PDA

View Full Version : !!!Помагайте!!!



Госта
01-16-2007, 23:16
Аз съм момче и съм на 15 години. Забелязал съм повечето момичета на моята възраст нямат една пъпка по лицето, за разлика от мен имам доста черни точки и пъпки даже имам тук таме и се чуда как да ги махна. Казаха ми да си прая няква пилинг маска и после да се майа с няква друга за подхранване в началото ми се стори доста педераско, но като видях че няма на къде почнах. Вече я прая 3 седмици през ден както ми бяха казали, но няма кой знае къв ефект помогна ми малко ама пак имам и се появяват още понякога. Та въпроса ми е кво да напрая че да ги махна и нормално ли е на моята възраст още да имам.
!!!БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Lorraine
01-17-2007, 05:20
хехе за черни точки възраст няма скъпи :wink: ..начи,прави си маска с хума,много добре ги почиства(пъпки,черни точки и т.н. и омекотява лицето :) ) и до 1-2 седмици може би ще ти се махнат изцяло ;-) ..има и Garnier Pure за почистване на лицето пак ама не ти го препоръчвам-не действа мн мн..и някво лосионче си вземи.. :-)

Aseto
01-17-2007, 08:35
az iskam da kaja purvo,4e i az si imam to4ici po nosleto..Probvah s Hyma-aaadski mnoo izsu6ava kojata!Posle si zeh krem4e na GARNIER ,za da si q vuzstanovq..No sega se se6tam,4e nqkude bqh 4ela,sled kato zaburka6 hymata,slaga6 i malko jultuk ot qice,i malko med-tva uj predpazvalo ot izsu6avane..az taka i ne probvah i si hodq s to4icite..Ama ako sa mnogo i sa i golemi4ki..ima nekvi lenti,ili kozmetik,ama i tam stavat gafove!bratov4ed mi go oreziliha s tiq 4erni to4ki! :lol:

Kisses_P
01-17-2007, 11:50
az iskam da kaja purvo,4e i az si imam to4ici po nosleto..Probvah s Hyma-aaadski mnoo izsu6ava kojata!Posle si zeh krem4e na GARNIER ,za da si q vuzstanovq..No sega se se6tam,4e nqkude bqh 4ela,sled kato zaburka6 hymata,slaga6 i malko jultuk ot qice,i malko med-tva uj predpazvalo ot izsu6avane..az taka i ne probvah i si hodq s to4icite..Ama ako sa mnogo i sa i golemi4ki..ima nekvi lenti,ili kozmetik,ama i tam stavat gafove!bratov4ed mi go oreziliha s tiq 4erni to4ki! :lol:
След като изпозлваш хумата си намажи лицето с хидратиращо кремче за да не ти се изсушава. За черните точки съм твърдо за хумата :!: