PDA

View Full Version : iz4ervqvam se!



01-16-2007, 08:15
hora,mnogo se iz4ervqvam!Mrazq tova...Dori pred roditelite mi,pred gadjeto mi..da ne govorim pred nqkoi vajen 4ovek..Opitvala sum kvo li ne,nastroivala sum se psihi4eski,uj za da ne se iz4ervqvam,no nali se se6tate,4e taka ne stava!Kakvo bihte me posuvetvali?Ima edno krem4e.."ROSALIAC"-trqbva6e ot nego po-malko da se zabelqzva,ama..vijda si se!Fon dio teni kolko sum macala.. :oops: :oops:

Lorraine
01-16-2007, 08:18
просто ей така от нищото ли се изчервяваш?

01-16-2007, 08:30
просто ей така от нищото ли се изчервяваш?

mi...ne 4ak ot ni6toto,no...to nali znae6,4e kolkoto pove4e misli6 za tva i to tolkova pove4e ti li4i! Kvi li ne mazila sum si slagala,i to pak si mi li4i,poneje sum s mnogo beli4ka koja..opitvam se da..abe,kakto i da e!tupo mi e ,mnogo mi e pisnalo nqkvo!

Lorraine
01-16-2007, 08:41
просто ей така от нищото ли се изчервяваш?

mi...ne 4ak ot ni6toto,no...to nali znae6,4e kolkoto pove4e misli6 za tva i to tolkova pove4e ti li4i! Kvi li ne mazila sum si slagala,i to pak si mi li4i,poneje sum s mnogo beli4ka koja..opitvam se da..abe,kakto i da e!tupo mi e ,mnogo mi e pisnalo nqkvo!хехе споко бе мила,не е толкова зле :-)

ani_sweet
01-16-2007, 08:42
I az imam sashtiq problem i moje bi tova che sam bqla i oshte pove4e si li4i,kato mi e toplo kato se pritesnq(ne stava 4esto)ama kakvo da se pravi,to daje s fondioten po-li6o stava.Znaesh li struva mi se 4e predi po se za4ervqvah,ama ne pu6eh pak sega ot 2g pu6a i po ne mi e 4ervena.Buzite mi stavaha ogan.Sega po rqdko sam taka.Ama polojenieto ne moje da se zamaje :?

Lorraine
01-16-2007, 08:58
I az imam sashtiq problem i moje bi tova che sam bqla i oshte pove4e si li4i,kato mi e toplo kato se pritesnq(ne stava 4esto)ama kakvo da se pravi,to daje s fondioten po-li6o stava.Znaesh li struva mi se 4e predi po se za4ervqvah,ama ne pu6eh pak sega ot 2g pu6a i po ne mi e 4ervena.Buzite mi stavaha ogan.Sega po rqdko sam taka.Ama polojenieto ne moje da se zamaje :?ъъ не я подтиквай към цигарите айде :D

Ice_Queen
01-16-2007, 09:02
Боже да ти имам проблема....аз го имам де...та..споко мила ,не си открила топлата вода за жалост..И аз си се изчервявам за щяло и нещяло(от тук ми излезе и прякор - Чери :oops: ) ..няма отърване поне аз не знам..ще пораснеш и ще спреш да се изчервяваш ( не че аз като попораснах и спрях де :lol: ,ама дано при теб има прогрес..) ..Знам че е гадно,ама..тва ние чара ;)

Sladkata_Nansi
01-16-2007, 09:13
Боже да ти имам проблема....аз го имам де...та..споко мила ,не си открила топлата вода за жалост..И аз си се изчервявам за щяло и нещяло(от тук ми излезе и прякор - Чери :oops: ) ..няма отърване поне аз не знам..ще пораснеш и ще спреш да се изчервяваш ( не че аз като попораснах и спрях де :lol: ,ама дано при теб има прогрес..) ..Знам че е гадно,ама..тва ние чара ;)
i az samo da dopalnia ne6to-niakoi mom4eta naprimer napirat za dosta 4arovno, kogato niakoe momi4e se iz4ervi ;)

Ice_Queen
01-16-2007, 09:22
Боже да ти имам проблема....аз го имам де...та..споко мила ,не си открила топлата вода за жалост..И аз си се изчервявам за щяло и нещяло(от тук ми излезе и прякор - Чери :oops: ) ..няма отърване поне аз не знам..ще пораснеш и ще спреш да се изчервяваш ( не че аз като попораснах и спрях де :lol: ,ама дано при теб има прогрес..) ..Знам че е гадно,ама..тва ние чара ;)
i az samo da dopalnia ne6to-niakoi mom4eta naprimer napirat za dosta 4arovno, kogato niakoe momi4e se iz4ervi ;)

Нз дали е чаровно... :shock: ..знам само че като се изчервя пред дъската например и целия клас се скъсва да се хили..или ако съм в метрото и тва изчервяване супер мн събира погледите..да кажеш че съм мн срамежлива..абе не съм бе..понякога е от самосебе си :roll:

f_pld
01-16-2007, 10:01
sa6tiq problem i az go imam...iz4ervqvam se po4ti postoqnno,no pak si me haresvat be,spox! :lol: stavam to4no kat nqkoi domat.... abe prosto qvno sme po-beli4ki :) samo da ti kaja,4e mn momi4eta go imat toq problem i ne trqa se ot4aiva6
!

01-16-2007, 11:29
emi... :oops: znam,4e mnogo hora go imat..i mom4eta su6to!Abe,az 6te otrasna,ama..sum na 21!:))Kakto i da e!Men misulta mi be6e..znam li!Iskam da pitam i dali nqkoi ot vas e polzval tva krem4e,deto az go polzvah za iz4ervqvane to4no e to!34 leva e,ma daje sega mislq pak da si zema!pone malko mai pomaga6e!Ako iskate,probvaite go,mili4ki!Na La Roshe Possay(mai taka se pi6e6e!) ROSALIAC.Skupi4ko e,ma stiga pone za 2 meseca..6e si kupq az dneska,4e mi dadoha zaplata i taka.. :oops: