PDA

View Full Version : Коремът и гърдите



eminemski
01-16-2007, 11:52
моля ви се искам помо6т зна4и гледам от класа си4ки са дебели или си4ки са слаби а аз съм единствения който е по средата имам малко корем4е оба4е 4ак дебел не съм. искам да се присъедния към тия по тънките а не да ида кам дебелите а кат гледам то4но на там ходя :(
моля ви се напи6ете какво да напрая за да си намаля корема и да си оформя пло4ки и да си стегна малко гърдите ама корема е по важен те не са толко тръдна раота. ся си сложих 1 програма кажете ми има ли смисал да я държа и ако не напи6ете ко да прая.

сутрин преди да ида на даскало ставам в 5 ям някаф плод или не6то и по4вам да прая упражненията - 20 лицеви 20 коремни 15 кофи4ки 50 клякания (на 2 серии по 25)20 от уния дет ляга6 по гръб и си дига6 краката испънати докато станат перпендикуляни на тялото(не ги знам как се нари4ат), лягам по груб и си дигам кръста , гърдит и главата максимално и по съ6тия на4ин краката (не знам как се казват)


на обяд съ6тото само 4е го правя о6те 1 път след 1 4ас

и ве4ер 1 път го правя тва.

има ли смисъл?!?!!?!?!?!?!?!?

и бтв кви упражнения се праят за гърди? ако няма6 фитнес уреди и такива шитс?

01-16-2007, 12:03
тряя6е да напраи6 нова тема някаде или да пи6е6 на ЛС на някои ама караи :P
ми зна4и ако няма6 твоя снима на ПС-то си я ка4ва6 на компа от гсм камера или не6то друго а може и в студио. ако има6 направо влиза6 в дата.бг и там в дясно някаде по средата има 1 за ка4ване на картинки.
там избира6 от ПС-то снимката си и я ка4ва6
след тва 6ти искара снимката натиска6 на нея и ти я искарва наново . от там натиска6 2рото коп4е върху нея дава6 на propertis (свойства) и там ти пи6е линк: или адрес: и кото пи6е след то4ките " : " го копира6 влиза6 в форума логва6 се в ацц-то си дава6 на профил и там отдоло на празното място за аватар слага6 ликна(адреса) който си копирала и трябва да стане. ако не стане кажи къф е проблема и 6е се опитам да ти помогна

Aseto
01-16-2007, 12:12
:roll: emi..imam si na PC-to dostatu4no snim4ici,ama ne moje!Ne znam kato si vlqza sega v profila i kak da si ka4a snimkata!Tq mi e v MY pictures primerno,i kvo? :roll:

eminemski
01-16-2007, 14:15
влиза6 в tinypic.com и от дясно има Image дава6 на броус.... там избира6 картинката която иска6 а си сложи6 и дава6 на Upload Image 4ака6 да зареди като зареди копира6 линка под URL Link: for email and instant messenger излиза6 от този саит и си влиза6 в този форум. влиза6 си в акаунта и дава6 на профил и от там най доло има Avatar и там слага6 линка който взе от миналия саит дава6 на Прати . тва е!