PDA

View Full Version : Kade sa priqtelite?



malkoto_sladko_dqvol4e
01-16-2007, 13:24
незнам защо но ме интересува нещо,на което ми е много интересно какво ще ми отговорите.Темата е за приятелите.За истинските приятели.Те са при теб,когато ти е гадно.Утешават те и те оби4ат.Но как могат да ти помогнат,когато те боли?Могат ли те да ти премахнат болката или да я споделят?
Надявам се да ми помогнете и да ми кажете как да помогна на приятелка,коята е в беда и която виждам 4е я боли!Благодаря ви предварително!!!

iiirish
01-16-2007, 13:42
понякога колкото и да искаме да върнем усмивката на нечие лице, колкото и да търсим начини да премахнем болката, то такива няма! приятелите не могат да правят магии! но винаги можем да бъдем до хората, които ни обичат и да им даваме подкрепата си, да ги изслушваме и утешаваме... това е достатъчно! защото когато човек е наранен най-вече иска да почувства, че до себе си има опора на която може да разчита!

FiRe_LaDy
01-16-2007, 13:46
Ami tova ponqkoga kolkoto i da ni se iska ne mojem da go napravim.V momenta az se mycha da vyrna usmivkata na moqta priqtelka,a tq v syshtoto vreme - moqta.No nito az uspqvma,nito tq.Kolkoto i da ni se iska ne mojem da si pomognem mnogo.I dvete imame edin i sysht problem ... moje bi za tova i ne znaem kak d asi pomognem.NO za tova pyk pone spodelqme bolkata si edna s druga i ni e po leko taka.Kaji pone za kakvo stava duma .... kakyv e problema na priqtelkata ti?Ako e nespodelena lubov ... trudno shte i pomognesh(predpolagam che e takav zaradi razdela v koito si pusnala temata) ....

koalka
01-16-2007, 14:42
Могат да помогнат, когато са до теб и те обичат!Могат да ти съчувстват, да съпреживяват мъката и да ти помогнат да я преодолееш.

01-16-2007, 17:16
Когато те обичат и ти ги обичаш,ти им помагаш и те ти помагат. :wink:

CrIsTiaNo_
01-16-2007, 17:25
na neq i e dostata4no da znae 4e te ima i 4e q podkrepqh v seki 1 moment pone az taka mislq

kobrichka
01-16-2007, 17:35
Няма как да премахнеш болката на приятелката ти,но можеш да и помогнеш да я преодоле.Напълно достатъчно е тя да знае че макар и в лош момент има човек които супер мн я обича и няма да я остави каквото и да става и че знае че има истински приятел,които е с нея и в хубавите моменти,но и в лошите.Просто бъди до нея и даи поткрепата от която се нуждае.Успех

LO6IQ
01-16-2007, 18:42
Когато те обичат и ти ги обичаш,ти им помагаш и те ти помагат. :wink:
:-D :D :wink: :P

Let-me-love-you
01-17-2007, 07:56
Na men li4nomoqta priqtelka mi e pomagala vav vseki edin moment i vinagi e bila do men.Imala sam mnogo ujasni momenti,a tq malko ili mnogo e uspqvala da me nakara da se 4uvstvam po-dobre...i taka si pomagame vzaimno :wink: