PDA

View Full Version : SAMO KAM MOMICHETATA !!!



gost4e
01-16-2007, 17:08
hmm......znachi iskam da vi zapitam dali vi se sly4va slednoto ne6to kato vidite nqkoe mom4e i dali smqtate 4e e vazmojno da stava taka ...ta zna4i da re4em vijdate nqkoe syper gotino mom4e sladyr4e kakto my vikate visok ,myskylest s boty6ki da re4em sportno oble4en markovi dre6ki pri4eski caisi tova onova abe pi4 i polovina dali si kazvate a ne toq ne e za mene toi nqma da mi varjite i vi e strah dori da si go pokajete da ne vi se ismee 4e nameril koi da go svalq ....dali ima ne6to ot sorta mi hybav e ama toi nqma da mi varje 6toto toi toq hodi koi znae s kvi az tam rabota nqmam da stavm za smqh i tem podobni pls mnogo vi se molq pishete 6to se kasae do vapros4etoza men se otnasq zabelqzvam go ot mesec dva kazvat da re4em nekvi tam macki 4e sam bil syper tova onova kat se vidim te nemogat daje da me poglednat i si mislq 4e problema e to4no takav sre6tal sam se s mnogo takiva dokato sme na jivo edin pred dryg edna kato si otide v skype gi po4ba edni da gi pishe da se 4ydish dal ne stoi dryga otsre6ta .......

01-16-2007, 17:13
На мен никога не ми се е случвало да видя някое момче,което да ме впечатли с външността си и да си кажа 'аа не тоя е прекалено готин не е за мен' ..може други девойки да го правят-но аз определно не съм от тези..
Защо не ги попиташ защо се отдръпват от теб?

alkobalko
01-16-2007, 17:18
Тъй като сега съм със сериозна връзка ще кажа от минал опит. Никога не съм се подценявала и съм знаела, че ако много искам нещо мога да го постигна. Но има и такива момичета.

Barbie
01-16-2007, 17:51
da re4em vijdate nqkoe syper gotino mom4e sladyr4e kakto my vikate visok ,myskylest s boty6ki da re4em sportno oble4en markovi dre6ki pri4eski caisi tova onova abe pi4 i polovina...

Като видя такъв не си казвам "пич и половина"...казвам си "Леле, ужас, с тоя ще се бием за огледалото..."...бърррр

А иначе, нямам навика като видя или се запозная с някого веднага да обмислям евентуална връзка. Първоначалната ми цел винаги е просто да опозная човека срещу себе си, а имайки предвид, че съм интелигентно и симпатично момиче, не виждам пречки.

Но момичета всякакви! Може да са срамежливи, да не са сигурни как да започнат разговор и тн. Бъди възможно най-активен в общуването с тях, задавай въпроси...По Skype всичко е доста по-лесно, но в крайна сметка затруднява отношенията между хората, именно защото отвикваш да комуникираш очи в очи.

koalka
01-16-2007, 17:58
Точно тоя тип момчета на мен не ми харесват....но това не е важно.Много е важно самочувствието.Не да е до небето, но да го има.При тебе май все пак има някакво, но...не е както трябва.Това, че едно момче смяташ за готино, не означава, че трябва да си казваш, че няма да те огрее и така.Не трябва да имаш ниско самочувствие.

BunnYY_f
01-16-2007, 19:17
Имам (колкото и нескромно да звучи :oops: ) самочувствието че каквото искам го получавам (и всъщност е така де), така че никога не се подценявам в това отношение 8) :-)

IdiOtKa
01-16-2007, 19:51
hmm......znachi iskam da vi zapitam dali vi se sly4va slednoto ne6to kato vidite nqkoe mom4e i dali smqtate 4e e vazmojno da stava taka ...ta zna4i da re4em vijdate nqkoe syper gotino mom4e sladyr4e kakto my vikate visok ,myskylest s boty6ki da re4em sportno oble4en markovi dre6ki pri4eski caisi tova onova abe pi4 i polovina dali si kazvate a ne toq ne e za mene toi nqma da mi varjite i vi e strah dori da si go pokajete da ne vi se ismee 4e nameril koi da go svalq ....dali ima ne6to ot sorta mi hybav e ama toi nqma da mi varje 6toto toi toq hodi koi znae s kvi az tam rabota nqmam da stavm za smqh i tem podobni pls mnogo vi se molq pishete 6to se kasae do vapros4etoza men se otnasq zabelqzvam go ot mesec dva kazvat da re4em nekvi tam macki 4e sam bil syper tova onova kat se vidim te nemogat daje da me poglednat i si mislq 4e problema e to4no takav sre6tal sam se s mnogo takiva dokato sme na jivo edin pred dryg edna kato si otide v skype gi po4ba edni da gi pishe da se 4ydish dal ne stoi dryga otsre6ta .......
ако вида такова момче вобще няма да го ме заинтригува ... някво тъпо газарче ..ще стане повод на доста смях !

01-16-2007, 19:54
На мен никога не ми се е случвало да видя някое момче,което да ме впечатли с външността си и да си кажа 'аа не тоя е прекалено готин не е за мен' ..може други девойки да го правят-но аз определно не съм от тези..
Защо не ги попиташ защо се отдръпват от теб?

a po kvo go precenqash i ti kato tvoqta kolejka - po markovite drehi lI???? :shock: :twisted: :D :-D

Undying
01-16-2007, 20:08
Не,по принцип момчето може да ми направи някакво впечатление с външния си вид,ама чак пък да го помисля за прекалено готин-няма такъв случай :lol: А колкото до типа "готино" момче,което ти си описала-не си падам по такива плиткоумни кретени с извинение.Да поддържа външния си вид е едно от основните ми правила,но не и тва да му е основна фикс идея.

He3HauKa
01-16-2007, 20:46
Лично аз такива момчета като описанието което си дал не харесвам,но дори и някой такъв да ми е направил впечатление няма да ме е срам.В смисъл няма аз да направя първата крачно,но и няма да се правя че гледам на другата страна когато го видя по улицата.Но има момичета които са по-срамежливи и сигурно при тях това се случва :roll:

IlLuSi0nS`
01-16-2007, 21:04
hahahah 4e tfa 6te e bahti i sme6niq 'pi4' hhahahahahha nai mn da mu se izsmeq na 'guzetooo' hahahhaha takiwa fe6an4eta kopleksirani haha ebaaaati ti mai mn golema samo4ustvie ima6 hah smotaaaaaaaaaaaaan osuznai se bqgat ot tebe 6toto ne struvaaa6 hahaha

01-16-2007, 21:19
IlLuSi0nS` wow nedei taka de ostavi momcheto sega nqma mqsto za podigravki to ne e lesno da imash ogromno samochuvstvie . Emi kolkoto i gotino da e momcheto i kakvto i da e vse pak ne se podcenqvam ... V moito ochi vsichki sme ravni dali nqkoi shte e papchasal ili nqma da se kupe chesto ili shte ima golqmo samochvstvie ili e bogat ili pak se oblicha edi kak si vse gi vijdam po edin nachin.... E da edin tip ot hora sa mi po priqteni drugi ne no ako nqkoi mi haresa ne se podcenqvam shtom sym takava kakvoto sym znachi se haresvam inache nqma da sym takava a pak ne em ineteresuva dali na nqkoi drug mu haresva e da sega na priqtelqt mi da no inache ...

namely_me
01-16-2007, 22:10
И аз определено не бих си паднала по пич с подобно описание, с изключение на височината... :)
За себе си мога да кажа, че не бих си помислила, че някой изглежда прекалено готин за мен, но има адски много момичета, които биха. И не в мацките е проблема, че те са с ниско самочувствие, ами тея наконтените мухльовци не са стока и се правят на голямата работа.

white_chik
01-17-2007, 06:51
Случвало ми се е,виждам някво момче,което ми харесва,но решавам,че не съм на неговото ниво.Е,не мога да каже,че е често,защото имам некъв супер странен вкус и все си харесвам некви момчета,които по принцип не са смятани за "готини" :lol:

01-17-2007, 08:15
Случвало ми се е,виждам някво момче,което ми харесва,но решавам,че не съм на неговото ниво.Е,не мога да каже,че е често,защото имам некъв супер странен вкус и все си харесвам некви момчета,които по принцип не са смятани за "готини" :lol:

ELA I ME VZEMI !!!!!! :D :-D

Barbaronka
01-17-2007, 08:54
Na men vuobshte ne mi dreme koi kakuv e.. ! Haresam li si nqkoi pochvam da go svalqm.. ;) Az ne se podcenqvam imam si samochuvstvie i zatova koito i da si haresam mi obrushta vnimanie ;))
Vse pak momicheta sme trqbva da sme tejki .. haha ;))

Ice_Queen
01-17-2007, 09:05
То такива фешънчета с огромно самочувствие заслужават само да ги набара някоя кучка,да ги иползва и да ги захвърли после..в най-добрия случай се влюбват!Защо?!Защото (имаше си поговорка)- мъжете помнят и искат тази която не им е паднала в краката... :twisted:

Ice_Queen
01-17-2007, 09:07
П.С че забравих :

Попадала съм на такива..ама не си струва да си губя времето ,както някой по-горе каза , с момче което ще виси повече пред огледалото от мен...а бтв напоследък момчетата станаха все по суетни.. :x

Ice Princess
01-17-2007, 18:56
da re4em vijdate nqkoe syper gotino mom4e sladyr4e kakto my vikate visok ,myskylest s boty6ki da re4em sportno oble4en markovi dre6ki pri4eski caisi tova onova abe pi4 i polovina...

Като видя такъв не си казвам "пич и половина"...казвам си "Леле, ужас, с тоя ще се бием за огледалото..."...бърррр

Ами да и аз това си казвам, такива са ми супер смешни :smt016 А освен това най-често се оказва, че зад "яката външност" няма нищо, което да си заслужава, така че няма смисъл да се занимаваш... [-(

Nadelina
01-17-2007, 19:08
Nikoga ne sym se podcenqvala taka.. Pyk i kyf she e toq chak da mi se izsmee che go svalqm.. Pff.. bahsi typia :P Moga da imam vseki!! :)

BaMBOocHa
01-17-2007, 19:12
Nikoga ne sym se podcenqvala taka.. Pyk i kyf she e toq chak da mi se izsmee che go svalqm.. Pff.. bahsi typia :P Moga da imam vseki!! :)
А така ;) А и +това вече си имам сериозна връзка...надживяла съм ахх-ването по момченцата,които се правят на ФЕШЪН ТЕЖКАРИ...аи моля ви се...през колко такива съм минала...уж недостижимите същества са всъщност мн лесна цел 8)

Nadelina
01-17-2007, 19:14
Nikoga ne sym se podcenqvala taka.. Pyk i kyf she e toq chak da mi se izsmee che go svalqm.. Pff.. bahsi typia :P Moga da imam vseki!! :)
А така ;) А и +това вече си имам сериозна връзка...надживяла съм ахх-ването по момченцата,които се правят на ФЕШЪН ТЕЖКАРИ...аи моля ви се...през колко такива съм минала...уж недостижимите същества са всъщност мн лесна цел 8)

Vseki si ima cena.. Prosto trqbva da bydesh dobyr kupuvach :P

BaMBOocHa
01-17-2007, 19:15
Nikoga ne sym se podcenqvala taka.. Pyk i kyf she e toq chak da mi se izsmee che go svalqm.. Pff.. bahsi typia :P Moga da imam vseki!! :)
А така ;) А и +това вече си имам сериозна връзка...надживяла съм ахх-ването по момченцата,които се правят на ФЕШЪН ТЕЖКАРИ...аи моля ви се...през колко такива съм минала...уж недостижимите същества са всъщност мн лесна цел 8)

Vseki si ima cena.. Prosto trqbva da bydesh dobyr kupuvach :P
кефиш :-D

crazy_sexy_cool`f
01-17-2007, 19:59
По принцип като видя някви такива ме кефят, готини са, мога да завържа разговор с тях, НО... По принцип тея са такива надувки, че не може и да бъде повече. Виж, знам, че може да се обидиш, обаче тва е моето впечатление

Krem4eto
01-18-2007, 08:48
Не ми се е случвало..Колкото и красиво да е момчето,аз съм си пълен непукис и мога да си говоря за всичко с него...

Аз съм контактна и общителна,затова който и да застане пред мене не ми пука да говоря с него за каквото и да било!!!

SladkataVoleybolistka
01-18-2007, 09:00
Тъй като сега съм със сериозна връзка ще кажа от минал опит. Никога не съм се подценявала и съм знаела, че ако много искам нещо мога да го постигна. Но има и такива момичета.

Съгласна съм..трябва да опиташ..а не да си кажеш "Тоя е мн як,не го заслужавам"

EvilBrunette
01-18-2007, 20:17
Хах незнам дали съм изключение, но не си падам по такива "надувки".За мен по-важно е чуството за хумор и интелекта. Освен това момчетата харесвани от всички се мислят за голямата работа. :-s Що се отнася до момичетата, които на живо са едни, а в скайп по различни, май аз съм от тея притеснителните и имам нужда да се коригирам. :oops: :-D