PDA

View Full Version : 4udno mi e...



01-16-2007, 09:53
Та пиша от друг комп,затова няма да се впускам в подробности.ЗНачи с едно момиче ходехме преди 2 месеца,обаче аз я зарязах.Не си говорихме половин месец някъде,аз си мислех,че ме мрази и ми се сърди.Е всъщност ми се сърдеше,но не ме мразеше.И вече си говорим и така нататък,но още откакто я зарязах,не ми дава да я прегърна.Винаги когато го направя почва да се дърпа и ми казва"разкарай се"или "пусни ме",аз я държа още извесно време ама тя все се дърпа и аз я пускам.Иначе ако не го направя това се държи нормално.Знам,че има още някакви чувства към мен,не както преди,но ги има.Разбрах и,че иска да ме забрави вече.Затова ли постоянно ми се дърпа(а аз прегръщам почти всички,но приятелски)

Lorraine
01-16-2007, 10:06
нормално е след като си я скъсал да е отдръпната от теб..и все пак..ти искаш да се съберете ли какво?

f_pld
01-16-2007, 10:12
i az sam bila kato neq/v sa6tata situaciq/ ne e priqtno...hem iska da e s teb,hem se 4uvstva predadena! i sam sigurna,4e ima o6te 4uvstva kam teb,makar da ne q poznavam.a ti iska6 li da se saberete?samo mi otgovori na tva i 6te se opitam da pomogna... :wink:

linkin_park_fenka
01-16-2007, 10:16
Тя се чуства предадена.Нормално е щом си я зарязал и все още има чуства към теб да се държи така.Престани да я прегръщаш,защото може да си помисли че отново си си възвърнал чуствата към нея и когато разбере че не е така да те намрази. :wink:

MoHuTo
01-16-2007, 10:59
Тя се чуства предадена.Нормално е щом си я зарязал и все още има чуства към теб да се държи така.Престани да я прегръщаш,защото може да си помисли че отново си си възвърнал чуствата към нея и когато разбере че не е така да те намрази. :wink:
Напълно съм съгласна :)

koalka
01-16-2007, 14:48
Еми според мен трябва да престанеш да я прегръщаш и напълно е възможно да почне да тича след теб.И ако това не стане....няма да има смисъл, защото чувствата й към теб са охладнели и скоро ще изчезнат.

01-16-2007, 14:50
темата е ебавка [-X

iiirish
01-16-2007, 14:51
престани да й обръщаш толкова внимание. ние момичетата когато видим, че някой започва да ходи след фустите ни и да ни сваля звезди се забравяме със самочувствието :?
остави нещата в нейни ръце и гледай какво ще прави тя ;)
от там си направи изводите