PDA

View Full Version : not another "kak da se zapoznaq s momi4et ot daskalo&qu



01-16-2007, 08:13
Pro4etoh vsi4kite temi deto sa praveni predi tova po tozi vupros, samo 4e pri men ima 1-2 uslojneniq.
Ta napravo shte razkaja. Zabelqzah vuprosnoto momi4e na edna diskoteka organizirana ot daskaloto, samo 4e bqh piinal malko. Kakuv e problema ? Mi az sym malko sramejliv. Obiknovenno preodolqvam sramejlivostta si kato govorq bez da mislq, v smi ne govorq pulni gluposti, ami prosto ne mislq kakvo govorq, 6toto po princip mislq ne 3 puti, mi 100 puti predi da reja, koeto sushto si mi e nedostatuk, ama tfa e druga tema. Problema e che v diskotekata rabotata s govoreneto nqmashe kak da stane(ako ne bqh na gradus shtqh da se dostq, che nqma da stane taka =\), v smi tq nishto ne 4uvashe, i kato cqlo stana dosta typo i me otrqza estestveno. Tova stana predi zimnata vakanciq.
V4era q vidqh za purvi put ot togava(i se ubiedih, che alkoholut moje da razmutva mozukut mi, ama ne i na vkusut mi ^_^), razminahme se v koridora, i se usmihnah, tq sushto se usmihna i mi kaza "zdrasti", koeto tolkova me iznenada, poneje si misleh che sigurno me misli za pulen zagubenqk, che dokato se usetq da otvurna se razminahme i edva li me e 4ula :? . Posle oshte 2 puti q vidqh po koridorite.
Kakvo da pravq ?
Strahno mnogo iskam da ne se preebe rabotata, ne shtoto me e strah da ne me otreje za 2ri put, 4estno kazano prez ***a mi e za tova, 6toto na tiq godini vseki neuspeh e opit i tn., realist sum. Problemut e che momi4eto e perfectno za men. Nqma da izpadam v podrobnosti, no dosta neshta razbrah za neq, i abe po vseki edin paragraf e perfectnoto momi4e za men. A i pri neq e razli4no. Kato teleslojenie e to4no tova koeto obi4am, oba4e vuobshte ne se zaglejdam po tqloto i, kato q vidq mislq samo za o4ite i, predpolagam tova e taka nare4enata "lubov ot pruv pogled" shtoto oshte v diskotekata q gledah glavno v o4ite, shtoto beshe sravnitelno blizo. Ina4e kazano, hem trupka ima, hem 4isto racionalno kato pogledna na neshtata e perfectnata za men.

yff 100% mojeh da napisha vsi4ko tova v 2-3 reda, ama kat' si neam druga rabota izpadam v prekalni podrobnosti, dano se nameri nqkoi deto sushto si nqma druga rabota za da gi 4ete :D