PDA

View Full Version : Moderated: Как може да имам хубаво тяло?



01-16-2007, 11:18
хора кажете ми как може да имам хубаво тяло. не съм дебела не мисля че имам нужда да отслабвам ама тялото ми....краката са ми криви не си ги харесвам въобще и са малко дебели.. как всички имате тякова хубаво тяло :cry: :cry: :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

malkoto_sladur4e
01-16-2007, 12:34
Ole!Tova e struktora nikoi ne moje da si napravi krakata pravi ili krivi! :roll:

Lorraine
01-17-2007, 05:30
хора кажете ми как може да имам хубаво тяло. не съм дебела не мисля че имам нужда да отслабвам ама тялото ми....краката са ми криви не си ги харесвам въобще и са малко дебели.. как всички имате тякова хубаво тяло :cry: :cry: :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!ми мила..краката като са ти криви това още от както си била малка,изкривяват се памперсите :lol: при някои де..а иначе прави коремни преси(ако искаш плоско коремче),клякания(мм за дупе мисля че са),каране на колело(ест в домашни условия предполагам че знаеш как става...),скачане на въже(може и без въже,важното е да скачаш :D ) и сякви такива..като избягваш и сладкото,газираното и тестеното и го съчетаеш с упражненията тялото ти ще почне да понамалява с времето и когато ти хареса спри със всичко и си го поддържай :wink:

dЯuИk3n_M0nk3Y
01-17-2007, 10:52
Запиши се на плуване :wink:

niGGa
01-17-2007, 13:19
ха познай

01-17-2007, 16:45
спорт - фитнес или плуване :)