PDA

View Full Version : Понякога не ви ли става кофти?



01-16-2007, 12:12
Понякога не ви ли става кофти, за това как сте можели да бъдете с един човек, а нещо не се е получило. Говоря за това - харесваш някой много, той тебе също, но накрая нещо се обърква и всичко рухва. Минали са месец-два и всичко затихне (дори и да го виждаш всеки ден) и се сещаш как си искал/а да бъдеш с него/нея обаче не се е получило и си мислите колко хубаво и колко много щеше да спечели въпросния човек, ако беше избрал вас?

Ice_Queen
01-16-2007, 12:14
Да случвало ми се е ...но..всеки сам решава накъде да тръгне... :cry:

01-16-2007, 12:20
Да случвало ми се е ...но..всеки сам решава накъде да тръгне... :cry:

Вярно е..и много боли като не щастието с теб.. :(

BunnYY_f
01-16-2007, 12:57
Случвало се е, но.... живота продължава :-)

He3HauKa
01-16-2007, 13:01
Сигурно на повечете хора тук им се е случвало,но живота не е розова приказка и не винаги получаваме това което искаме... понякога защото не го заслужаваме,друг път е и за добро...

S_L_A_D_U_R_K_A
01-16-2007, 13:11
Да случвало ми се е, но явно не сме били един за друг с дадения човек ... :wink:

BaMBOocHa
01-16-2007, 13:18
Да случвало ми се е, но явно не сме били един за друг с дадения човек ... :wink:
мда и аз така мисля...а и вече съм много спокойна,защото май съм си намерила любовта на живота (нали да чукам да дърво де) обаче за сега всичко върви меко казано перфектно,а и не съжалявам за нищо

Undying
01-16-2007, 13:53
Случвало ми се е да,с едно момче,изключително много го харесвах и на 2 пъти бяхме на крачка от тръгването,но приятелите му винаги се намесваха и така и нищо не се получи между нас,но сега той е най-добрия ми приятел,супер близки сме и никога не е късно за нищо...

iiirish
01-16-2007, 13:54
честно казано не ми се е случвало. но предполагам, че е ужасно да гледаш отстрани един човек, който е можел да бъде твой!
сигурна съм обаче, че всичко се преодолява и ти скоро ще обърнеш друга страница към друго момче ;)

koalka
01-16-2007, 14:41
Не ми се е случвало или по-точно не в близките 3 години.Имах една такава случка в 4-ти клас.

01-16-2007, 18:02
da...daje v momenta sym takava v situaciq...mn e kofti,no jivotyt prodyljava.....mislq,4e e mnogo vqrna maximata "Vsqko zlo za dobro"...priemi,4e prosto taka e trqbvalo da stane ;)

LO6IQ
01-16-2007, 18:06
Случвало се е, но.... живота продължава :-)
живота продължава... с всекидневното мислене - в каква степен ще ти е тъпо през деня.То егати скуката тоз живот ( моя ) :? :( :roll:

POLA^_^
01-16-2007, 18:18
Едва ли има някой,който да не е преживял поне едно любовно разочарование...тва е риска на професията :wink:

01-16-2007, 18:26
ми на тва му викат съдба.......не ви е било писано да сте двамата просто или единият не е казвал това което наистина испитва към другия...........и зависи до голяма степен от човека не очакваи от някои женкар или някое момиче което не е от тези за трраини връзки не мисла че ще се получи има само един начин да се получи и това е да се промени ама тогаа наистина ще държи на теб и ЩЕ СТАНЕ!!! тва мисла аз.... :P :D :P

Bacard1
01-16-2007, 18:28
ми на тва му викат съдба.......не ви е било писано да сте двамата просто или единият не е казвал това което наистина испитва към другия...........и зависи до голяма степен от човека не очакваи от някои женкар или някое момиче което не е от тези за трраини връзки не мисла че ще се получи има само един начин да се получи и това е да се промени ама тогаа наистина ще държи на теб и ЩЕ СТАНЕ!!! тва мисла аз.... :P :D :P

тва е от мен самоче забраих да си влезна в профила колко съм загубен ххх :P :D :P

priti_kiti
01-16-2007, 20:34
Ъъъ.. не,нямала съм и дано да нямам подобни преживявания..