PDA

View Full Version : Незнам какво да правя !



Объркано Сърце
01-17-2007, 05:04
Искам да ви попитам какво да правя, а ето и мойта история .
Аз съм на 16 тя на 15 вече, пратих и оня ден смс, че късам с нея защо ли ми защото съм идиот вие решете. Значи всичко си вървеше идялно кафета приятели, нея всичко ок ма мойте приятели много много не я харесват защото не е путе ако ме разбирата не е некфа яка мацка готина е ма не е такава каквито ние забиваме . А аз съм хлътнал супер яко по нея и и пратих аз смс че късаме и не е мой тип нито характер ходихме от 1 месец и 15-16 дена . Тя ми прати смс защо правя така и т.н. после ми се обади говорихме и много се разстрои. Момичето не е могло да си направи класното заради мен ревнало и излязло от класната стая като прочела смс сега в ирк ме обеждава да се върна при нея ма незнам какво да правя майка и много много не ме харесва незнам защо от добро семейство съм . Оня ден тя ми звъни и вика милоу мама не дава да дойдеш на рд-то ми ма ще неще ще бъдеш с мен и го казва сериозно . И това ме провокира допълнително омръзна ми хората по-точно родителите да не ме харесват имах един проблем преди няколко месеца пак с родител на гадже и се стигна до баща ми а не трябваше и стигна се до него и се оправиха нещата. Сигурно скъсах с нея от срещата с майка и тъй като не сме се виждали лично ма незнам защо не ме харесва симпатичен съм добре момче съм е приятелите ми са малко поройници :) . Другото което скъсах с нея има много малко самочуствие и и викам промение си самочуствието и постоянно ми звъни без причина отива на урок по математика или някаде другаде когато не съм с нея и ми звъни без причина да ме пита какво права и се набутва супер яко и аз и викам спри да ми звъниш и т.н. шот се набутваш и тя аз исках да те чуя.
и ся тя ми се моли да се върна при нея никога не съм и изневерявал незнам като че ли по-добре е свободата нощтни дискотеки флиртове приятели пиянски нощи фитнес учене и така си го карам или пък с нея незнам кво да права :( много е добро момиче и супер пекано макар и да не е супер мацка . Вика ми моляте върни се ще правим секс, аз викам аве няма да се върна заради секса да не съм олигофрен и тя моляте помисли си п.с. събота и е рд-то и аз нямА да хода така и казах . заради майка и май заради това скъсах с нея от страх не ме е страх от майка ми пфф просто ми омръзна да имам скандали с на гаджетата родители те и а съм супер пекан и готин незнам защо тка става и тя ревна стана ми супер шит аве май се повтарям вече а хх ем моля за съвет и извинявайте за много бройните правописни грешки
въпроса ми е да си карам фрее или да се събера пак с нея ?

01-17-2007, 05:29
Събери се пак със нея. До колкото видях и ти май незнаеш какво искаш или повече си скъсал със нея заради тъпите ти приятели които винаги искат да сваляте принцеси ама не забравяй че принцесите са курвички и са временни момичета.

Та съвета ми е да се върнеш при момичето тя сама ти е доказала че страшно много е хлътнала по тебе. Не ка майка и да не е проблем ти си бъди същия дръж се както трябва и скоро ще го оцени :wink:
Доказателство е че момичето даже на РД-то си ще те викне нищо че майка и не и дава тя е готова да се скара със нея заради тебе !!!!!!!!!

И не ти ли стана гадно че тя не е могла да си направи класното заради теб и твойте детски постъпки. Когато имащ нещо ценно не го забелязваш а когато го загубиш товага го оценяваш и забелязваш за това не губи това момиче ами си бъди със нея.
От думите ти се разбра че е сериозно момиче а такава скоро може и да не намериш ако още тичаш по онея готините мацки :wink:

по добре малко по грозна от тея принцеси но по сериозна от колкото много красива и да ти изневерява и да ти прай панаири постоянно да те команди и такива

Digital
01-17-2007, 06:36
Искам да ви попитам какво да правя, а ето и мойта история .
Аз съм на 16 тя на 15 вече, пратих и оня ден смс, че късам с нея защо ли ми защото съм идиот вие решете. Значи всичко си вървеше идялно кафета приятели, нея всичко ок ма мойте приятели много много не я харесват защото не е путе ако ме разбирата не е некфа яка мацка готина е ма не е такава каквито ние забиваме . А аз съм хлътнал супер яко по нея и и пратих аз смс че късаме и не е мой тип нито характер ходихме от 1 месец и 15-16 дена . Тя ми прати смс защо правя така и т.н. после ми се обади говорихме и много се разстрои. Момичето не е могло да си направи класното заради мен ревнало и излязло от класната стая като прочела смс сега в ирк ме обеждава да се върна при нея ма незнам какво да правя майка и много много не ме харесва незнам защо от добро семейство съм . Оня ден тя ми звъни и вика милоу мама не дава да дойдеш на рд-то ми ма ще неще ще бъдеш с мен и го казва сериозно . И това ме провокира допълнително омръзна ми хората по-точно родителите да не ме харесват имах един проблем преди няколко месеца пак с родител на гадже и се стигна до баща ми а не трябваше и стигна се до него и се оправиха нещата. Сигурно скъсах с нея от срещата с майка и тъй като не сме се виждали лично ма незнам защо не ме харесва симпатичен съм добре момче съм е приятелите ми са малко поройници :) . Другото което скъсах с нея има много малко самочуствие и и викам промение си самочуствието и постоянно ми звъни без причина отива на урок по математика или някаде другаде когато не съм с нея и ми звъни без причина да ме пита какво права и се набутва супер яко и аз и викам спри да ми звъниш и т.н. шот се набутваш и тя аз исках да те чуя.
и ся тя ми се моли да се върна при нея никога не съм и изневерявал незнам като че ли по-добре е свободата нощтни дискотеки флиртове приятели пиянски нощи фитнес учене и така си го карам или пък с нея незнам кво да права :( много е добро момиче и супер пекано макар и да не е супер мацка . Вика ми моляте върни се ще правим секс, аз викам аве няма да се върна заради секса да не съм олигофрен и тя моляте помисли си п.с. събота и е рд-то и аз нямА да хода така и казах . заради майка и май заради това скъсах с нея от страх не ме е страх от майка ми пфф просто ми омръзна да имам скандали с на гаджетата родители те и а съм супер пекан и готин незнам защо тка става и тя ревна стана ми супер шит аве май се повтарям вече а хх ем моля за съвет и извинявайте за много бройните правописни грешки
въпроса ми е да си карам фрее или да се събера пак с нея ?
Ми събери се с нея. След два дена пак й пусни sms че късате. Нека реве, после пак ще се сдобрите и ще бъде якооо. :lol: Чаткаш ли ? Тия неща заздравяват "връзката", особено на недорасла пикла и объркано петелче.
Ъъъъхъхъхъ :smt058

01-17-2007, 07:00
да де ама вие не разбирате че момичето мое да е и малко ограничено...
сеа отделен вапрос че неините приателки за нишо не стават.
а ти си скасал с нея струва ми се заради тва че малко попрекаляваме да те базикаме на тая тема... :oops: тва показва че не даржиш на нея достатучно шото късаш с нея заради нас !?!?!
ние като не я оценяваме достатачно а ти в същност казваш че я обичаш защо просто така безпричинно се сабуждаш и решаваш да напишеш 1 смс на П. и да и напишеш че късаш с нея...неа смисал в цялото това изречение и все пак ти си го напраил...та нали даржиш на момичето !?
а е по вапроса за секса .. :arrow: време си беше :)
моито мнение е да се саберете отново но да погледнете на врзката си от друг по сериозен ъгъл на нещата :wink:
от : Боби

Объркано Сърце
01-17-2007, 07:08
хаха Боби ти кога се извъди такъв разбирач :? :-)

linkin_park_fenka
01-17-2007, 07:15
Ако наистина я обичаше/харесваше нямаше да я зарежеш заради родителите и.Според мен това е най-малката пречка.и второ кви са тия глупости "тя не е от мацките и приятелите ми не я харесват" ако ти я харесваш няа значение чуждото мнение.А това,че не е от мацките е най-жалкото извинение което можеш да намериш. :!:

vvs_go
01-17-2007, 07:45
lyje6 lyje66

Kill Zone
01-17-2007, 07:50
Така обръщам се кам "секс бомбата" написал тази тема и "дивия жребец" който забива "путета" .Така да знаеш че хорат аимат едн онещо наречено вътрешна красота и не е длъжно да бъде някаква тъпа путка по каквито си падате а явно и забивате нон стоп.А да не говориме тя колко струва след като да те върне ти е предложила секс...хора кога ще се оправите и ще ътъргнете в някаква по-добра насока а не само към напълна деградация.

Digital
01-17-2007, 08:15
Така обръщам се кам "секс бомбата" написал тази тема и "дивия жребец" който забива "путета" .Така да знаеш че хорат аимат едн онещо наречено вътрешна красота и не е длъжно да бъде някаква тъпа п*тка по каквито си падате а явно и забивате нон стоп.А да не говориме тя колко струва след като да те върне ти е предложила секс...хора кога ще се оправите и ще ътъргнете в някаква по-добра насока а не само към напълна деградация.
:)

Aseto
01-17-2007, 08:44
abe,suberi se s tva momi4e,zareji gi si4ki!gleite si kefa,napravete si sex4eto,vijdaite si se,sega vi e vremeto,egatii!Kvo se zamislq6 za nekvi prostotiiki!6tom si te kefi..

exelero
01-17-2007, 09:04
за сеска може и да изчака ама първо да се събере със момичето и да не и причинавя друг път такива работи земи порасни малко приятел :wink: до едно време ще ти се лепят после ще пускаш теми "как да си хвана приятелка"

Объркано Сърце
01-17-2007, 10:11
прави сте :oops:

exelero
01-17-2007, 10:24
прави сте :oops:

аре стига писа ами и се обади и кажи че съжеляваш и да смята че пак сте гаджета а довечера въри я виж :) порадвай и се и и се извини

koalka
01-17-2007, 10:47
За любов при теб не може да се говори, защото просто нямаше да говориш така, но хайде...Добре, харесваш я, но сте се разделили-ти луд ли си?Пред най-малката трудност ли се предаваш?И какво толкова ти е странно-момичето ти се обажда, защото има чувства, ама при теб не знам дали е така...Иска да е с теб, това е ясно, а и ти го е казала. Най-добре си поговерете и решете какво ще правите.Ако имаш чувства бъдете заедно и не прави повече такива тъпотии.

Объркано Сърце
01-17-2007, 14:52
вече го разбрах и си оправихме отношенията за което аз мноого и се извиних и и казах,че ще и го доказвам всеки ден

4epHo0KaTa_Lady
01-17-2007, 15:02
a e pi4 ti mai nezname6 kvo iska6..suberi se pak s momi4eto i gotoo!!!e pa 4esno tolkova e TUPO da zareje6 nqkoi s SMS !!!! UJAS WE :shock: :shock: :shock: Ta otnosno " priqtelite ti " ako durjat na teb 6to da ne te podkrepqt otnovo da si s mackata ;) ai uspeh !!! :P

FiRe_LaDy
01-17-2007, 15:07
Mdam typata momcheshka greshka ... mnogo momcheta zarqzvat priqtelkite si,zashtoto kompaniqta im ne go haresvat.Tova e adski typo nqkoi da ti redi jivota.Kato go chetoh mi stana adski tyjno,zashtoto tochno zaradi priqtelite si i oshte edno neshto .. moq bivshiq me zarqza,a si bqhme tolkova shtastlivi dvamata.Az te syvetvam da otidesh da i kupish nqkoi hubav podaryk(neshto na koeto shte se zaradva mnogo) i bez da i kazvash da otidesh na RD-to i i da i podarish podaryka i da se syberete otnovo.A moje i bez podaryk.Samiqt jest che si otishal i tova,che shte se saberete spored men za neq shte e nai golemiq i i skyp podaryk,koito moje da poluchi.Pyk za maika i ... d ane ti puka ... i moite ne haresvaha bivshiq ma im pokazah,che tqhnoto mnenie ne e ot znachenie!Pokajete i vie na tehnite,che ne se int ot tova akkvo mislqt. :wink: Uspeh ..

DeSiTo0o
01-17-2007, 16:52
Абе щом толкова ти харесва,върни се при нея! Какво ти пука,че приятелите ти не я харесват мн мн... нали ти ходиш с нея,не те!
А за майка й...ще неще трябва да те приеме.
И още нещо: щом толкова си имаш проблеми с родителите на приятелките си...може би има някакъв проблем и в теб,а?А не само да викаш че си супер тва супер онова... я първо се погледни хубаво в огледалото и се прецени и може би ще разбереш къде ти е грешката! Айде и успех с въпросната мацка ;)

Объркано Сърце
01-17-2007, 18:39
Всеки ден се гледам в огледалото и се кефя 8) събрахме се пак

CrIsTiaNo_
01-17-2007, 18:42
'4ovek razbira kolko e zna4imo e ne6to za nego 4ak kogato go izgubi "
ako ima6 6ans pak dase saberete .....

EvilBrunette
01-18-2007, 20:40
Хубаво е, че сте се събрали, но й се чудя на момичето как те е прибрала отново след като си я наранил толкова :| (нищо лично). За друг път да ти кажа - опитай се да не мислиш само за себе си, а и за чувствата на останалите. Момичетата сме нежни същества и приемаме нещата много навътре и лично. :? Преди да направиш нещо го обмисляй и си представи как ще въздейства на останалите. :wink: Що се отнася до секса - това си е ваша работа, но мисля, че не би трябвало да се възпозваш в такъв тежък за нея момент. По това, което си написал си личи, че тя не е готова и все още не го иска, а ще се жертва само и само да е с теб. Прояви разбиране и не я насилвай. Успех! O:)

1
01-18-2007, 21:35
za putka i prez granicata trqbva da preminesh be!!!!!!

Lorraine
01-19-2007, 07:22
Искам да ви попитам какво да правя, а ето и мойта история .
Аз съм на 16 тя на 15 вече, пратих и оня ден смс, че късам с нея защо ли ми защото съм идиот вие решете. Значи всичко си вървеше идялно кафета приятели, нея всичко ок ма мойте приятели много много не я харесват защото не е путе ако ме разбирата не е некфа яка мацка готина е ма не е такава каквито ние забиваме . А аз съм хлътнал супер яко по нея и и пратих аз смс че късаме и не е мой тип нито характер ходихме от 1 месец и 15-16 дена . Тя ми прати смс защо правя така и т.н. после ми се обади говорихме и много се разстрои. Момичето не е могло да си направи класното заради мен ревнало и излязло от класната стая като прочела смс сега в ирк ме обеждава да се върна при нея ма незнам какво да правя майка и много много не ме харесва незнам защо от добро семейство съм . Оня ден тя ми звъни и вика милоу мама не дава да дойдеш на рд-то ми ма ще неще ще бъдеш с мен и го казва сериозно . И това ме провокира допълнително омръзна ми хората по-точно родителите да не ме харесват имах един проблем преди няколко месеца пак с родител на гадже и се стигна до баща ми а не трябваше и стигна се до него и се оправиха нещата. Сигурно скъсах с нея от срещата с майка и тъй като не сме се виждали лично ма незнам защо не ме харесва симпатичен съм добре момче съм е приятелите ми са малко поройници :) . Другото което скъсах с нея има много малко самочуствие и и викам промение си самочуствието и постоянно ми звъни без причина отива на урок по математика или някаде другаде когато не съм с нея и ми звъни без причина да ме пита какво права и се набутва супер яко и аз и викам спри да ми звъниш и т.н. шот се набутваш и тя аз исках да те чуя.
и ся тя ми се моли да се върна при нея никога не съм и изневерявал незнам като че ли по-добре е свободата нощтни дискотеки флиртове приятели пиянски нощи фитнес учене и така си го карам или пък с нея незнам кво да права :( много е добро момиче и супер пекано макар и да не е супер мацка . Вика ми моляте върни се ще правим секс, аз викам аве няма да се върна заради секса да не съм олигофрен и тя моляте помисли си п.с. събота и е рд-то и аз нямА да хода така и казах . заради майка и май заради това скъсах с нея от страх не ме е страх от майка ми пфф просто ми омръзна да имам скандали с на гаджетата родители те и а съм супер пекан и готин незнам защо тка става и тя ревна стана ми супер шит аве май се повтарям вече а хх ем моля за съвет и извинявайте за много бройните правописни грешки
въпроса ми е да си карам фрее или да се събера пак с нея ?върни се при нея

01-19-2007, 16:56
вече го разбрах и си оправихме отношенията за което аз мноого и се извиних и и казах,че ще и го доказвам всеки ден

Най-накрая нещо смислено да кажеш от цялата тема :-D

decu4ka
01-19-2007, 17:13
Така и аз да си кажа моето мнение ама пич по твойте думи ми приличаш на някфо газе дето само с мацки секс .. свобода приятели фитнес..необичаш мн мн трайните връзки обичаш си свободата...нощните аванюри ..и така на татък , НО съдейки по думите ти...майче тва момиче за да си с нея тя по някакъв начин те е впечатлила.... и си я харесал.. мисля ,че не е нужно приятелите ти да я харесват за да си с нея.. не те са с нея а ТИ...така че не дей испуска шанса си ..тва е твоето момиче хваштай си я..и си преи кефа..;) Хареса ми поста на твоя прятел който е пуснал ..учудващо , но атцки мн ме впечатли..от думите ..написани ;) :) и така хайде сега не се мотай на сам на там ами ...върви да видиш момичето си ;) което може би страда ..Успех

TreeHill
01-19-2007, 17:13
Искам да ви попитам какво да правя, а ето и мойта история .
Аз съм на 16 тя на 15 вече, пратих и оня ден смс, че късам с нея защо ли ми защото съм идиот вие решете. Значи всичко си вървеше идялно кафета приятели, нея всичко ок ма мойте приятели много много не я харесват защото не е путе ако ме разбирата не е некфа яка мацка готина е ма не е такава каквито ние забиваме . А аз съм хлътнал супер яко по нея и и пратих аз смс че късаме и не е мой тип нито характер ходихме от 1 месец и 15-16 дена . Тя ми прати смс защо правя така и т.н. после ми се обади говорихме и много се разстрои. Момичето не е могло да си направи класното заради мен ревнало и излязло от класната стая като прочела смс сега в ирк ме обеждава да се върна при нея ма незнам какво да правя майка и много много не ме харесва незнам защо от добро семейство съм . Оня ден тя ми звъни и вика милоу мама не дава да дойдеш на рд-то ми ма ще неще ще бъдеш с мен и го казва сериозно . И това ме провокира допълнително омръзна ми хората по-точно родителите да не ме харесват имах един проблем преди няколко месеца пак с родител на гадже и се стигна до баща ми а не трябваше и стигна се до него и се оправиха нещата. Сигурно скъсах с нея от срещата с майка и тъй като не сме се виждали лично ма незнам защо не ме харесва симпатичен съм добре момче съм е приятелите ми са малко поройници :) . Другото което скъсах с нея има много малко самочуствие и и викам промение си самочуствието и постоянно ми звъни без причина отива на урок по математика или някаде другаде когато не съм с нея и ми звъни без причина да ме пита какво права и се набутва супер яко и аз и викам спри да ми звъниш и т.н. шот се набутваш и тя аз исках да те чуя.
и ся тя ми се моли да се върна при нея никога не съм и изневерявал незнам като че ли по-добре е свободата нощтни дискотеки флиртове приятели пиянски нощи фитнес учене и така си го карам или пък с нея незнам кво да права :( много е добро момиче и супер пекано макар и да не е супер мацка . Вика ми моляте върни се ще правим секс, аз викам аве няма да се върна заради секса да не съм олигофрен и тя моляте помисли си п.с. събота и е рд-то и аз нямА да хода така и казах . заради майка и май заради това скъсах с нея от страх не ме е страх от майка ми пфф просто ми омръзна да имам скандали с на гаджетата родители те и а съм супер пекан и готин незнам защо тка става и тя ревна стана ми супер шит аве май се повтарям вече а хх ем моля за съвет и извинявайте за много бройните правописни грешки
въпроса ми е да си карам фрее или да се събера пак с нея ?
Ми събери се с нея. След два дена пак й пусни sms че късате. Нека реве, после пак ще се сдобрите и ще бъде якооо. :lol: Чаткаш ли ? Тия неща заздравяват "връзката", особено на недорасла пикла и объркано петелче.
Ъъъъхъхъхъ :smt058

LO6IQ
01-19-2007, 17:22
Ако наистина я обичаше/харесваше нямаше да я зарежеш заради родителите и.Според мен това е най-малката пречка.и второ кви са тия глупости "тя не е от мацките и приятелите ми не я харесват" ако ти я харесваш няа значение чуждото мнение.А това,че не е от мацките е най-жалкото извинение което можеш да намериш. :!:
:wink: Така е .