PDA

View Full Version : molqvi pomognete mi nz kakvo da pravq



potainata
01-16-2007, 14:45
za purvi put se celunah s edno mom4e koeto mn haresvam i mi be6e mn hubavo.No posle razbrah ot edin frd 4e mom4eto e razpravqlo na cqloto u4ili6te 4e nemoga da se celuvam i mi stana mn gadno.Molq vi kajete mi kakvo da pravq mn mi e gadno ot postupkata mu :(((

01-16-2007, 15:33
ми кфо мое6 да напраи6 зарежи :D на всеки се случва пък който иска мое да опита и да види, че не се целуваш зле :wink:

01-16-2007, 17:22
смей се когато някой ти го каже ;) нека не те гледат 'увесила нос' а те виждат усмихната,иначе може да си помислят че е вярно,а дори и да е така,другите това не ги бърка [-X

горе главата


ПП: тегли му майната на тоя тъпанар!

bigbec
01-16-2007, 17:30
Като почне някой да те ебава му кажи, че въпросното момче не се е целувало хубаво и т'ва му е защитна реакция или нещо подобно, ама в ника'в случай не се сдухвай!

JoeBanana
01-16-2007, 17:31
изчакай да минете в 6 клас :-D
оле майко

alkobalko
01-16-2007, 17:34
Изсмей се в очите на всеки, който ти се подиграва. Тази реакция за тях ще е доказателство, че момчето може би лъже.

kobrichka
01-16-2007, 17:57
Изсмей се в очите на всеки, който ти се подиграва. Тази реакция за тях ще е доказателство, че момчето може би лъже.

съгласна съм,ако почнеш да се питесняваш всички ще помислят че е истина

LO6IQ
01-16-2007, 18:02
смей се когато някой ти го каже ;) нека не те гледат 'увесила нос' а те виждат усмихната,иначе може да си помислят че е вярно,а дори и да е така,другите това не ги бърка [-X

горе главата

ПП: тегли му майната на тоя тъпанар!
ААааа... :evil: тоз да му тегля един бой :twisted:
Зарежи го тоя надутия. :shock: Бахти съществото.

Bacard1
01-16-2007, 18:40
za purvi put se celunah s edno mom4e koeto mn haresvam i mi be6e mn hubavo.No posle razbrah ot edin frd 4e mom4eto e razpravqlo na cqloto u4ili6te 4e nemoga da se celuvam i mi stana mn gadno.Molq vi kajete mi kakvo da pravq mn mi e gadno ot postupkata mu :(((

е тоя явно не те оценява просто е искал да те пробва и ся те е злепоставил....ако искаш да му напраиш гадно напраиви и ти нещо др и го разкажи на др-те а ако не искаш.............просто нз тои нема да те земе на сериозно повече според мен щом поступва така.........тва е наи голямата тупотия която може да направи..........!!!! :lol: :D :lol:

Pleasure
01-16-2007, 18:44
Бе лапенца. Прави се на инт , нищу поече ;р

bigbec
01-16-2007, 18:53
може да разправяш на сички че няма пишка например :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

malkoto_sladko_dqvol4e
01-16-2007, 18:54
toi prosto e edin tapak koito ne zaslujava ni6to.a tva go pravqt samo malkote mom4enca koito nz kvo iskat i se 4uvstvat zapla6eni.vsi4ko tva e za da bade gotin,no nqma da bade

LO6IQ
01-16-2007, 18:57
toi prosto e edin tapak koito ne zaslujava ni6to.a tva go pravqt samo malkote mom4enca koito nz kvo iskat i se 4uvstvat zapla6eni.vsi4ko tva e za da bade gotin,no nqma da bade
Той пък много може да се целува , пък ще преценява дали другите могат.Я му кажи да се разкара .Важното е ,че на теб ти е харесало. :roll:

Digital
01-16-2007, 20:37
za purvi put se celunah s edno mom4e koeto mn haresvam i mi be6e mn hubavo.No posle razbrah ot edin frd 4e mom4eto e razpravqlo na cqloto u4ili6te 4e nemoga da se celuvam i mi stana mn gadno.Molq vi kajete mi kakvo da pravq mn mi e gadno ot postupkata mu :(((
Ми мисля че трябва да спиш с него. Сигурен съм, че ще си остане само между вас, а и той ще те обикне истински веднага след това.