PDA

View Full Version : превод от български на руски,ако може



stel4eto__
01-16-2007, 18:11
Утре имам класно по руски и ще трябва да описвам стаята си..Та дали ше е възможно,който знае руски да ми преведе тея няколко реда:

В стаята ми има 2 легла,2 нощни шкафчета и лампа.В нея също има телевизор,компютър и бюро със стол.Има секция с книги.Тя е розова и светла.

:smt005 :oops: Пълна идиотщина,ама кат не знам нищо по руски и тфа ше стигне..колкото да има нещо,а ако се сетите за друго добавете(няма значение,че може да не е вярно..),нема ви се разсърда много... :-D

PainWithoutLove
01-16-2007, 18:43
А ти що не 'земеш да си 'дигнеш луксозния г*з, да се поровиш малко в българо-руския речник и да си го напишеш сама? :wink:

stel4eto__
01-16-2007, 18:49
А ти що не 'земеш да си 'дигнеш луксозния г*з, да се поровиш малко в българо-руския речник и да си го напишеш сама? :wink:
xaxa не си го вдигам,4е да се не преуморява много много..а и щот няам речник,а па и само с речник номера не стаа
таа свински :smt005 ако нема да помагаш поне не пиши..не съм задължила никой да ми отг ..в заглавието пише "...ако може" аре утре 6се виим :-D

PainWithoutLove
01-16-2007, 18:52
А ти що не 'земеш да си 'дигнеш луксозния г*з, да се поровиш малко в българо-руския речник и да си го напишеш сама? :wink:
xaxa не си го вдигам,4е да се не преуморява много много..а и щот няам речник,а па и само с речник номера не стаа
таа свински :smt005 ако нема да помагаш поне не пиши..не съм задължила никой да ми отг ..в заглавието пише "...ако може" аре утре 6се виим :-D Хаха милата...ем кой ти е казал, че не мога да ти помогна ама айде, ще го оставим за утре през часа. :-D :-D

stel4eto__
01-16-2007, 18:58
епа кой ти е казал,че не моеш да ми помогнеш...просто питам тук,щот смятам,че достатъчно ми помага за др упражнения...и да не те затормозавям излишно :) таа въпроса си остава към другите във форума..ако може,а ако не може пак ше ръса яко бисери :lol: