PDA

View Full Version : Защо винаги тч печели???



01-16-2007, 18:11
Здравейте, реших да споделя с Вас проблема си и да видя Вашите мнения. Работата е там, че имам една приятелка, която ми е много близка уж, а често съм я хващала да действа зад гърба ми. :( Винаги съм й прощавала до сега. И не само в това се състои проблемът ми. Тя е харесвана от всички момчета (по незнайни причини), има супер високо самочуствие за себе си и винаги печели с това, а на мен насажда всевъзможни комплекси. Казват ми, че съм хубава, но когато съм до нея се чуствам като едно голямо нищожество :| Истината е че тя не е никак умна (не го казвам от завист, а защото я познавам добре). Сменя си гаджетата като "носни кърпи" и няколко момчета са ми казвала, че всички я смятат за "леко" момиче, но дали е така? Ако наитина я имаха за такава, щяха ли постоянно да се навъртат около нея и да я свалят? Едва ли... Писна ми вечно да съм в сянката й. Днес вече прекрачи границата. :smt009 Аз съм доста висока и се надявах, че поне веднъж в живота ми ще се почуствам по-специална ако участвам в един кастинг за модели. Още се двоумях и не смеех да й казвам, за да не ми вземе идеята (както винаги). Но изведнъж тя ми пише по Скайп: "Одобрена съм за кастинга за модели на Огледала!! Ще ставам модел" и незнам си още какво... btw тя въобще не отговаря на критерия за участване - да си над 1.70 и просто незнам как се е добрала до конкурса. #-o
Просто съм отчаяна... Винаги до сега е открадвала всичко, което съм искала. Чувствам се безсилна да се боря срещу нея. Явно просто съм слабохарактерна и не толкова перфектна. :cry:
P.S. Съжалявам, че малко прекалих с писането, но съм смазана :cry: . Дано ме разбирате.

fetish_mi
01-16-2007, 18:40
Първо се убеди дали това е истина(че са я харесали от огледала).
Второ ТВ7 организира по-добри шоута с момичета, които искат да станат модели.

ViVIt0oo
01-16-2007, 18:41
woow...ами кво да ти кажа..освен да се стремиш да не й обръщаш внимание и да си прайш кефа без да ти пука особенно от тва тя каква е,що е и т.н..стремиш се просто да се абстрахираш от факта,че се прави на нещо повече от всички ви и тва е.. опитай с това,а ако не стане...нз просто говори с нея и й кажи това,което мислиш без да й спестяваш нищо!

Айде и успех! ;) :smt006