PDA

View Full Version : голям проблем



:(((
01-16-2007, 14:36
помогнете добри хора закъсала съм го
вината за проблема си е изцяло моя обаче мн се надявам на някои мъдри съвети от ваша страна :cry:
та от както съм се родила имам проблеми свързани с общуването
като малка (до към 8 год) ме беше срам да общувам с нови хора най вече да се запознавам сама с децата и виках някой (мама,тати,баба...)
да ме запознава. после благодарение на една бивша приятелка(която е мн отворена и явно ми е повлияла) изведнъж взех че се "отсрамих" и известно време бях супер, намерих си приятели всички почнаха да ме харесват (е разбира се не го казвам буквално понеже е невъзможо,но...повечето) ОБАЧЕ не мога да намеря общ език с по големите(над 2 год разлика)от мене като изключиме хората над 25
а към тях спадат и момчетата и... от тоя проблем се получава и проблема в любовта
просто не намирам тема за разговор (освен ако отсрещната страна не започне някакъв по активен контакт - тогава няма проблем но мн рядко се случва)
нз може би прекалено се страхувам от критиката на хора които харесвам и започвам да говоря глупости или необяснимо как мозакът ми блокира за да не мога да си намеря "сродна душица " :(
маля ви дайте някви насоки защото не мога да продължавам така :!:

koalka
01-16-2007, 14:40
Време е просто да престане да ти пука толкова, защото не е много добре за всяко нещо да се притесняваш и да мислиш какво ще си помислят хората.Трябва да се отпуснеш и да говорите за нещата, които ви вълнуват, за училище и още много други неща.

anubite
01-16-2007, 17:05
Трябва да си отрежеш ръката. Съжалявам.

01-16-2007, 19:09
Трябва да си отрежеш ръката. Съжалявам.
мерси пробвала съм ...хм дали и тва е проблем...

01-16-2007, 19:12
Време е просто да престане да ти пука толкова, защото не е много добре за всяко нещо да се притесняваш и да мислиш какво ще си помислят хората.Трябва да се отпуснеш и да говорите за нещата, които ви вълнуват, за училище и още много други неща.

мн исках да го чуя от някой наистина мерси мн :)

01-16-2007, 20:03
Трябва да си отрежеш ръката. Съжалявам.
мерси пробвала съм ...хм дали и тва е проблем...

Е то само от пробване не става, трябва и да успееш!