PDA

View Full Version : Kak da se posblija s neq.... ?



rrrrrr
01-16-2007, 20:12
Ta... nakratko situaciqta e slednata:Predi okolo 2-3 sedmici (ne znam kolko to4no) na trenirovka zabelqzah malko po-osobeno otno6enie ot edno momi4e kum men... Usmihva6e mi se edna takava :) ...ot vreme na vreme mi se struva 4e me gledashe po-razli4no ;)..i az zapo4nah da si q haresvam poleka leka, i sega dosta 4esto mislq za neq.Napravo 4akam da doide vreme za sledva6tata trenirovka.Vuprosa mi e kak da se posblija s neq, da q poopoznaq pove4e... da razbera dali izpitva ne6to kum men... Nqkakvi idei idvat li vi :D?

linkin_park_fenka
01-16-2007, 20:14
Ами говори с нея.Все ще намерите обща тема на разговор.С времето ще се сближите и ще разбереш :wink:

Geimara
01-16-2007, 20:22
говори с нея :) питай я някой общи приказки :) и после я вземи гсм номера или я покани направо на кафе

Loknesc
01-16-2007, 20:31
Значи....така стана и с мен,с 1 момиче от моя клас,взех й скайпа..не номера но е същото,няма знчение :wink: Така 1-2 дена си говорихме по скайп и в даскалото,намирахме мн общи неща между нас..и така един ден когато бяхме на кафе с тея от класа аз и предложих...и тя прие :-D
Разбира се,при теб случая е много по различен от моя....вие не се познавате от 1-2 години :) но ако намерите обща тема всичко ще тръгне,според мен :!: :!: :!: 8) Желая ти успех :wink:

koalka
01-17-2007, 10:59
Ами и ти й се усмихвай, говорете си, флиртувай с нея и след това(не веднага) можеш да я поканиш да излезете. :wink:

weDnesDay
01-17-2007, 17:58
obryshtai i poveche vnimanie za da i stane qsno che ne ti e bezrazlichna..pokani q da izleznete s dr hora ot trenirvkite...i btw kakvo trenirash :)

rrrrrr
01-19-2007, 19:16
obryshtai i poveche vnimanie za da i stane qsno che ne ti e bezrazlichna..pokani q da izleznete s dr hora ot trenirvkite...i btw kakvo trenirash
Abe opitvam se ama ... to malko tupo tai 4e samo na trenirovki se zasi4ame za6toto ...Karateto ne e kato balet ne6to da se galim...

rrrrrr
01-19-2007, 19:21
Ot vreme na vreme se slu4va da obmenim po nqkoq duma oba4e vse ei takiva ob6ti raboti po to4no ot profesionalno estestvo ako moga taka da se izrazq.Ta hora help kak da se porazpusna taka ...da q zagovarqm... nqkakva tehnika ako ima..:)?Za6toto 4estno da si kaja bqh se otvratil ot ligotiite na pove4eto momi4eta i izvestno vreme izob6to ne mi se misle6e za priqtelka, no sega prosto otvurtre mi doide.......

TreeHill
01-19-2007, 19:22
Ами говори с нея.Все ще намерите обща тема на разговор.С времето ще се сближите и ще разбереш :wink:

да се надяваме