PDA

View Full Version : дали ме обича ?



бля
01-16-2007, 20:29
с гаджето ми сме заедно от 2 месеца, но и преди това сме ходили 1 месец . общо взето късали сме 2-3 пъти и след това винаги той е поемал инициативата пак да се съберем, освен това той пръв ми каза че ме обича. по принцип не е човек който показва емоциите си и не се държи кой знае колко мило с мен като сме с други хора, в смисъл рядко ме прегръща или целува пред другите, винаги аз му се бутам в ръцете един вид ;) и изведнъж миналата седмица нещо ми се разсърди и оттогава не ми говори, не ми вдига телефона, а днес като се видяхме случайно пак нищо не ми каза. приятелите ни се опитват да ни оправят отношенията, помагат ни, ама нещо не става.. чудя се възможно ли е вече да не иска да сме заедно :( леле ужасно е :? :smt010

Digital
01-16-2007, 20:31
Да, ясно. Ми да ти кажа време е да разтваряш крачката и ще се върне при теб, ако те обича истиснки разбира се. Ти първо направи тва с крачката пък после го питай.

Alerta
01-16-2007, 20:34
Абе продължавай си напред мен ако ме питаш.
И стига сте разчитали на приятели, тия работи са си между вас, а не между 10 човека...

бля
01-16-2007, 20:41
Да, ясно. Ми да ти кажа време е да разтваряш крачката и ще се върне при теб, ако те обича истиснки разбира се. Ти първо направи тва с крачката пък после го питай.
ако говориш за секс.. ми ние си го правим отдавна :twisted: не е в това проблема и няма нищо общо :)

He3HauKa
01-16-2007, 20:41
Отиди и го питай направо,какъв е проблема,какво се е случило и може ли нещата да се поправят :wink:

Digital
01-16-2007, 20:44
Глуости бе, нека напраи тва с краката. Баси, толко ли е сложно ?

бля
01-16-2007, 22:02
какви крака бе ?! :-)
а и проблема е точно че съм го питала 100 пъти какво става защо се сърди и как можем да оправим нещата , но той си мълчи и не ми казва и една дума..
имам бегли съмнения че е замесена и друга жена.. ама не посмях да питам защото и двамата бяхме в лошо настроение и щяхме да се изпотрепем :? уф отивам да си лягам за да не мисля за него и да не се ядосвам..

01-17-2007, 05:37
еми заебавай го няма да му се правиш на маймуна заради него само и само на него да му е удобно.

е бати царвула ко иска да му падаш на колене ли ? аре би го у гъза и търси друг :wink:


п.п. не си мисли че като му пускаш редовно ще го държиш вечно това е тъпо :) щото бастуни като него след време се правят на голяма работа и казват ТЯ ми писна.

Digital
01-17-2007, 06:39
еми заебавай го няма да му се правиш на маймуна заради него само и само на него да му е удобно.

е бати царвула ко иска да му падаш на колене ли ? аре би го у гъза и търси друг :wink:


п.п. не си мисли че като му пускаш редовно ще го държиш вечно това е тъпо :) щото бастуни като него след време се правят на голяма работа и казват ТЯ ми писна.
Абе ти не обяснявай такива работи, щото аз от приятелката си не исках секс и се държах супер човешки с нея, а на нея просто й писна.
За тва - крачката и готово. =P~

dEnIsTy
01-17-2007, 07:38
според мен вие вече не ходите... :roll:

vvs_go
01-17-2007, 07:41
lape6ka rabota syrditko petko prazna mu torbi4kata

Juicy_Lucy
01-17-2007, 08:28
И стига сте разчитали на приятели, тия работи са си между вас, а не между 10 човека...

мда е..да не би ти и приятелите ти да ходите или пък той и те??!?кви са тея глупости..
пък като се прави толкова на интересен,спри да се занимаваш с него за известно време..какво си тръгнала след него..яя да си гледа работата :wink:

exelero
01-17-2007, 08:36
еми заебавай го няма да му се правиш на маймуна заради него само и само на него да му е удобно.

е бати царвула ко иска да му падаш на колене ли ? аре би го у гъза и търси друг :wink:


п.п. не си мисли че като му пускаш редовно ще го държиш вечно това е тъпо :) щото бастуни като него след време се правят на голяма работа и казват ТЯ ми писна.
Абе ти не обяснявай такива работи, щото аз от приятелката си не исках секс и се държах супер човешки с нея, а на нея просто й писна.
За тва - крачката и готово. =P~

може там да ти е била грешката е шефе :wink: ами ако е искала секс и е видяла че ти спиш ? или ако си бил от онези дето през 5 мин мило обичам те мило немога без тебе .... трябва да си малко циркажия да може да си им интересен :)

koalka
01-17-2007, 10:56
Опитай се отново да поговориш с него, да го потърсиш по телефона.Но ако не стане отиди лично при него и в очите го попитай какво има.

01-17-2007, 12:47
Да, ясно. Ми да ти кажа време е да разтваряш крачката и ще се върне при теб, ако те обича истиснки разбира се. Ти първо направи тва с крачката пък после го питай.