PDA

View Full Version : da go pusna li... ?



obarkana^
01-16-2007, 21:48
S priqtelq mi sme ot 2 godini zaedno. Mnogo se obi4ame. Ne sme sviknali da se razdelqme. Nai-mnogo za dve sedmici i be6e mnogo gadno. A toi obmislq da otide na moreto da raboti za lqtoto.Koeto 6te re4e 3-4 meseca. Neznam kakvo da napravq. Ne iskam da go puskam. Nqkoi hora sa na moeto mnenie, drugi kazvat, 4e ne trqbva da go spiram,za6toto tam sa golemite pari,a toi 6te ima nujda ot pari(zavar6va daskalo tazi godina). Ne znaq dali bih mogla da izdarja bez nego! Naisitina! Molq vi kajete mi mnenieto si i kakvo da pravq?!

namely_me
01-16-2007, 21:56
Много ясно, че трябва да го пуснеш. И въобще, за какво пускане става дума? Ти казваш, че той иска да отиде да работи, значи това си е негово решение. Нямаш никакво право да му налагаш да не отива да работи, само и само, за да остане при тебе. Ако се опиташ, може да стане по-лошо.
И, о Боже, само се замисли за хората, на които им се налага да се разделят за много по-дълго време, щото примерно учат или работят в различни градове или даже държави...

Вълка
01-16-2007, 21:59
Едит

Juicy_Lucy
01-16-2007, 21:59
отиди с него
ако не може-или се разделете(така ще ти е по-лесно) или пък ще трябва да се мъчиш цяло лято далеч от него
според мен,не трябва да го спираш,след като той си е решил,че иска да отиде
ама да не забравяме пък,че може да ходиш да го виждаш от време на време и да си прекарвате супер яко там.това,че ще сте разделени известно време може да укрепи връзката ви и да я направи доста силна
препоръчвам ти засега да се наслаждаваш да миговете ви заедно,а не да се мъчиш заради това..

He3HauKa
01-17-2007, 04:18
Отиди с него.Много егоистично е да го лишиш от парите ,от които и без това има нужда.Ако истински го обичаш ще искаш той да се чувства добре ,а ако това да работи и да се погрижи за себе си е добре за него...... не бива да го спираш

dEnIsTy
01-17-2007, 07:34
защо не отидеш с него...и ти да поработиш:)

vvs_go
01-17-2007, 07:46
mi 6tot sigurno e nqkoq 12 godi6na pikla

PerfectStrang3r
01-17-2007, 07:54
Еми пускаш го. Не действай егоистично, това може да съсипе връзката ви. Ако го обичаш, ще го чакаш. Ако не..

Barbaronka
01-17-2007, 08:59
Abe vij sega.. Po dobre go pusni,zashtoto ako go pritiskash i zadushavash toi sam shte se otdrupne ot teb... Pokaji mu,che mu vqrvash i che go podkrepqsh! Neka otide na moreto a ti moje puk po nqkoe vreme da idish pri nego ! Uspeh ;))

exelero
01-17-2007, 09:10
къде да го пускаш ? на паша ли ? не се излагай ами въври със него и не му мисли :wink:

01-17-2007, 09:22
Abe vij sega.. Po dobre go pusni,zashtoto ako go pritiskash i zadushavash toi sam shte se otdrupne ot teb... Pokaji mu,che mu vqrvash i che go podkrepqsh! Neka otide na moreto a ti moje puk po nqkoe vreme da idish pri nego ! Uspeh ;))
Mahni gi tez otvratitelnite snimki ma ovco!

koalka
01-17-2007, 10:54
Хах, и аз съм на мнение, че трябва да отидеш с него.Ще си прекарате много добре, далеч от другите, само вие двамата. :wink:

vioki
01-17-2007, 11:11
ne moge6 da go spre6

pinK_Baby-to
01-17-2007, 17:57
Най-голямата грешка ще е ако се опиташ да го спреш , пък и ако той силно иска няма да можеш...Аз бях в същата ситуация и да ти кажа оттам ни започнаха проблемите...Просто това ще му е като трън в очите...Аз по-късно осъзнах каква грешка съм направила като не съм "го пуснала" ама няма значение вече...Не прави тази грешка...Обсъдете го хубаво...Лятото е още далече ,така че имате достатъчно време да се насладите на всички мигове заедно. Поне ти го е казал рано и имаш време да свикнеш с мисълта...Не го приемай като мъчение , а се опитай да извлечеш ползите от временната ви раздяла ( да отделиш повече време за себе си , за приятелите си , да си намериш работа и ти) . Ако си имате доверие и се чувате редовно не би трябвало да има трагичен срив за връзката ви :P А перфектният вариант би бил , ако си намерш работа при него :) Помислете върху всички опции...Или да му ходиш на гости от време на време...Не е края на света...Знам как се чувстваш сега , защото съм го изпитвала същото , но най-разумното нещо е да свикнеш с тая мисъл, да го подкрепяш и да не прибързваш с емоциите. Оттам нататък всичко ще се нареди.