PDA

View Full Version : Обобщение на връзките от разстояние!



linkin_park_fenka
01-16-2007, 16:16
Пускам тази тема по случаи многото теми които се насъбраха:


Любовта от разстояние

Омръзна ми да се пускат еднакви теми с въпроси от сорта на "Обичам го но живея в друг град.Ще провърви ли връзката ни?"
Тук ще постна отговори на потребители и мои мнения.
Ще пускам постове само на кирилица.


ако толкова държиш на него би трябвало да се опиташ да му повярваш и да не се съмняваш в него. дай му шанс, защото в края на краищата не губиш нищо. не можеш предварително да предвидиш как ще се развият нещата и единствения вариант е да рискуваш ;)


Хаха ами то попринцип разстояниет пробужда желание,
това означава че няма да те забрави,но не изключва варианта че може да ти изневери докато те няма.
Това вече зависи от него дали наистина те обича или това е просто връзка за развлечение,то ще си проличи :roll:


Е, ако наистина има чувства няма да те забрави ей така, нямам представа какви са точно.Ако много го обичаш, според мен трябва да имате връзка.Не знам дали живеете толкова далече един от друг, но ако нещата са истински ще ходиш по-често там и така.



спокоина ако наистина има силни чувства между вас няма да се разделите...аз сам живия птимер че колкото и да сте далеч един от друг лубовта не умира просто така...прятелят ми е в германия..там у4и не го бях виждала 3 месеца...доиде си сега пак замина...но ние си се обичаме решили сме на всяка цена да си запазим вразката и такам....ако наистина имате желанието и жолята сичко е вазможно...само те предупреждавам не се свиква лесно на мене още ми е мн трудно ...успех ти пожелавам от сърце




Аз не смятам, че любов може да има при тези обстоятелства.Еми, няма лошо, вижте се.Но наистина ще е проблем, ако се виждате само веднъж в годината.Няма да е връзка като връзка.Ако се виждате по-често зависи и от чувствата, даже много.



Това не е любов, а временно привличане ... Може да се получи нещо между вас, но едва когато се видите на живо, но явно любовната ви история ще бъде кратка, щом ще е само за 2 седмици при теб.. Любов от разстояние съществува, но се поддържа адски трудно :!:




според мен е възможно.дори съм имала такава връзка и смея да твърдя ,че си беше съвсем истинска.наистина-започна в IRC,но с течение на времето взехме и да се срещаме,въпреки че градовете ни са доста далеч един от друг..
вярвам в такива връзки,да..обаче е изключително трудно и мъчително..аз лично съм решила да не почвам отново нещо подобно..




по-принцип е възможна,но няма смисъл...Когато човек има някой до себе си,той споделя с него всяка емоция,всеки момент...А коагто ти се плаче и нямаш на чие рано да го направиш?!Когато ти се смее а нямаш с кого да се посмееш?!Когато си щастлив,а нямаш с кого да споделиш щастието си?!Тогава къде ще е той?!На огромно разстояние от тебе,а един телефонен разговор не може да замести една ласка,една прегръдка..една целувка...Тия връзки са просто мъчение без смисъл...това е моето мнение


Според мен нещата отново допират до силата на чувствата.Но твърдя и нещо друго-ако това нещо продължава не малко време и вие сте толкова далече, не мисля, че любовта още ще е жива.



възможна е, ако предварително се уговорят, че докато не са заедно си имат пълната свобода да са с когото си решат
а иначе някви от рода на "ще те чакам", "няма да ти изневеря", ала-бала - едва ли =;




не! растоянието е прекалено голямо! пък и да е по-малко: километрите са си километри и за мен това не са никакви връзки :?


Еххх вижам,че пак аз трябва да помагам ... \:D/
Мойто гадже е в гърция,а аз съм си в България.И се виждаме само през лятото... Какво ти пречи да си го оставиш и когато си идва да разнообразяваш с него?Така ще седнеш да два стола ;) Само гледай да не изчукаш някой негов приятел,че тогава е лошо :smt018
Дано да съм ти помогнал да вземеш ПРАВИЛНОТО решение!






Не съм съгласна. Една връзка може да се задържи независимо от пречките. Не винаги километрите са важни. Важно е да имаш желание, воля, сила, вяра и достатъчно любов. Това го казвам от опит личeн и на мои приятели. Няма лесни неща, но когато искаш да си с един човек чaкаш, стискаш зъби и се бориш до край.
Ще цитирам една мисъл на Шекспир : "Любовта не е любов, която се променя, когато се намери някаква промяна, когато животът стане по труден или нещата се променят. Истинската любов ще си остане същата!"


Ако се обичат искренно,истински,не си изневеряват,не се лъжат какво правят ще има...Но едва дали ще се спазва всичко това...Трябва да си имат доверие,да си вярват много и да се обичат и да са заедно от повечко време,в началото по принцип на никой не му пука :wink:



Много зависи от самите хора и силата на чувствта им. Ако любовта им е много силна би преминала през всичко. За една такава връзка е необходимо огромно доверие в другия. Трябва да бъде готов да е сам през по-голяма част от времето. Има такива връзки, но в повечето случаи една такава връзка бързо се прекратява.




Зависи от няколко фактора - на колко години сте, имате ли бъдеще заедно(т.е има ли някакъв шанс след година-две-три ти да отидеш при него/нея или той да дойде при теб?) и можете ли да си бъдете верни?
Но на наще години.. такива връзки според мен са си загуба на време..





...няма вечна песен...нали така...А моят горчив опит показва, че от разстоянието може само да боли...боли страшно много...и в един даден момент спираш, защото вече не издържаш на болката...но това е само моят опит...нищо и никакъв...За мен, да...разстоянието е голяма пречка...знаейки че някъде там е момичето, заради което си струва не само да живееш, но и да умреш...


Fuck the fuckin' distance бе!
Няма пък. Ще се справим.



Хората са си го казали: "Далеч от очите, далеч от сърцето" въпреки че има и много примери за това как любовта издържа на всякакви разстояние. Аз лично съм против такива връзки, но знае ли човек какво може да му се случи... Може и на мен един ден да ми се наложи да съм далеч от любимия.. :roll:


Подобна връзка е невъзможна.Имам няколко живи примера за това.Постоянно има съмнения,ревност,скандали, олка..... :-k


зависи какво очакваш от тази връзка - ако не е нещо сериозно, а просто ей така, щото те привлича външно, правите хубав секс или пък е колкото да се води, че си с някой - "за" съм :wink: виждате се от дъжд на вятър, имате време да се затъжите един за друг, като се видите си изкарвате една или две готини вечери, после той си тръгва и докато го няма ти си правиш каквото си искаш, забавляваш се без мн да ти пука и когато си дойде, разпускате отново заедно и т.н.
няма проблеми, няма страдание.. живеете си живота и ви е супер :)

по друг начин стоят работите ако имате чувства.. тогава вече съм против, защото животът ти се превръща в едно голямо напрежение.. редуват се дълги дни, изпълнени с мъчително чакане и липса, последвани от няколко кратки мига щастие и след това отново всичко се повтаря :? аз не бих си позволила да живея така [-X


Ох, айде. айде. Любовта умирала, когато е от разстояние...Не и ако наистина има любов, тогава тя става 2 пъти по-голяма. Такава любов, че си готов на тази жерва, за да си точно с този човек. ЗА съм, ако хорицата се виждат поне на 2-3 седмици, защото иначе наистина боли..Била съм 2 пъти в този случай. Първият приятелят ми беше от Англия и скъсахме няколко седмици след като се прибра, защото не му удържаха ангелите, но и да ме чака половин година - това беше почти невъзможно. И все пак знам двама души които са от различни страни и ходеха доста време като се виждаха само ваканциите.
Миналата година приятелят ми учеше в София. Прекарах страхотна година като не смятаме притесненията ми за него дали е добре и т.н. Всичко останало беше перфектно. Чаках го с нетърпение, изкарвахме си страхотно заедно и въобще не си омръзвахме, а искахме все повече и повече. Всяка свободна минутка гледахме да сме заедно, беше само мой когато беше тук. Сега е тук, но нещата са по-различни. Радвам се, че ми е близко, но романтиката изчезна и толкова съм свикнала с предишния живот, че не мога още да схвана какво става...Даа..беше невероятно! Знаех, че е някъде там, че си мисли за мен, че ме обича и че ще си дойде събота и неделя заради мен, ще пропътува 500км заради мен! Чак сега осъзнавам чувството след толкова излети сълзи...


Ами нито съм за,нито против.Тук не става въпрос за това.Ако двама човека са заедно,то те няма да мислят какво ще стане, след като да по-далеч.И според мен връзка от разстояние може да има.Но единственото важно нещо тук е да има любов и най-вече доверие.Да си напълно сигурен,че човека ти е верен и мисли само за теб...Но против съм за връзки по една,две години от разстояние.Според мен вместо да имат такава връзка,може да търсят начин как да са в един град или в една страна. :wink:


Според мен "разстоянието е препятсвие,но не и преграда"
Имала съм няколко връзки със момчета,които не са от моя град и донякаде се е получавало....има една българска мъдрост,която гласи "далече от очите,далеч и от сърцето"....Има нещо вярно в нея,но аз мисля че любовта е навсякъде и ако двама се обичат адски много и държат един на друг,ще измислят начин да се виждат по-често.....
да..подкрепям че е възможна любовта от различни градове....и съм обедена в това,защото аз лично съм го преживяла и то не един път......
Обичайте се...това е най-важното! http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/d026.gif http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/g046.gif http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/d034.gif


И за,и против.
ЗА - защото няма да си писнете бързо,ще чакате с нетърпение да се видите,ще сте в непрекъснато очакване,а очакването е нещо много хубаво!Ще има повече какво да си говорите и да си разкавате,няма да скучаете..всяка среща ще се превръща в много приятно преживяване,като се има предвид,че не се знае кога ще е следващата.. :P
ПРОТИВ - вероятно ще се ревнувате,ще се съмнявате и подоризирате. Ще си липсвате,което е и плюс и минус..ще ви става кофти,че другите двойки са заедно,а вие на много километри..възможно е да се изкушите и да си изневерите дори.. :( ще се виждате рядко,а когато се разделяте ще е мнооого гадно наистина..

Май повече съм против,ама какво значи за и против в крайна сметка любовта не пита :mrgreen: [/b]
a_*"]Не че сам против,но такава връзка няма бъдеще,както dream_dragon каза единия ще е от София,а другия от Бургас и ще имат сполучлива връзка,няма начин е разбира се винаги има исключения но те се броят на пръсти.Но мисля че това няма да е любов а страдание и за двамата.


Не мисля ,че е добра идея!"Едни очи,които не се виждат,се забравят" (не мисля,че точно така беше поговорката..) но все пак такава връзка има бъдеще,само ако момичето или момчето отиде в същия град за постоянно!!!


:roll: Да като гледам повечето казахте , че такива връзки е трудно да съществуват ! Да и аз съм на мнение , че е трудно ... но любовта не пита , а връхлита , нали знаете ! Аз лично имам нещо като връзка с момче , което не е от моя град , но това не ми пречи да го обичам и всеки път като се видим да си прекарваме хубаво! Да наистина това не е съвсем пълноценна връзка , но какво да правя?! Обичам го до болка , не мога без него..! :smt007 [/b]


категорично против! както всички знаем - невиждани очи се забравят! за мен лично една такава "връзка" (ако изобщо може да се нарече така) е далеч от нормалните представи за отношенията между двама души. такава връзка не е пълноценна, поради факта, че за да бъде истинска тя трябва да премине през ежедневието и проблемите около него и на двамата! когато те обаче са далеч един от друг, по едини или друг начин всеки си е сам за себе си. а за мен това не е връзка


Никога не съм ходила с момче от моят град...Може би щот Горна Оряховица е на 1 км от града ми и обикновено даже в момента имам гадже от там...Но ако връзката е на 200 км..офф чесно по добре да я няма щот и двамаат само страдат,мн се ревнуват...понякога изнверяват...Моя беше 7 месеца в чужбина...7000 км но това не ни спря да си чатим сяка вечер,звъним постояно и пращаме смси и ся като се пробра в Бг сме заедно :P


Не може да се определи просто така. Тези ,които казват против - не бъдете толкова сигурни в отговора си. Знае ли човек какво може да му се случи. Любовта не познава граници и разстояния и не се измерва с тях. При всеки е различно. Важното е да се обичате, а не обстоятелствата!


Против тези връзки съм :!: [-X Аз като си имам гадже, искам да мога да съм с него, да сме си заедно, когато поискаме, да мога да го усещам ...
А не да го чувам само по телефона и/или да си чатим .. и в същото време да умирам от притеснение дали не ми изневерява или не ..
Това си е игра на нерви ...


Ако разстоянието е временна преграда - тогава не мисля,че е проблем(с моят приятел бяхме година и половина в различни градове),но ако си мисли някой,че може да има голяма любов на 300-400 км постоянно ... ако живеят в манастири и си кореспондират с писма- може :lol:

:-#


Аз съм против, тъй като искам да се виждам често с любимия човек и да мога да го прегърна, да го целуна... За мен важи правилото - Далече от очите, далече от сърцето.


Зависи...в рамките на бг..ако имате чувтсва винаги можете да се видите я у единия я у другия я по средата...В моето положение е по-сложно..той не е в България и...разтоянието е наааай-голямия проблем..Непрекъснато се караме ..сдобряваме се за ден-2 и пак на ново...


взаимоотношения между двама човека от растояние са възможни, но те не могат да бъдат с кой знае колко дълбок характер като цяло. такива връзки по-скоро са повърхностни и лесно загубват тръпката в себе си. растоянието като цяло убива любовта, защото както се казва "невиждани очи се забравят". дори да се виждате често, пак никога не знаеш с кого е и какво точно прави човека с който имаш отношения. така че на първо място се губи доверието, а после и всичко останало [-X


И аз мисля, че много зависи от хората, от чувствата и т.н. Аз иначе съм на принципа: "Далеч от очите, далеч от сърцето", но това предполагам, че е от възрастта :roll: На един мой приятел майка му и баща му не живеят постоянно заедно, защото баща му работи в Швейцария и се виждат само за по 2-3 месеца в годината, но когато ги види човек би си помислил, че са най-влюбената двойка на света - гушкат се, целуват се, вървят за ръце... а двамата отдавна са прехвърлили 40-те... Така че със сигурност в случая разстоянието не е пречка :-({|=


Ами възможно е!Аз съм един пример.Моя приятел е на 120км от мен и се виждаме събота и неделя.И не смятам,че това може да е причина да не сме заедно.Ако искаме да се видим всеки може да отиде при другия стига да иска.Така че си зависи от хората,зависи и от отношенията.Растоянието нито ни е спирало от нещо,нито нищо.Напротив,направи ни по-силни и се справяме с всичко и толкова се обичаме,че вече 4 години сме заедно.Така,че ако наистина го обичаш този човек и смяташ,че можеш така давай!


Естествено,че са възможни такива взаимоотношения,но трябва да се позамислете за силата на чувствата ви.Ако една любов е силна тя ще издържи,но ако не-ще е нещо доста несеризно.


ммм аз пък подържам връзка в ратояние най-малко 7000 км,но при нас не е вечно а само 7 месеца...не знма мога да ти кажя,че щом се обичате и искате да сте заедно разтоянието никога няма да ви попречи...Е,гадно е,че не може да виждаш любимата секи ден,но така няма да си омразнете...Е няма какво да кажя,нито се ревнувате нито се карате,имате си доверие а това е основата на всяка връзка...ПОжелавам ви Успех и дълго време да сте заедно:)


Ми ти сам каза че всичко е ОК между вас,така че няма за кво да се притесняваш.Щом за сега нещата вървят нормално живейте си живота и да не ти пука от нищо.както казаха щом се обичате не се притеснявайте от разтоянието.колкото и рядко да се виждате правете тези мигове колкото се може по-готини и не мислете че тези няколко километра ще ви разделят. :wink:


Много е трудно да съществува такава връзка, но не е невъзможно. Ако и двамата си имате доверие и сте честни един към друг, всичко би трябвало да е ок.
Да се надяваме, че след 12клас ще дойде в Пловдив. :)
Успех. :wink:


Може да има такава връзка разбира се! Но трябва да си имате огромно доверие иначе нищо няма да стане! Потърпи още малко, после той ще дойде при теб и търпението ви ще е възнаградено!
Успех! :smt023


Знаеш ли колкото и странно да прозвучи дам бях в подобна даже почти същата ситуация, но не успях да запазя тази връзка :cry:
и знаеш ли смятам, че за да се запази една подобна връзка то преди да се разделите трябва да сте я градили ловко и умело така че тя да издържи през дългите разстояния...
но със сигурност не е невъзможно...мн трудно, но не и невъзможно...
зависи и от двама ви...
успех :wink:


такава връзка може да съществува, но трудно
според мен след известно време ще се уморите от това разстояние


Уффф май само бръмчите ми са стува но както и да е!Тай като са замисля върху нещата мога да кажа,че когато не виждаш определен човек доста време още повече искаш да си с него,но това не зависи само от едното лице!Та да издадем тайната sLadKo_Mi6Le ... мисля,че няма да имаш нищо против ...(надявам се де!).Та момчето за което говореше това сладкото съм аз ... и аз много много не намирам смислъл във такава връзка,но е въпрос на лично мнение!Обичкам си я и си хода при нея и т'фа е .... от мене толкоз!
На другите мн здраве :)


Да...трудно е наистина да съществува такава връзка, но както казаха всички не е невъзможно и ти го знаеш! Затова не бива да се отчайваш все пак не е като изобщо да не се виждате.Ако толкова много се обичате не трябва да ви попречи едно растояние (е само малко) А и както казваш ти той може да дойде да учи при теб, дано стане така наистина, така че споко всичко ще се подреди! Само недей прекратява тази връзка, защото си мислиш, че не можете да преодолеете едно растояние. Все пак УСПЕХ!


Когато има силна и истинска любов,разтоянието не би било голяма пречка.Наистина трябват компромиси,доверие,чувства ,сили да устоиш на липсата и да се премириш че не винаги този човек,може да е до теб,но пък и да прекарваш всяка възможна секунда с него.Трудничко си е ,но от друга страна когато не е близо до вас ще оцените колко много значи за вас и ще и е още по-приятно когато сте заедно.Километрите не могат да разрушат нещо създадето от 2 сърца,които се обичат O:)


И на мен ми се случва това в момента... Той дори не живее в България, ех да беше от друг град просто..
Не знам какво ще стане... Всъщност няма какво да стане, едва ли ще го видя скоро, но не пречи на чувствата - да, напротив - засилва ги.. поне до едно определено време.. после не знам, ще ти кажа като мине време...
А сега .. просто ми е гадно, че си отива http://www.gifpark.ru/Gifs/SMILES/EXLER/cry2.gif


Мога от опит да ти кажа, как стоят нещата. Не само за връзката от разстояние, защото интимна приятелка от моя град не съм имал от 6-7 клас. Ходил съм с няколко момичета от Пловдив (аз съм от Стара Загора), една от Карлово и две от София. Със всички съм се запознал посредством интернет (с 2 само от човек, който обаче познавам от интернет пространството). Естествено най-сериозната ми връзка е била сред тези. Най дългата ми от тези връзки приключи едва преди няколко дена...има си тръпка и бих казал че даже е интересно. Недостатък са средствата които се увеличават значително по време на една такава връзка, но аз така предпочитам, понеже не мога да си представя приятелката ми да е от същия град, в който аз живея. Е и това ще стане един ден, но май не сега ;)
В подобни връзки (като твоята) има хляб. УСПЕХ


Знам от опит,че е възможна такава връзка. От 1година и 8месеца вече съм с момче на около 500км от мен. Виждаме се средно по 3пъти на месец за по 1-2 дни. Не е лесно,не съм го искала така се получи.Не се запознахме в чат или скайп, но колко нощи сме изкарвали говорейки от разтояние. Имаме си доверие (не че не се ревнуваме, но сме си дали свобода). Ако ме иска до себе си ще ме запази,ако не се губи смисъла и спираме.Така че ако човек е достатъчно умен и има достаъчно силни чувства всичко е възможно. Виж се с него на живо.Тогава ще знаеш дали наистина се обичате.Ако мислите да се вижадате наистина 1път в годината не се захващай.Ако не си сигурна и тогава в чувствата си по-добре стой далече от него,защото такава връзка е доста тежка на моменти и трябва да знаеш какво искаш на 100%.. Има си и положителни черти за хора като мен,които държат на свободата си.Аз не мога да съм постоянно зависима от някой и във всеки един момент да се съобразявам в мисли и действия с него. Не мога да отделям половината от деня си само за един човек.Ще ми писне.Така докато се нарадваме един на друг и то отминало времето няма време за досада,караници и скандали :)


съжалявам ако темата се повтаря 8-[ не ме бийте много плс

linkin_park_fenka
01-16-2007, 16:33
Трябва да си намериш сериозно занимание. :lol: Аз си имам занимание и точно за това пускам тази тема.За да не се повтарят 10000 еднакви :wink:

LaPeNcEto0o
01-16-2007, 17:05
ммм...предлагам темата да се направи важна!

koalka
01-16-2007, 17:06
Да, темата наистина обобщава за тези връзки от разстояние, защото се пускат доста често такива теми!

linkin_park_fenka
01-16-2007, 17:19
ммм...предлагам темата да се направи важна!и аз и аз :lol:

alkobalko
01-16-2007, 17:21
Много добра тема. И аз съм на мнение да се направи важна, защото ще се спестят още много подобни теми.

01-16-2007, 17:53
Много добра тема. И аз съм на мнение да се направи важна, защото ще се спестят още много подобни теми. =D> =D> =D>

linkin_park_fenka
01-16-2007, 18:56
Ето още малко:


HappY]Nishto ne moje da poprechi na liubovta.. Az s1m imala gadje, koeto beshe ot Germaniq i s koeto mojehme da se vijdame samo prez lqtnata vakanciq.. no tova ne ni poprechi na vr1zkata. Osven tova, nie imame k1smeta da jiveem v preiod, v koito ima golqmo raznoobrazie na komunikaciq- Internet, GSM, domashni telefoni, poshta.. Ako naistina se obichate, nishto ne moje da vi spre.. Kofti e, che nqma da se vijdate.. No ot drga strana, shte imate mnogo nasabrani chyvstva i emocii, koito shte spodelite, kogato se vidite :D


Не,не би могло да попречи!Наистина понякога е гадно да устояваш на липсата,да се чудуш какво ли прави сега,да ти се иска да го прегърнеш и т.н. и като цяло тези връзки са си труднни за поддържане,но когато има силни чувства,когато сте готови на компромиси,вярвате си и искате да сте заедно ще намерите начин и километрите няма да ви попречат.Има ли чувства всичко друго е на второ място :wink:


Ако и двамате имате желанието и волята е напълно възможно. :)
Успех. :wink:

linkin_park_fenka
01-16-2007, 19:20
наистина е кофти някой да те харесва а ти него не. мн е трудно да му го кажеш но моят съвет е да не тръгваш с него само защото те избива съвестта. накратко дилемата е дали да го отрежеш или да "тръгнете". Аз те съветвам първото. Първата причина е че после ще съжаляваш. Но айде .. мн момичета ходят с момчета които не харесват истински ... но въпросът с разстоянието е по-сериозна. За да тръгнеш с някой от друг град се искат силни чувства ... а при вас не е съвсем така (от твоя страна).А да и другото нещо е, че няма да е честно от негова страна той така е е влюбен в теб(доколкото е възможно) и ти не. Просто ако разбере това че му стане мн кофти. Ааа това за песента са лапешки истории ... разберете се като големи хора - отиваш при него и смело му казваш това което чувстваш !!! :wink:

01-16-2007, 19:51
Seriozno, vzemi izlizai pove4e, qvno ima6 nujda!

linkin_park_fenka
01-16-2007, 19:53
Seriozno, vzemi izlizai pove4e, qvno ima6 nujda!Я престанете с глупавите коментари.Кат нямате кво да казвате,не се опитвайте да бъдете оригинални.Темата съм я направила за помощ на теен-овете,а не да ме критикуват.Модоветв ако преценят ще я направят важна :!:

linkin_park_fenka
01-17-2007, 09:55
А ето и моето мнение:

Според мен такава връзка може да се поддържа с много търпение и любов.Трябва също и страшно много доверие от страна и на двамата.Ако не може да го постигнете по-добре не започвайте такава връзка.Хубаво е ако решите да поддътржате "далечна любов" да си чатите по скайп,да си пишете смс-и,да си говорите по телефона и т.н.Въпреки че си е съвсем друго на живо.Ако градовете ви са по-наблизо и може да ходите при него/нея ще се виждате по-често-2/3 пъти в седмицата.Успех на всички и доверието му е майката. :wink:

Ice_Queen
01-17-2007, 10:09
Много хубава тема миличка и браво!

01-17-2007, 12:51
Seriozno, vzemi izlizai pove4e, qvno ima6 nujda!Я престанете с глупавите коментари.Кат нямате кво да казвате,не се опитвайте да бъдете оригинални.Темата съм я направила за помощ на теен-овете,а не да ме критикуват.Модоветв ако преценят ще я направят важна :!:

И все пак излизай повечко... да си правиш труда да "трупаш престиж" в интернет форум... да не си забравила какво представлява слънчевата светлина или как се казва онова синьото горе?

4epHo0KaTa_Lady
01-19-2007, 12:17
Tova ne e liubov..Spored men vruzkata 6te e kratka..Rastoqnieto e golqm problem :( :( :(

I cum blood
03-18-2007, 22:52
spored men vruzka ot rastoqnie moje da ima ::: tfa si e moe mnenie priqtelq mi e dale4 az sum ot plovdiv a toi ot nesebar ama vupreki tova durjim super mnogo edin na drug :mrgreen: taaa ne govorete prostytii ot roda na"tova ne e vuzmojno"6otu az sum primer 4e moje da ime...verno e ne se vijdame mnogo 4esto koi kogato moje hodi puk jivot i zdrave moje edin den da ste v edin grad :wink:

SaYoNaRa
03-19-2007, 09:04
ммм...предлагам темата да се направи важна!

lLady_MooN_RaiN
03-19-2007, 13:21
В момента имам такава връзка. С проятеля ми не се виждаме 5 дни, а сме заедно само 2.И така всяка седмица. Трябва да кажа, че чак когато постоиш далеч от някого разбираш дали наиистина имаш нужда от него, за да е денят ти щастлив, дали наистина го обичаш или ти е все едно дали е до теб или го няма. Научаваш се да се радваш на малкото и истински да цениш това, което ти дават. Така че, бих казала, че това може само да спомогне за една връзка.