PDA

View Full Version : Виене на свят и неустойчивост



01-16-2007, 13:10
Искам да питам какви точно са симптомите на натоварените очи?От скоро чета повече,гледам доста ТВ а и монитора нещо ми предава по-гадно и искам да питам дали е възможно от това да ми се вие свят понякога. Получава се често когато съм изправен или пък се разминавам с много хора. Възможно ли е да е от очите? Ако ги има в нета симптомите,направо ги копирайте. Иначе не усещам да виждам по-лошо или нещо такова. Но единственото нещо от което си мисля,че може да идва този проблем са очите. Здравословно съм си напълно добре. Усещането може да се свърже с неустойчивост,чувство че може да паднеш,особено когато стоиш прав на едно място?

techCandy
01-16-2007, 13:40
На мене тия симптоми ми приличат на ниско кръвно. Пиеш ли кафе сутрин?
Примерно като почне да ти става така изпии едно кафе, или пък кола, и изяж нещо сладко, ако това не помога....знам ли..някак си не ми се вярва да е от очите, но ако продължава така иди до личния ти лекар....

01-16-2007, 13:48
Oo napravo ne iskam da 4uvam za kafe. Minaliq petyk predi diskoteka bqh na kafe. I pak mi be6e taka ama leko. I izpih edno kafe - 3 v 1 i mi stana o6te po-gadno. Ina4e po princip e imalo momenti kogato sam imal nisko kravno ili pak u4esten puls.

01-16-2007, 13:57
А можете ли да ми кажете какви точно са симптомите на високо и ниското кръвно,за да сравня?

techCandy
01-16-2007, 19:38
На ниското са причерняване, губене на равновесие, гадене,
пребледняване, студена пот....е такива неща....а на високо мисля, че бяха почти същите съпроводени от главоболие, но не съм мноол сигурна...

ninsy
01-16-2007, 19:42
аз съм същата кафе не мога да пия защото треперя.. а попстоянно ми се вие свят..но това е от ниско кръвно..