PDA

View Full Version : Приятел / гадже ?!



01-16-2007, 14:08
Та реших се най-сетне да пусна тая тема. Харесвам едно момче от две години. Мнооо е готин, голям пич. Но проблема е, че когато трябваше да действам просто не можах. Тъкмо се наканих да се запозная с него и да го разпитам за това-онова и се оказа, че се е преместил в друго даскало. Добре де, заживях си така. През времето, в което не го виждах често се питах ако се запозная с него, кое ще е по-добре, да бъдем приятели или гаджета? Мислих и нищо не измислих. След два - три месеца, бях на състезание в столицата и го видях и там. И мамка му отново си зададох същия въпрос. Добре де, състезанието мина и замина. Можех да го питам нещо или де да знам. Отидох на състезание по Биология. Там вече трябваше да действам... Нямах избор, защото беше на метър от мен, мамка му шибана... Но ето ми 'срам и притеснение'. От тогава не съм го виждала по-отблизо. И се питам: Ако ми се удаде още една ПОСЛЕДНА възможност да се запозная с него... и ако успея... какво да направя? Да му кажа какво чувствам към него ли: тоест, че го харесвам, или просто да си бъдем приятели, защото в момента чувствам, че нямам нужда от гадже - дори обратното. Хич не ми са и притрябвали момчета в момента, но няма да откажа едно момче приятел... Затова се обръщам към вас: моля ви, насочете ме нанякъде, защото съм много объркана.

ПС: Ако ще се подигравате на това че още не съм се запознала с него или че ме е срам, не ми пука, правете каквото си искате. Аз просто съм си такава и друга не мога да бъда...

koalka
01-16-2007, 14:30
Срама, както се убеждаваш в момента ти изиграва много лоши шеги.За това трябва да преминеш вече към действия.Кажи му това, което ти е на сърцето, а не нещо продиктувано от разума ти.Най-добре, ако имаш общи познати да те свържат с него или да не надяваш, че пак ще го видиш.

iiirish
01-16-2007, 14:43
при положение, че не се познавате лично, думите "харесвам те" ще му дойдат като гръм от ясно небе и или ще те помисли за побъркана или че си правиш бъзик.
според мен се запознайте, но не прибързвай да казваш какво изпитваш към него. дай време на себе си, както и на него да свикне с теб

~darkness_lady~
01-16-2007, 14:52
Благодаря ви и на двете! :) И аз си мислех същото, че ако отида при него и буквално му го кажа в лицето ще вземе да се стресне много яко, или ще ме помисли за няк'ва луда там. :oops: Отдавна се каня да кажа на сестра ми, но тя е едва пети клас?! :shock: Опитах се да й го подскажа като постоянно говоря за сестра му, и много често питам и за него, а тя не се усеща... Нооо мисля, че сте прави. :( Трябва просто още съвсем малко време и... кЪсМеТ...

LO6IQ
01-16-2007, 19:24
при положение, че не се познавате лично, думите "харесвам те" ще му дойдат като гръм от ясно небе
направо ,, :shock: '' много ясно ,че няма да започнеш с ,,харесвам те''
Първе станете приятели .. постепенно - по стълбичката на любовта. :wink: