PDA

View Full Version : Music Idol



SummeRLove08
01-16-2007, 16:13
Някой от вас ще ходи ли на кастингите на Music Idol,които започнаха?
И смятате ли,че шоуто ще придобие успехът както в чужбина?
Ако ходите-МНОГО КЪСМЕТ! :D

dЯuИk3n_M0nk3Y
01-16-2007, 17:40
Не смятам, че победителя от шоуто ще придобие кой знае какъв успех.. Всяко чудо за 3 дена..
Припомням ви - Какво стана със Стар Академи.. Нали уж ги очакваше голяма реализация след шоуто.. Е да.. Диян и Аксиния рекламират дънки :lol:

koalka
01-16-2007, 19:15
Не мисля да ходя.

evil_lady_in_black
01-17-2007, 14:48
Аз се записах пък може и да отида :lol:

01-17-2007, 15:47
аз се записах сигурно ще ида :lol: :lol:

Mimka_sweet
01-17-2007, 16:22
апък мен ме боли гърлото 8)

Friend_witH_Benefit
01-17-2007, 18:43
Ами аз се занимавам с музика от 6-годишна, била съм и по вестивали и по конкурси ... и се записах и на това ... и ще ходя, но чак на 15 февруари в София :) Може и да сдобие популярност, ако правят по-интересни кастинги и изпитания ... да се надяваме да е така ... а победителят ако бъде забелязан и е наистина добър може и да пробие ... въпрос на късмет и на шанс :) Така че ...... успех на всички и на мене си :P хахах :)

fenka_beckham
01-17-2007, 19:53
аз мисля,че шоуто ще има голям успех
п.с. късмет на записалите се

Iowa
01-18-2007, 00:52
Тва трябва да е някфо подобие на Америкън Айдол нали? :smt005 :smt005

machoka
01-18-2007, 13:22
Тъпа работа... още поп музика. :x

Не е тъпа, щото младежите и девойките които ще гледаме, ще са доста талантливи и .. интересно ще е :)

quench
01-18-2007, 13:25
Абе аз опитах да отида,но не приемат грайндкор нойзъри... Нещо не им се понрави идеята,не разбирам защо...
:cry:

DoPye
01-18-2007, 13:31
то ако няма екшън няма да е интересно :-D :-D :-D

Mooo6nooo
01-18-2007, 15:26
Бих го гледал ако участва някой рок\метъл музикант...

machoka
01-18-2007, 16:14
Бих го гледал ако участва някой рок\метъл музикант...

Не всичко на тоя свят е рок и метъл!!! :o :? :?

Райдъре - нали това е целта - кастингите ще отберат кой е с платена диплома, и кой без никаква - но с талант и музикалност зад гърба си.

Mooo6nooo
01-18-2007, 17:09
Не всичко на тоя свят е рок и метъл!!! :o :? :?
Ауууул...

да бе прав си. Как можах да забравя за пънка...


а сега сериозно - ще гледам първите епизоди и ако ми хареса ще продължа да го правя. Обаче съм почти сигурен, че ще го разтеглят прекалено дълго. И със сървайвъра беше така. Разтеглиха го прекалено дълго, а трябваше да е 3 пъти по-къс и затова спрях да го гледам.

Има и друго нещо. Даваха вече поп музиканти във шьи Star Academy и Ку-ку академията. И сред множеството от поп музиканти, ще е добре да се сложат музиканти и в други стилове (не говоря само за метъл)...

Ice_Queen
01-20-2007, 10:34
И аз мислех да ходя..но се отказах-Вс в тези конкурси ми се вижда еднотипно чесно казано..наистина какво стана със Стар Академи.. Аксиния изпя 1 песен,Марин и тва е ..а да Дани и Мариела са във някаква група !Ама какъв е смисъла - слава за месец..който се задоволява о.к. И съм сигурна че и победителя от тва ще се забрави след 1-2 месеца след края.
И какво ще гледаме - 1 и също нещо -еднакви песни на сцената,1 кавги в къщата.Някой ще реши да се прави на газар да се плющи.. :roll: ..До следващия Стар Академи,Биг Брадър или Мюзик Айдол

Mooo6nooo
01-20-2007, 10:39
Ice_Queen - Истина е, че повечето ще се забравят, но не всички...

Единият от Стар Академи отида в D2, а Д? определено не са безизвестна група. Лора Владова и Светлозар Христов сега ще участват на Евровизия с някаква песен и съм почти сигурен, че Слави ще ги лансира и песента ще стане доста известна...

Ice_Queen
01-20-2007, 10:55
Ice_Queen - Истина е, че повечето ще се забравят, но не всички...

Единият от Стар Академи отида в D2, а Д? определено не са безизвестна група. Лора Владова и Светлозар Христов сега ще участват на Евровизия с някаква песен и съм почти сигурен, че Слави ще ги лансира и песента ще стане доста известна...

Д-2 ли...Когато бяха с Дичо ми харесваха и ги слушах..Дидо наистина е невероятен мъжкар с глас..но комбинацията Дидо с Д-2 изобщо не ми допадна.

Mooo6nooo
01-20-2007, 11:04
Д-2 ли...Когато бяха с Дичо ми харесваха и ги слушах..Дидо наистина е невероятен мъжкар с глас..но комбинацията Дидо с Д-2 изобщо не ми допадна.
И на мен не ми харесва новият стил, но това не променя фактът, че все пак някой е успял имено заради тезци конкурси.

Доколкото знам Кели Кларксон става известна имено с печеленето на Pop Idol. Може и да ми е страшно антипатична, но това показва, че човек може да успее с такъв конкурс. Телевизията дава известност, а това как те ще се възползват от известността вече си зависи от самите музиканти...

Jamalska
01-20-2007, 11:37
И се пак за ко става дума?

Friend_witH_Benefit
02-02-2007, 07:38
Тъпа работа... още поп музика. :x

Не е тъпа, щото младежите и девойките които ще гледаме, ще са доста талантливи и .. интересно ще е :) Много интерестно... предполагам 90% са некви нафръцкани принцески, дето се имат за нещо, щото тати им е платил диплома по музика.
Няма лошо да си нафръцкан първо ... всеки си избира сам какъв да бъде без право на коментар ... второ дори тати да ми плати дипломата по музика аз ако не мога да пея то ще си проличи ... така че нафръцканите принцески никой там няма да ги пита да си показват дипломите ... диплома без глас не струва нищо ... така че не мисля че се изказваш подготвен !

machoka
02-02-2007, 12:38
Да, горната мацка има право.

Слави е прекално голяма личност, за да допуска мафии и връзкарства. Платени дипломи и валута те лансират само до концертният подиум /в случая даже само до кастинга/. От там нататък си проличава кой-кого. А и в някои случаи хора без диплома се справят много по-добре от 'дипломирани' музиканти, 'щото в днешно време да вземеш подобна диплома е детска играчка.
Всичко се доказва на сцената - там е същинската арена на талантите.