PDA

View Full Version : Kakvo bihte napravili vie v moita situaciq



Oburkan
01-15-2007, 22:02
Ta hora namiram se sa v nqkvo omagiosano krugche - Vse oshte obicham ujasno mn biv6ata mi a tq me skusa predi mesec i polovina i veche ima drug, no krai nova godina da si prekaraxme svestno zaedno i pak da se celuvame i gushkame vupreki segashniq ... no tq pak se vurna pri nego a osven tova q vidqx da se mlqska i s edno momche s koeto hodeshe oshte predi mene - intereresno mi e kvo shte postupite bez da mi obesnqvate che shte q zarejete na sekundata - tva veche mi e do bolka poznato

fifi_friend
01-16-2007, 08:53
не я преследвай! Не и се обаждай изобщо. Прави се, че не ти пука. Когато тя види, че ти не се интересуваш от нея ще дотърчи веднага. Женска природа :-D Една жена никога не може да преглътне, че не е интересна вече :-D А Ако не дойде тогава и ти си знеш истината - културно казано не е жена за един мъж..... смисъл само за един :wink:

Lorraine
01-16-2007, 08:53
тая тема колко пъти си я пуснал? :-)

malkata_
01-16-2007, 08:57
еми да ти кажа чесно ще и тегля една....но тъй като неискаш да чуваш това за пореден път....може би ще поговоря с нея и ще я попитам какво иска....или поне ще се опитам да проведем нормален разговор.....ама пич щом се е мляскала и с друг като си има и гадже....как мислиш че стоят нещата....по-добре я забрави!!!! :?

koalka
01-16-2007, 14:51
Е какво да ти кажем?Да останеш с нея и да те лъже с други, да си се целува и на теб няма да ти пука ли?За какво се занимаваш с нея, като знаеш, че вече не може да сте заедно, при положение, че си има друг и на теб не ти обръща особено внимание.

iiirish
01-16-2007, 15:09
явно дооооста се привързва към бившите си за да ги гушка и целува ;) според мен ти не правиш изкюлчение от множеството. не се оставяй обаче да падеш в краката й и да й годиш след фустата! дръж се единствено приятелски с нея и избягвай всякакви други контакти. а любовта... постепенно изчезва особено когато се появи нов човек ;)

passion_kisssss
01-16-2007, 16:49
не я преследвай! Не и се обаждай изобщо. Прави се, че не ти пука. Когато тя види, че ти не се интересуваш от нея ще дотърчи веднага. Женска природа :-D Една жена никога не може да преглътне, че не е интересна вече :-D А Ако не дойде тогава и ти си знеш истината - културно казано не е жена за един мъж..... смисъл само за един :wink:

ам..така е..... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

xixi
01-16-2007, 16:58
бих се изкъпал.
Бих се подстригал.
И бих си измил зъбите.
След което ще съм готов.Напълно готов.И ще си лягам да спЪ.