PDA

View Full Version : И ме боли..



Ice_Queen
01-16-2007, 11:04
И ме боли повече от всякога..при всяка твоя дума с която порязваш сърцето ми..изтръгваш част от душата ми..нима за вс съм виновна,нима само аз не те разбирам,нима само аз не те уважавам,нима не можеш да разчиташ на мен...толкова ли съм жестока,нима те карам да плачеш,нима те боли сърцето...а ти изтръпваш ли при всяко обвинение,завива ли ти се свят всеки път когато разбера че си ме наранил някак..защото на мен да...и ме е страх да не те изгубя..и дори да не съм виновна търся вината в себе си ...и в главата ми бушува буря от нещата които съм сбъркала..нямам сили да споря с теб..слагам главата си на камъка и чакам да ме обезглавиш...и преглъщам само и само да не се карам с теб,само и само пак да има слънце..и благославям бог,съдбата и вс свято за всеки хубав момент който имаме..и казваш ч за да се върне хубавото минало за нужни 2ма..опитвам се,но нима за теб усилията ми са 1 голямо нищо..сякаш..и плача..не правя сцени,не дрънкам глупости..и преглъщам..и пак някога съм сгафила някъде,някога не съм те уважила..мразя някога..мразя теб,мразя себе си..и осъзнавам че те губя..и ме боли много от това..и пак плача..а ти не ме ли губиш?не се ли страхуваш,не е ли обзето сурцето ти от мисълта че може да се събудиш без мен до себе си..не изпитваш страх..а аз живея с него,всяка минута щом си далеч от мен.... И ме боли.. :cry: :cry:

01-16-2007, 13:02
Uuu mila gore glavata :?

BaMBOocHa
01-16-2007, 13:14
:cry: много е тъжно...

FiRe_LaDy
01-16-2007, 13:53
Haresa mi,no e mnogo tyjno.Ne se predavai! :smt010

Undying
01-16-2007, 13:55
Много тъжно.... :smt010

koalka
01-16-2007, 14:38
Хубаво, но тъжно.Не обичам да чета много такива неща.Ако това, което си написала е продиктувано от сърцето ти, явно много страдаш.

01-16-2007, 15:39
Lele mili4ka.. koi taka te raztroiva? :cry: Yjasno!!!Nadqvam se vsi4ko da se opravi pri teb!!! :cry:

Sweetlove1990
01-16-2007, 17:04
олеле все едно аэ съм го писала....энам как се чувстваш но не се предавай.Гледай само напред.Энам че е трудно и всичко ти се вижда черно и непоправимо но не трябва да губиш надежда

01-16-2007, 17:21
Кравиво,но тъжно.. :?

01-16-2007, 17:27
Браво!Мн ми харесва!

01-16-2007, 17:28
Браво!Мн ми харесва!

Това бях аз .. кхх .. :lol:

Ice_Queen
01-16-2007, 18:14
Мерси на вс...да за жалост съм го преживяла..и го преживявам..и имах нужда да го напиша,на моменти ми идва много ... :cry:

LO6IQ
01-16-2007, 18:22
:smt089 :smt088 много е тъжно

01-16-2007, 18:34
Предполагам ти е станало по-леко като си го написала...

Pleasure
01-16-2007, 18:34
Кравиво,но тъжно.. :?

Digital
01-16-2007, 21:11
И ме боли повече от всякога..при всяка твоя дума с която порязваш сърцето ми..изтръгваш част от душата ми..нима за вс съм виновна,нима само аз не те разбирам,нима само аз не те уважавам,нима не можеш да разчиташ на мен...толкова ли съм жестока,нима те карам да плачеш,нима те боли сърцето...а ти изтръпваш ли при всяко обвинение,завива ли ти се свят всеки път когато разбера че си ме наранил някак..защото на мен да...и ме е страх да не те изгубя..и дори да не съм виновна търся вината в себе си ...и в главата ми бушува буря от нещата които съм сбъркала..нямам сили да споря с теб..слагам главата си на камъка и чакам да ме обезглавиш...и преглъщам само и само да не се карам с теб,само и само пак да има слънце..и благославям бог,съдбата и вс свято за всеки хубав момент който имаме..и казваш ч за да се върне хубавото минало за нужни 2ма..опитвам се,но нима за теб усилията ми са 1 голямо нищо..сякаш..и плача..не правя сцени,не дрънкам глупости..и преглъщам..и пак някога съм сгафила някъде,някога не съм те уважила..мразя някога..мразя теб,мразя себе си..и осъзнавам че те губя..и ме боли много от това..и пак плача..а ти не ме ли губиш?не се ли страхуваш,не е ли обзето сурцето ти от мисълта че може да се събудиш без мен до себе си..не изпитваш страх..а аз живея с него,всяка минута щом си далеч от мен.... И ме боли.. :cry: :cry:
Дам, тъжно. Обърнало те е на поезия, което обикновено става или като си лудо влюбен или като си в депресия, примерно. Трябва да излезем някой път. =P~
А иначе... ето какво аз написах когато скъсах с приятелката си. Смей ми се. :)

"И лъч светлина озари душата на момичето, нежно, полека. Сърцето потрепна, и една сълза отрони се едвам... на пясъка на този остров, сам, насред океан от мисли, бурни... лутащи се. Новият ден бе започнал, небето бе чисто... без вятър, без стон от отминал ден. Само едно малко облаче все още се луташе в това море, в това небе, готово да изчезне завинаги... "