PDA

View Full Version : Кодиран диск



fetish_mi
01-16-2007, 15:58
Исккам да ви питам: с коя програма и как да запишя един филм на CD, ама да е закодирана.( в смисъл да може да се гледа, ама без да може да се сваля от диска на компютъра).

fetish_mi
01-17-2007, 13:12
Значи аз иксам да стане така, че само да могат да гледат филма, ако се опитат да го запишят, да не успеят. Както е с почти всички ДВД филми.

PhoenixXx
01-17-2007, 19:36
то пък да не би да не може да се свали пак ... забрави човек - все по някакъв начин ще се свали :?

niGGa
01-17-2007, 20:56
Мога да ти сваля всяко DVD, което ми дадеш. ;)
аа, и аз мога пък
Heroes

niGGa
01-17-2007, 21:15
Мога да ти сваля всяко DVD, което ми дадеш. ;)
аа, и аз мога пък
Heroes

И аз мога... mount. :lol:

Ставаше въпрос от носителя на компютъра. :-D
ставаше въпрос че сме heroes :lol:

fetish_mi
01-18-2007, 15:10
Да и аз имам програми за разкодиране, ясно ми е, че като създадат нов начин на кодиране веднага излиза и за разкодиране. Но все пак аз искам да разбера някоя програмка с която мога да ги кодирам, защото човекът, на който ще дам диска едва ли ще има такива програми.

Gangsta_zone
01-19-2007, 08:53
Да и аз имам програми за разкодиране, ясно ми е, че като създадат нов начин на кодиране веднага излиза и за разкодиране. Но все пак аз искам да разбера някоя програмка с която мога да ги кодирам, защото човекът, на който ще дам диска едва ли ще има такива програми.
Тоя на който ша дадеш диска едва ли няма NERO а с него също може да се копира диска (Не да се разкодира) а впрочем за кво ша го кодираш

Forslor
01-19-2007, 15:32
OФФФФФФФФФ като толков искаш да не копне информация която е на диска ,просто нему го давай.