PDA

View Full Version : Проблеми с косата



Илиан
01-16-2007, 11:56
Абе... костата ми е много мека... има ли някаф... начин да си я напрая по тварда ли незнам обаче... просто като гледам другите момчета кави прически си праят... и сичко бахти якото... пак аз.. се комплексирам.. тука и напрау много ми е кофти незнам :( ако някои има сащия проблем... и примерно се маже с нещу ли нз.. или са е опраил или знаи нещу по вапроса да помогне!:( :roll: :roll: :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Undying
01-16-2007, 12:10
До колкото разбирам си момче,не разбирам обаче защо искаш да я правиш по-твърда,аз лично обожавам момчета с мекички коси,толкова е яко на пипане,а не примерно като другите дето като им пипна косата и "Абе ще ми развалиш прическатааааа...",я си стой така,сигурна съм че не е чак толкова голям проблем.

Aseto
01-16-2007, 12:25
oh..az tolkova iskam da mi e meki4ka kosataaa :lol:
ama,vzemi si nqkva pqna,malko sloji i taka!

BaMBOocHa
01-16-2007, 12:58
стига вече с тези меки коси бееееее!има такава тема!

BroKeN^DreAmZ`f
01-16-2007, 13:09
Освен илианчо да се свърже със стефчо и да си помагат взаимно кой с квото може :-D

ani_sweet
01-16-2007, 14:47
To nqma kak da si promenish kosata tq ili e mazna,ili e suha ili tvarda ili meka.To si e zalojeno no po magazinite ima mn sredstva za spravqne s problemite na vseki.Shtom ti e mekai ne ti darjat nikakvi pri4eski si slagai gel-shtom iskahs d ati se zadarja pri4eskata si slagai s Extra silna fiksaciq.Ina4e nqma drug na4in 8-[

Jamalska
01-16-2007, 18:26
ааа не сеправи на мазен фешън с гелосана коса бе!

01-16-2007, 18:40
Аз пък имам обратния проблем, косата ми е много твърда и бухнала :cry: Айде да си я менкаме, щото аз обичам да ходя зализан, а тя стърчи :!:

^sladyranka`
01-16-2007, 18:43
До колкото разбирам си момче,не разбирам обаче защо искаш да я правиш по-твърда,аз лично обожавам момчета с мекички коси,толкова е яко на пипане,а не примерно като другите дето като им пипна косата и "Абе ще ми развалиш прическатааааа...",я си стой така,сигурна съм че не е чак толкова голям проблем.

I az sam na sa6toto mnenie

dЯuИk3n_M0nk3Y
01-16-2007, 22:18
ааа не сеправи на мазен фешън с гелосана коса бе!
И защо пък тряа да си мазен фешън ако ползваш гел... Аз съм на иглички и си ползвам редовно гел, ама не мога да се определя като мазен фешън :smt019 :)