PDA

View Full Version : Просто немога :(



01-16-2007, 14:30
Нямам никаква воля. От 3 години се опитвам да отслабна. Имам да сваля 15 кг. за да съм перфектен, но не мога. Почвам и на другия ден се отказвам.
1-во: Трудно ми е да тренирам сутрин щото съм на даскало. Все си повтарям да ставам по-рано (към 4:30) но ми е адски трудно.
2-ро: Нямам подходяща храна за ядене. Майка ми е готвачка и прави всеки ден мазни и вкусни ястия и немога да не ям :cry:
Пак си казвам, че от тази Събота почвам (този път пред целия форум) да видим кво ще стане!

ani_sweet
01-16-2007, 14:35
Emi trqbav volq shtom ne mojesh da ustoish na vkusotiikite na maika ti.Aide davai da vidim ko shte stane.Ti iskash da svalqah kg li kvo???No kakto i da e Kasmet-ne zabravqi che si go kazal pred Celiq forum :lol:

01-16-2007, 14:38
Воля , Момиче!! Иначе не става . Пак трябва и дълго време 15 кg не са малко така че трябва дълго време да се потрудиш и да не ядеш :) от мазните манжи на мама:) Аз например ми дават 2 лв за училище и не ям сандвичи както останалите ами ги събирам да има за през седмицата - месо,картофи,риба и такива полезни работи

01-16-2007, 14:39
ама извинявай ама то се иска воля малко кво ще ми се тъпчиш пък после...почва си от когато искаш кво ни засяга нас оправяй се сама

01-16-2007, 15:00
(между другото: момче съм, на 17 год) :-$ :-$

RoyTheReaper
01-16-2007, 15:57
След като ти е трудно да тренираш сутрин, защо не тренираш следобяд или вечер? Разликата е минимална.

01-16-2007, 15:59
След като ти е трудно да тренираш сутрин, защо не тренираш следобяд или вечер? Разликата е минимална.
Ми явно така ще правя, обаче казват сутрин се гори най-много

01-16-2007, 17:14
ox mili4kiq... :roll: znae6 li kakvo e eti4eskoto opredelenie za volq? to glasi :volqta e sposobnostta na 4ovek da nameri silata i uverenostta da se protivopostavi na nejelano vliqnie.zamisli se varxu tova i sam 6te razbere6 kakvo ti lipstva. :) :-) opitai se da bade6 uveren v sebe si i da si uveren 4e moje6 da go napravi6 i povqrvai v sposobnostite si.za men volqta e vsi4ko. :!: ako 4ovek ima volq moje da postigne vsi4ko.taka 4e se opitai i 6te vidi6 4e 6te stane.aide uspex :-D

Jamalska
01-16-2007, 17:16
еми нз дали сутрин се гори най-мн..аз нямам такиВА наблюдения..просто когато правиш разни физически упражнения и кръвта ти се раздвижва...все едно си изпил 1 кафе..за това сутрин се правят уоранения и да се разсъниш..като ги правиш вечер после ще ти е по-трудно да заспиш...
иначе и аз съм като теб само дето съм женско...Не мога да не ям щото ааадски обичам ...:)Айде да играем баскет хаха

koalka
01-16-2007, 17:33
Да, сутрин се гори най-много, защото аз като тренирах фитнес и си правих тренировката на гладно.Така не трябва да гориш калориите от закуската, а само мазнините, които си натрупал.Но не е фатално и като тренираш по-късно.Аз отслабнах с 20 кг., но имах воля и го направих.Трябва и ти да имаш воля.Аз устоях на изкушението да си хапвам, защото това щеше да унищожи труда ми от 5 месеца да кажем.Защото веднъж почнеш ли да ядеш и после пак и пак и ще хапваш по още нещо.Брат ми яде постоянно сладки неща, и в нас се ядат вкусни неща, които са точно обратното на диета, но трябва да се удържаш, за да постигнеш резултати.Успех!

01-16-2007, 17:45
Добре, koalka благодаря за съветите, свалила си 20 кг. за 5 месеца, хмм страхотно. :D Може ли да дадеш някое съветче за храната, смятам да си купя нещо като мюсли за закуска с мляко, за обяд пилешка пържола и за вечеря нещо природно...
Jamalska Не играя баскет`, то си и личи :lol:

Пепи Пекторалиса
01-16-2007, 17:59
Да, сутрин се гори най-много, защото аз като тренирах фитнес и си правих тренировката на гладно.
Защото ти си тренирала така, сутрин се гори на много. :lol:
Ти тъпа и дебела ли си или само тъпа? :roll:

01-16-2007, 18:09
Да, сутрин се гори най-много, защото аз като тренирах фитнес и си правих тренировката на гладно.
Защото ти си тренирала така, сутрин се гори на много. :lol:
Ти тъпа и дебела ли си или само тъпа? :roll:
ЦИТАТ:
1. Време - кога е най-подходящото време за кардиотренировката?
Сутрин на гладно - най-ефективното време за кардио тренировка е сутрин на гладно - това се дължи на ниското съдържание на глюкоза в кръвта и на гликоген в мускулите. Нощем мускулите изразходват почти само мазнини, за да запазят глюкозата за мозъка. Нивото на инсулина е много ниско, а това на глюкагона е високо. Получава се засилено изгаряне на мазнини. Когато след аеробна тренировка изядете закуската си, по-малко мазнини от нея се отлагат. Това е отличен начин да намалите съдържанието на мазнини в храната. Засиленото топене на манини се запазва и по-късно през деня. Сутрин температурата на тялото и пулса ни са понижени. При кардиодейност сутрин на гладно се повишава метаболизма за целия ден. Което показва, че сутрешната кардиодейност, ускорява топенето на мазнини през целия ден.

vra4ka
01-16-2007, 19:04
Запиши се на спорт! Така ще ти е по-лесно да не те домързи!
А сега предполагам ще смениш смените и ще имаш възможност да тренираш сутрин, въпреки че аз голяма разлика не намирам!

namely_me
01-16-2007, 19:47
Ти болен ли си, как ще ставаш в 4:30 да правиш упражнения?
Наложи си. Надъхай се по някакъв начин. Разглеждай в нета снимки на готино изглеждащи хора и си мисли колко по-голямо самочувствие ще имаш ако си като тях.
Дори нямаш нужда от упражнения, ако и ти като мен мразиш да се натоварваш. Просто се движи повече, на разходка, насам натам. И яж малко, много по-малко отколкото досега. Пий зелен чай, по една чаша на ден. Аз използвам един, казва се Сание, и ми помага.
Повечко воля и така...
Успех от мен!

Jamalska
01-16-2007, 21:04
И аз гласувам за спорт...някакво физическо натоварването,което правиш защото ти е приятно..пък било то и футбол.