PDA

View Full Version : Страдание и болка как де се преборя с това.



smashed
01-15-2007, 21:39
Искам да ви разкажа за скапаната реалност но моя живот да ви кажа чесно не ми пука кой какво ще си помисли. Вече от давна взе да не ми пука кой какво си мисли за мен. Понякога живота ми се е превърнал в без вкусен. Даси кажа чесно някай път не издържам но знаетели кое боли най много не визическия удър а ми душата боли от думи който сте чували и това може да ви искара извън строя. Като се случи при мен това разби живота ми тотално. Става дума за чуства любов и така на така и като за капак и здравето ми това не го очаквах направо ме съсипа но какво да се прави живота ти подняся изненади и то понякога сурови. Искам си живота като преди сега съм се печъ но огромен огън. Тежко ми е потиснато ми е има чуството че живота ми е толково смачкан. Някой разбира ли ме или само така съм аз. В живота си има двама мъже който ме обичат но аз не зная вобще какво да правя обичам и давмата не еднакво по различен начин ги обичам. Много неща ми се струпаха наведнъш и не знам какво да правя. Какво мислите вие. :?

01-15-2007, 21:42
ot dumite ne boli no ot bezhaberieto i nqkoi pogreshni deistviq puk i vkluchitelno lipsata na drebni jestove ... tova me sduhva men super qko. :( i ot dumite boli de no ne tolkova...

Lorraine
01-16-2007, 08:39
аз обаче нищо не разбрах :-s