PDA

View Full Version : Петинг



Dead inside
01-16-2007, 19:02
Какво мислите за петинга? Допада ли ви? Ако сте практикували кажете си мнението и впечатленията. А и какво предпочитате дълбок или плитък петинг? На мен идеята за плитък петинг ми допада повече от секса на моменти. :roll: :roll: :roll:

shizzle
01-16-2007, 22:01
Простете за невежеството, мадам, но какво е "плитък петинг"? Единственото, което успях да намеря по темата, е, че hard petting = foreplay. Та, ако ми дефинираш плитък петинг, ще отговоря ;)

opaopa
01-16-2007, 22:07
a? :shock:

01-16-2007, 23:18
Петинг
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Направо към: навигация, търсене

Петинг (от английски "to pet" - галя, милвам, глезя, прегръщам) e акт на сексуално задоволяване, известен още като "сексуална игра", при който двамата партньори мастурбират, наблюдавайки се един другиго или доставайки си удоволствие един на друг с ръце. При него, партньорите получават сексуално удоволствие от това да се целуват, прегръщат, масажират, боричкат, да се събличат взаимно и т.н. Той може да се практикува от мъж с жена или от хомосексуална двойка. Този метод на сексуално задоволяване се практикува най-често при по-млади хора, заради невъзможност за нарушаване девствеността или заради неопитност. Петингът е полезен, за да бъде опознат партньора, освен това е вид безопасен секс. Само в случаите, когато момчето извърши вагинална интромисия, след като се е семеизпразнил, се увеличават рисковете от полово предавани болести и от нежелана бременност.


От http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3


Тва за петинга звучи доста тъпо...

shadow4e
01-16-2007, 23:32
Умнния, не знаеш какво е петинг ли, че си постнал това? Въпросът е за "плитък" и "дълбок". Петингът по принцип си е преди самия секс. То е и когато си търкаш члена по повърхността на срамните устни на клитора, абееееее дразниш момичето без в крайна сметка да го вкараш пениса. Което предполагам, че си практикувал или си задоволявал приятелката ти с ръка. Нещо, което практикуваш, но не знаеш като термин. А в тази статия са малко крайни.
А за мен авторката е имала предвид "плитък" като само търкане, а "дълбок" като вкарване на главичката, ама не знам, тя трябва да си каже какво е мислела докато си е писала темата.

01-16-2007, 23:34
Умнния, не знаеш какво е петинг ли, че си постнал това? Въпросът е за "плитък" и "дълбок". Петингът по принцип си е преди самия секс. То е и когато си търкаш члена по повърхността на срамните устни на клитора, абееееее дразниш момичето без в крайна сметка да го вкараш пениса. Което предполагам, че си практикувал или си задоволявал приятелката ти с ръка. Нещо, което практикуваш, но не знаеш като термин. А в тази статия са малко крайни.
А за мен авторката е имала предвид "плитък" като само търкане, а "дълбок" като вкарване на главичката, ама не знам, тя трябва да си каже какво е мислела докато си е писала темата.


да, сериозно незнаех какво е петинг, признавам си! Виновен съм! :oops: :oops: :oops: :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol:

shadow4e
01-16-2007, 23:36
Е, то не може всичко да се знае, ама сега ще чакаме авторката да влезне да си обясни писанията :)

01-16-2007, 23:39
Тва е като темата за лезбийките - държиш нещо, вкарваш нищо

Iowa
01-17-2007, 01:14
Охх..
Да! Много ми допада! Страшно много!! :-D :-D
С две ръце "за" съм!

Предпочитам петинг с момиче,ако е възможно.. =)

gangbang
01-17-2007, 06:36
Допада ми. Не рядко се е случвало да го правим с необременени от притеснение гаджета 8)

bungle
01-17-2007, 06:42
Обичам.
Пък и си е голяма играчка.

air_wisp
01-17-2007, 06:48
може би "плитък" е, когато и двамата са с дрехи, а "дълбок" когато са без
:wink:

gangbang
01-17-2007, 06:51
може би "плитък" е, когато и двамата са с дрехи, а "дълбок" когато са без
:wink:

тц. разликата е в проникването :wink:

air_wisp
01-17-2007, 06:56
добре де Петинг е допиране, търкане на члена по срамните устни, галене, целуване и тн. , но БЕЗ ПРОНИКВАНЕ...тва е петинг. Така че ква разлика може да има в проникването, защото ако проникнеш в нея вече няма да е петинг а полово сношение

Антончето
01-17-2007, 08:57
добре де Петинг е допиране, търкане на члена по срамните устни, галене, целуване и тн. , но БЕЗ ПРОНИКВАНЕ...тва е петинг. Така че ква разлика може да има в проникването, защото ако проникнеш в нея вече няма да е петинг а полово сношение

А ве нали има изпразнене. Като свършиш върху жената спермата може да проникне ве. Дори е имало случаи на забременяване някъде бях чела

JoeBanana
01-17-2007, 09:00
тва нещо кат пудинг ли е ? :-D

krem4et0
01-17-2007, 09:08
Петинг е докосване и в повечето случаи е през бельо или дрехи. петинг е опипване. И да допада ми-с петинг през дрехите съм изживяла един от най-разтърсващите си оргазми.

жулиета
01-17-2007, 09:23
Петинг е докосване и в повечето случаи е през бельо или дрехи. петинг е опипване. И да допада ми-с петинг през дрехите съм изживяла един от най-разтърсващите си оргазми.

дълбок е като сте голички и търкате половите си органи

air_wisp
01-17-2007, 10:41
добре де Петинг е допиране, търкане на члена по срамните устни, галене, целуване и тн. , но БЕЗ ПРОНИКВАНЕ...тва е петинг. Така че ква разлика може да има в проникването, защото ако проникнеш в нея вече няма да е петинг а полово сношение

А ве нали има изпразнене. Като свършиш върху жената спермата може да проникне ве. Дори е имало случаи на забременяване някъде бях чела

? кво общо имаше твойто мнение с мойто? и не във всички случаи може да има изпразване

koalka
01-17-2007, 11:05
До сега не бях чувала за "плитък" и "дълбок" петинг, но явно имало.

Dead inside
01-17-2007, 14:14
Такаааам. Идвам да обясня разликата :wink: Бях просто на училище и се прибирам чак сега :roll: Дълбок петинг- най-много се доближава да секса :wink: а плитък петинг е невинно и нз..... ама ме кефи идеята за такова нещо. :roll: :roll: Там...абе петинга
не е задължително партньорите да се гледат взаимно как мастурбират, както не е и задължително главичката да се търка където и да било. Всъщност плиткия петинг се практикува по бельо доколкото зная и само се гушкате целувате и т.н. Дълбокия както вече казах, най-много се доближава до секса. Ам...имам един френд дето казва така :" Дълбокият петинг най-многа се доближава до секса, а пък плиткия...ми при плиткия петинг сте си по бельо и не я бучкаш понеже не я харесваш достатъчно!" :lol: :lol: :lol: :lol: Ах тоя приятел какъв е.... :roll: :roll: :roll: :roll:

gangbang
01-17-2007, 14:50
Такаааам. Идвам да обясня разликата :wink: Бях просто на училище и се прибирам чак сега :roll: Дълбок петинг- най-много се доближава да секса :wink: а плитък петинг е невинно и нз..... ама ме кефи идеята за такова нещо. :roll: :roll: Там...абе петинга
не е задължително партньорите да се гледат взаимно как мастурбират, както не е и задължително главичката да се търка където и да било. Всъщност плиткия петинг се практикува по бельо доколкото зная и само се гушкате целувате и т.н. Дълбокия както вече казах, най-много се доближава до секса. Ам...имам един френд дето казва така :" Дълбокият петинг най-многа се доближава до секса, а пък плиткия...ми при плиткия петинг сте си по бельо и не я бучкаш понеже не я харесваш достатъчно!" :lol: :lol: :lol: :lol: Ах тоя приятел какъв е.... :roll: :roll: :roll: :roll:

Добре ги обясни понятията. Точно така е :wink:

01-18-2007, 00:21
тва нещо кат пудинг ли е ? :-D

тва ми хареса...
"...мъчно ти е за вкъщи?... пудинг?...Водка?.... ДАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!"

ludata_deiZ
01-18-2007, 18:24
mnoo hubavo ne6to az sum go pravila dosta puti i dosta mi haresva

anilev
03-13-2007, 11:51
Не съм и аз чувала за дълбок и плитък, но петинг съм правила и с момче и с момиче - страшно ме възбужда!

hahavteen
03-13-2007, 13:51
Emi obi4am estestveno.S priatelia mi predi da po4nem da spim zaedno dosta 4esto go pravehme i ni be6e mn hybavo i na dvamata.Sega se sly4va po-riadko tui kato tvurde mn se vuzbyjdame i obiknoveno se stiga do polov akt. :roll:

ThePainIsReaL
03-13-2007, 14:20
Доколкото знам , плитък петинг ще рече , че не си гол , че го практикуваш с дрехи , дори не е задължително да си само по бельо , може да си си облечен . Например много е подходящо , ако сте на кино O:) и сте възбудени . Т.е. плитък петинг е нещо като доста хард обарване и доставяне на удоволствие , и разбира се , че е много яко , как няма да е . Мен поне си ми харесва много .. макар , че не го правя , когато съм го правила , ми е харесвало .
Дълбок петинг е вече когато дрешките падат и се прави всичко , без да има проникване , което пак не е зле , има си супер яки страни , но аз лично не мога да разбера , защо и ако двамата сме супер възбудени и го искаме , да не го направим докрай ? Но както и да е , този тип "общуване" е много често практикувано и доставя удоволствие дори повече от самия секс понякога . Поне при мен е било така ..

biboto
03-13-2007, 19:19
Abe plituk , dulbok ne otkazvam! mn qko ne6to si e :P

Kittie
03-13-2007, 19:32
Ъъъм...петинг наистина ми звучи като пудинг и на мен :smt017 на български казано тва е натискане.... ;)

03-13-2007, 19:59
петинг метинг... кажете си го на БЪЛГАРСКИ - обарване...

malka_sladuranka
03-13-2007, 21:01
Знаех какво е петинг, но и аз не съм чувала за дълбок и плитък. :-s Иначе аз на това му викам любовна игра, след която следва секс. 8) Само петинг ми изглежда някак недовършена работа.

krem4et0
03-14-2007, 07:29
Знаех какво е петинг, но и аз не съм чувала за дълбок и плитък. :-s Иначе аз на това му викам любовна игра, след която следва секс. 8) Само петинг ми изглежда някак недовършена работа.
Така е, но не е зле на моменти, когато няма как да правите секс. Когато се лекувахме от инфекции с моя това правихме. също и като сме навън, а не можем да се контролираме. Все пак не правим секс всеки път, когато се видим, но петинг-да.