PDA

View Full Version : Moderated: Какво се взима, когато имаш киста?



ЕЕЕ
01-15-2007, 21:08
Някои може ли да ми каже понеже имам киста какво се взима да се махне някакви хапчета или билки

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

yuHku
01-15-2007, 21:13
mi otidi na lekar 6toto moje da se okaje zloka4estvena i togava moje da stane fal pak i ima nai razli4ni kisti i taka...

01-16-2007, 05:14
И ако е злокачествена какво ще стане.Опасно ли е

Lorraine
01-16-2007, 05:43
лекар!

DrSmurph
01-16-2007, 06:54
Що си говорите все глупости? ЩО ЕДИН ПЪТ НЕ КАЖЕТЕ КАКВО И КЪДЕ ТОЧНО ВИ ИМА? ЩО ЕДИН ПЪТ НЕ СИ НАПИШЕТЕ ГОДИНИТЕ И ПОЛА? ЩО НАИ-СЕТНЕ НЕ СЕ НАУЧИТЕ, ЧЕ ЗА ДА ВИ СЕ ПОМОГНЕ ТРЯБВА ПОМАГАЩИЯ ДА ЗНАЕ КАКВО ВИ ИМА Т.Е. ТРЯБВА ВИЕ ДА ПОМОГНЕТЕ ЗА ДА МОЖЕ НИЕ ДА РАЗБЕРЕМ!!!

batkodoki
01-16-2007, 07:38
Що си говорите все глупости? ЩО ЕДИН ПЪТ НЕ КАЖЕТЕ КАКВО И КЪДЕ ТОЧНО ВИ ИМА? ЩО ЕДИН ПЪТ НЕ СИ НАПИШЕТЕ ГОДИНИТЕ И ПОЛА? ЩО НАИ-СЕТНЕ НЕ СЕ НАУЧИТЕ, ЧЕ ЗА ДА ВИ СЕ ПОМОГНЕ ТРЯБВА ПОМАГАЩИЯ ДА ЗНАЕ КАКВО ВИ ИМА Т.Е. ТРЯБВА ВИЕ ДА ПОМОГНЕТЕ ЗА ДА МОЖЕ НИЕ ДА РАЗБЕРЕМ!!!

sic! :!: =D>

Lorraine
01-16-2007, 08:09
Що си говорите все глупости? ЩО ЕДИН ПЪТ НЕ КАЖЕТЕ КАКВО И КЪДЕ ТОЧНО ВИ ИМА? ЩО ЕДИН ПЪТ НЕ СИ НАПИШЕТЕ ГОДИНИТЕ И ПОЛА? ЩО НАИ-СЕТНЕ НЕ СЕ НАУЧИТЕ, ЧЕ ЗА ДА ВИ СЕ ПОМОГНЕ ТРЯБВА ПОМАГАЩИЯ ДА ЗНАЕ КАКВО ВИ ИМА Т.Е. ТРЯБВА ВИЕ ДА ПОМОГНЕТЕ ЗА ДА МОЖЕ НИЕ ДА РАЗБЕРЕМ!!!евала!

01-17-2007, 07:33
на 17 години съм мъж, кистата е на опашната кост

01-18-2007, 21:09
are be nqkoi nqma li da kaje

ultra
01-19-2007, 00:02
на 17 години съм мъж, кистата е на опашната кост
Нали разбираш,че това е доста сериозно и тук не можем да ти назначим никакви лекарства.
Лекаря е неизбежен.

batkodoki
01-19-2007, 01:19
оп оп :)

"да ти назначим" ми звучи повече от сериозно :)


пич, давай на лс историята&статуса+проведеното до тук лечение, за да помислим как да сме полезни!

p.s ако е това, което предполагам => скалпел&дренаж. а кой ще итервенира - колега М, или колега Ф си е само въпрос на предразсъдачно предпочитание ;)

01-19-2007, 17:50
За първи път чувам мъж да говори за кисти.При всички случаи,какви сте такива,че да пребягвате до самолечение?Ходи се на лекари и толкова,ние нито сме такива,нито сме студенти по медецина,че да заместим мнението на специалистите.

SwEeT_pAiN_F
01-19-2007, 17:58
оп оп :)

"да ти назначим" ми звучи повече от сериозно :)


пич, давай на лс историята&статуса+проведеното до тук лечение, за да помислим как да сме полезни!

p.s ако е това, което предполагам => скалпел&дренаж. а кой ще итервенира - колега М, или колега Ф си е само въпрос на предразсъдачно предпочитание ;)
Правилно!!!! Само че най-първо се ходи на лекар!!!!!

ultra
01-20-2007, 09:08
оп оп :)

"да ти назначим" ми звучи повече от сериозно :)


пич, давай на лс историята&статуса+проведеното до тук лечение, за да помислим как да сме полезни!

p.s ако е това, което предполагам => скалпел&дренаж. а кой ще итервенира - колега М, или колега Ф си е само въпрос на предразсъдачно предпочитание ;)

Не се бъзикай,не си ли видял че всеки тук чака да му изпишеш някакви чудни хапчета и да се излекува.Трябва да му е ясно,че за такива сериозни неща лекар му е майката,не да чака онлайн лечение...

Anabella
01-20-2007, 19:10
на 17 години съм мъж, кистата е на опашната кост


Това е растящ навътре косъм,който събира гной(ако не се лъжа така беше).Най често се появява при момчетата,понякога и наследствено.Премахва се чрез операция.Един мой приятел го оперираха и се възстанови за около месец.Самата операция не трае дълго и го изписаха след 2 дена.Надявам се да съм ти помогнала.Успех и върви на лекар ;)