момче,което ми пишеше че ме видял някаде си...много ме харесал и от тогава не спирал да мисли за мен.От начало дори не знаех кой е след това разбрах и се оказа че това момче,което напоследак и на мен ми правеше впечатление...Аз не му обращах внимание,той ми званеше постоянно,а аз тактично го отрязвах(макар че не ми беше безразличен,но все пак държа на приятеля си).Но след това реших че и аз ако му драсна някой смс няма да стане нищо...и така нещата почнаха да се задалбочават...макар и само по телефона.До като един ден му писах доста,а той така и не ми отговори,по касно ми се обади и измисли някакво оправдание защо не ми е писал започна да говори пак колко му харесвам и т.н..След този разговор той спря да ми пише,дори не си вдигаше телефона,което преди не можеше да се случи.Сега аз сам с приятеля си и се чувствам добре с него,но напоследак не можем да се виждаме всеки ден,и през това време,когато съм сама или с някой друг няма значение,аз започвам да си мисля за онова момче и се тормозя постоянно....защо така изведнаж спря да ме тарси,и последното което ми каза беше "обичам те,ще ти докажа".Почти сигорна съм че той наистина изпитва нещо към мен,защото го виждам в погледа му.Кажете как според вас мога да го накарам пак да започне да ме тарси,дори да знам че нищо няма да стане между нас...и смс-ите ми стигат в случая...дали ще е по добре да не го тарся ...не знам помогнете
Ми тъпичка си, гледай си приятеля...

white_chik
01-16-2007, 07:57
Е,ти кво искаш???Хем да си със сегашното гадже,хем другото момче да ти чеша егото :evil: Супер егоистично постъпваш спрямо двете момчета.Ако искаш това момче,което ти е пращало смси,скъсай с настоящото си гадже и го потърси, а не да си играеш с двамата."Сега аз сам с приятеля си и се чувствам добре с него" еми като се чувстваш добре не се надявай другият пак да се сети за теб.Ебати човека :shock: Има хора,които искат само едни човек,а ти с двама,еми не става

Lorraine
01-16-2007, 08:30
Здравейте...Надявам се че ще ми помогнете с някой съвет.Ето как стоят нещата при мен...Имам си страхотен приятел много ме обича,аз също го обичам,той се държи невероятно с мен и аз се старая той да се чувства добре...и така до преди няколко седмици всичко беше чудесно,но един ден получих смс от момче,което ми пишеше че ме видял някаде си...много ме харесал и от тогава не спирал да мисли за мен.От начало дори не знаех кой е след това разбрах и се оказа че това момче,което напоследак и на мен ми правеше впечатление...Аз не му обращах внимание,той ми званеше постоянно,а аз тактично го отрязвах(макар че не ми беше безразличен,но все пак държа на приятеля си).Но след това реших че и аз ако му драсна някой смс няма да стане нищо...и така нещата почнаха да се задалбочават...макар и само по телефона.До като един ден му писах доста,а той така и не ми отговори,по касно ми се обади и измисли някакво оправдание защо не ми е писал започна да говори пак колко му харесвам и т.н..След този разговор той спря да ми пише,дори не си вдигаше телефона,което преди не можеше да се случи.Сега аз сам с приятеля си и се чувствам добре с него,но напоследак не можем да се виждаме всеки ден,и през това време,когато съм сама или с някой друг няма значение,аз започвам да си мисля за онова момче и се тормозя постоянно....защо така изведнаж спря да ме тарси,и последното което ми каза беше "обичам те,ще ти докажа".Почти сигорна съм че той наистина изпитва нещо към мен,защото го виждам в погледа му.Кажете как според вас мога да го накарам пак да започне да ме тарси,дори да знам че нищо няма да стане между нас...и смс-ите ми стигат в случая...дали ще е по добре да не го тарся ...не знам помогнетестой си при приятеля!

fifi_friend
01-16-2007, 08:42
така.....

1 време е да си признаеш истината - страдаш от типичния синдром на самотниците ( никога не можеш да бъдеш сама и затова винаги трябва да има резерва)

2 Какво значи, че ей така е станала зарибявката? Ако тарсиш флирт извън вразката значи, че човекът до теб не е за теб. Не ти дава достатачно

3 Ако нещо не ти достига говори с приятеля ти. Може ли да ти го даде или може би причината не е в него?

4 Ако ти истински обичаш един човек, как може да те интересува момче, което не познаваш и което ей така ти е обарнало просто внимание?

5 Можеш ли да бъдеш с него след като той те е харесал само заради външния ти вид?

6 КОгато преследваш един мъж той винаги ще бяга (основното правилото на играта)

01-20-2007, 21:48
moje da probvash s tozi obojatel,no za po sigorno si badi s tvoq pi4,a ako mojesh s dvamata badi :wink:

Merito_
01-20-2007, 22:24
Mila i az sam v polojenie koeto malko ili mnogo prili4a na tvoeto,krastopat mejdu razum i vremenni uvle4eniq a?Spored men si poslu6ay sarceto,no nedei gi vartq i dvamata zashtoto polojenieto stava kofti.Pomisli i za napred s kogo shte si po 6tastliva i taka deistvay.

xixi
01-20-2007, 22:25
Бих помогнал със сигурност ма ме мързи да го чета

artilerista_vlad
01-20-2007, 22:47
ми аз ще си послужа само с една мъдрост "от два стола, та на земята", ако не искаш да станеш главна героиня в нея си помисли какво правиш. и какви сте такива момичетата ние ви обичаме държим се страхотно с вас и въпреки всичко си мислите за други! а ако ти беше на мястото на приятея си? още една мъдрост и приключвам " Никога не прави на някой това, което не искаш да ти направят на тебе!"

кръц-клъц
01-20-2007, 22:58
Здравейте...Надявам се че ще ми помогнете с някой съвет.Ето как стоят нещата при мен...Имам си страхотен приятел много ме обича,аз също го обичам,той се държи невероятно с мен и аз се старая той да се чувства добре...и така до преди няколко седмици всичко беше чудесно,но един ден получих смс от момче,което ми пишеше че ме видял някаде си...много ме харесал и от тогава не спирал да мисли за мен.От начало дори не знаех кой е след това разбрах и се оказа че това момче,което напоследак и на мен ми правеше впечатление...Аз не му обращах внимание,той ми званеше постоянно,а аз тактично го отрязвах(макар че не ми беше безразличен,но все пак държа на приятеля си).Но след това реших че и аз ако му драсна някой смс няма да стане нищо...и така нещата почнаха да се задалбочават...макар и само по телефона.До като един ден му писах доста,а той така и не ми отговори,по касно ми се обади и измисли някакво оправдание защо не ми е писал започна да говори пак колко му харесвам и т.н..След този разговор той спря да ми пише,дори не си вдигаше телефона,което преди не можеше да се случи.Сега аз сам с приятеля си и се чувствам добре с него,но напоследак не можем да се виждаме всеки ден,и през това време,когато съм сама или с някой друг няма значение,аз започвам да си мисля за онова момче и се тормозя постоянно....защо така изведнаж спря да ме тарси,и последното което ми каза беше "обичам те,ще ти докажа".Почти сигорна съм че той наистина изпитва нещо към мен,защото го виждам в погледа му.Кажете как според вас мога да го накарам пак да започне да ме тарси,дори да знам че нищо няма да стане между нас...и смс-ите ми стигат в случая...дали ще е по добре да не го тарся ...не знам помогнете
Ми тъпичка си, гледай си приятеля...
Много си прав!Тъпичка е!
...А ,да,щях да забравя.И ти си тъп.

IKisseDAGirL
01-21-2007, 06:46
може би някой познат на приятеля ти е разбрал за това и му е казал да стои настрана от теб..

LO6IQ
01-21-2007, 06:58
Е,ти кво искаш???Хем да си със сегашното гадже,хем другото момче да ти чеша егото :evil: Супер егоистично постъпваш спрямо двете момчета.Ако искаш това момче,което ти е пращало смси,скъсай с настоящото си гадже и го потърси, а не да си играеш с двамата."Сега аз сам с приятеля си и се чувствам добре с него" еми като се чувстваш добре не се надявай другият пак да се сети за теб.Ебати човека :shock: Има хора,които искат само едни човек,а ти с двама,еми не става
Няма какво друго да кажа. :)

juSTkiddy
01-21-2007, 07:09
Е,ти кво искаш???Хем да си със сегашното гадже,хем другото момче да ти чеша егото :evil: Супер егоистично постъпваш спрямо двете момчета.Ако искаш това момче,което ти е пращало смси,скъсай с настоящото си гадже и го потърси, а не да си играеш с двамата."Сега аз сам с приятеля си и се чувствам добре с него" еми като се чувстваш добре не се надявай другият пак да се сети за теб.Ебати човека :shock: Има хора,които искат само едни човек,а ти с двама,еми не става

Абсолютно съм съгласна с теб!

koalka
01-21-2007, 07:16
Определено гадно постъпваш и ще нараниш приятеля ти по този начин, ако разбере.Бъди честна с него и му признай всичко.Представяш ли си на него какво му е, мисли, че чувствата ти са същите, а те не са.И не можеш да ме убедиш, че са.Ти мислиш за друг!Несъмнено той те обича повече, съзнанието му е заето само за теб да мисли, а ти мислиш и за друг.Аз на твое място не бих се занимавала с това момче и бих си останала с човека, който ме обича.Но преди това бих признала истината, дори и това да значи да се разделим.Не мога да лъжа човек, който обичам или поне съм обичала.Просто не е честно.Постави се на негово място и виж как ти би се почувствала, за да постъпваш по тоя гаден начин.

01-21-2007, 17:36
Приятеля ми от самото начало знае за другия и не съм крила нищо от него,но след всичко това си дадох сметка колко много обичам приятеля си и изобщо не си заслужава да го зарежа заради някакав си там...

_candy_girl_
01-21-2007, 17:37
и знаеш ли кво става накрая?от двата стола падаш на земята.Добре фе нали си имаш приятел защо търсиш и още някои с един не можеш ли да се задоволиш? :twisted:

Let-me-love-you
01-21-2007, 19:04
Dobre 4e si se osaznala na vreme kolko obi4ash 4oveka do teb,a ne sled kato go izgubi6.No slu4vat se i takiva ne6ta ponqkoga :wink:

TreeHill
01-21-2007, 19:40
ЕБАСИ ГРОЗНАТА ТЕМА! ТИ КВО ПРИЯТЕЛЯ ТИ ЗА ЖИВ НИ ЛИ ГО БРОИШ>ЛЕЛЕЕЕЕЕ АМАН ВЕЧЕ ОТ ДЕЦА ДЕТО СИ МИСЛЯТ ЧЕ ЗНАЯТ КВО Е ЛЮБОВ ...