PDA

View Full Version : Nosqt li o6te rozite romantika?



CrIsTiaNo_
01-16-2007, 17:32
vaprosat mi e prost smqtate li 4e rozite nosqt vse o6te romantika ili ve4e sa demode i nikoe momi4e ne se trogva ot edna podarena roza?

linkin_park_fenka
01-16-2007, 17:34
Според мен една роза може да се равни на хиляди думи.Само това,че е направил жеста да ми я подари е страхотно.+това момичетата много обичаме подаръците :-D :wink:

01-16-2007, 17:35
Според мен една роза може да се равни на хиляди думи.Само това,че е направил жеста да ми я подари е страхотно.+това момичетата много обичаме подаръците :-D :wink:

подрепям :roll:

alkobalko
01-16-2007, 17:39
Лично за мен една роза е прекрасен жест. Понякога една роза може да е много по-скъпа от всеки подарък.

Barbie
01-16-2007, 17:40
Всеки жест носи романтика. :-)
Пък и когато говорим за романтика, нищо не е демоде. Романтичните жестове могат да са лигавки, сладникави, захаросани...но въпреки това те трогват. (Дори и момичета, които твърдят, че не са романтички, ще признаят, че такова внимание кара дамата да се чувства специална.) :wink:
А розата определено е пракрасно решение. :wink:

koalka
01-16-2007, 18:00
Естествено, че още носят романтика.Страшно красиви са и много обичам, когато любимият човек ми ги подарява. :wink:

LO6IQ
01-16-2007, 18:35
vaprosat mi e prost smqtate li 4e rozite nosqt vse o6te romantika ili ve4e sa demode i nikoe momi4e ne se trogva ot edna podarena roza?
Носят голяма доза романтика .
Само не ми хареса това ,че си ми копирал подписа - 1 към 1 ,както съм го написал аз...и си го сложил все едно ти си го измислил. :lol:

malkata_
01-16-2007, 18:37
И според мен още носят романтика....един букет рози се равнява на доста изречени думи и на много любов....!!!!! :oops:

Pleasure
01-16-2007, 18:40
Дам , носят.

*Sumerian_Haze*
01-16-2007, 19:25
Жестът е мил , но за мен розата означава "Не знам какво харесваш , а и не ми се избираше ... " Мразя рози . За мен не изразяват чувства , прекалено банални са . За мен по мили са няколко хубави думи...

IdiOtKa
01-16-2007, 19:31
романтиката умря в 70те ....вече такова нещо няма ..

linkin_park_fenka
01-16-2007, 19:32
романтиката умря в 70те ....вече такова нещо няма ..Да,да :!: Продължавай да си го повтаряш :lol:
Докато има любов ще има и романтика :!:

CrIsTiaNo_
01-16-2007, 19:33
Жестът е мил , но за мен розата означава "Не знам какво харесваш , а и не ми се избираше ... " Мразя рози . За мен не изразяват чувства , прекалено банални са . За мен по мили са няколко хубави думи...

a za roza podnesena s hubavi dumi

linkin_park_fenka
01-16-2007, 19:35
Жестът е мил , но за мен розата означава "Не знам какво харесваш , а и не ми се избираше ... " Мразя рози . За мен не изразяват чувства , прекалено банални са . За мен по мили са няколко хубави думи...

a za roza podnesena s hubavi dumiТова е най-добрия и мил подарък,който можеш да направиш.Момичето ще е щастливка да има човек като теб като нея ако го направиш :wink:

CrIsTiaNo_
01-16-2007, 19:38
Жестът е мил , но за мен розата означава "Не знам какво харесваш , а и не ми се избираше ... " Мразя рози . За мен не изразяват чувства , прекалено банални са . За мен по мили са няколко хубави думи...

a za roza podnesena s hubavi dumiТова е най-добрия и мил подарък,който можеш да направиш.Момичето ще е щастливка да има човек като теб като нея ако го направиш :wink:

a li4no za teb kakvi biha bili hubavite dumi

IdiOtKa
01-16-2007, 19:38
романтиката умря в 70те ....вече такова нещо няма ..Да,да :!: Продължавай да си го повтаряш :lol:
Докато има любов ще има и романтика :!:
да съгласна съм с теб няма любов !

CrIsTiaNo_
01-16-2007, 19:40
романтиката умря в 70те ....вече такова нещо няма ..Да,да :!: Продължавай да си го повтаряш :lol:
Докато има любов ще има и романтика :!:
да съгласна съм с теб няма любов !

lubov ima svetyt e igraden ot lubov a kakvo te e nakaralo da misli6 4e lubov nqma ?

linkin_park_fenka
01-16-2007, 19:41
Жестът е мил , но за мен розата означава "Не знам какво харесваш , а и не ми се избираше ... " Мразя рози . За мен не изразяват чувства , прекалено банални са . За мен по мили са няколко хубави думи...

a za roza podnesena s hubavi dumiТова е най-добрия и мил подарък,който можеш да направиш.Момичето ще е щастливка да има човек като теб като нея ако го направиш :wink:

a li4no za teb kakvi biha bili hubavite dumi
ам...може би.."искам да знаеш,че дори и да имаме неразбирателства понякога,знай че ти си единствената и няма да те замена за нищо на света.Обичам те" :wink:

CrIsTiaNo_
01-16-2007, 19:44
Жестът е мил , но за мен розата означава "Не знам какво харесваш , а и не ми се избираше ... " Мразя рози . За мен не изразяват чувства , прекалено банални са . За мен по мили са няколко хубави думи...

a za roza podnesena s hubavi dumiТова е най-добрия и мил подарък,който можеш да направиш.Момичето ще е щастливка да има човек като теб като нея ако го направиш :wink:

a li4no za teb kakvi biha bili hubavite dumi
ам...може би.."искам да знаеш,че дори и да имаме неразбирателства понякога,знай че ти си единствената и няма да те замена за нищо на света.Обичам те" :wink:

e da no pri men vrazkata ko moje vaob6te da se nare4e taka ne e do takova nivo kakvo 6te kajej za "sega 6te ti kaja ne6to i iskam da znae6 4e ne go kazvam za posleden pyt "Obi4am te" :smt101 "

linkin_park_fenka
01-16-2007, 19:47
Жестът е мил , но за мен розата означава "Не знам какво харесваш , а и не ми се избираше ... " Мразя рози . За мен не изразяват чувства , прекалено банални са . За мен по мили са няколко хубави думи...

a za roza podnesena s hubavi dumiТова е най-добрия и мил подарък,който можеш да направиш.Момичето ще е щастливка да има човек като теб като нея ако го направиш :wink:

a li4no za teb kakvi biha bili hubavite dumi
ам...може би.."искам да знаеш,че дори и да имаме неразбирателства понякога,знай че ти си единствената и няма да те замена за нищо на света.Обичам те" :wink:

e da no pri men vrazkata ko moje vaob6te da se nare4e taka ne e do takova nivo kakvo 6te kajej za "sega 6te ti kaja ne6to i iskam da znae6 4e ne go kazvam za posleden pyt "Obi4am te" :smt101 "
Да :!: ай стога че го напрайхме чат :lol: :!:

exelero
01-17-2007, 08:55
хахахаха матерялните момичета зеха да се обаждат че обичали подаръци :lol:


за розата незнам приятел не съм правил такива работи не ми допадат :D

mp3f
01-17-2007, 11:11
Според мен една роза може да се равни на хиляди думи.Само това,че е направил жеста да ми я подари е страхотно.+това момичетата много обичаме подаръците :-D :wink:

подрепям :roll:

i az :smt026