PDA

View Full Version : Сексуално незадоволени жени си поставят глупави подписи



до курвите тук
01-17-2007, 11:21
Я люблю ХХХ Х года и Х месяца

Означава че едно, че са тъпи, второ са незадоволени и трето комплексирани

Ice_Queen
01-17-2007, 11:25
Я люблю ХХХ Х года и Х месяца

Означава че едно, че са тъпи, второ са незадоволени и трето комплексирани

Тъпа..Незадоволена..комплек сирана..смятам че ти си такъв,за да пускат подобна тема?Би ли ми обяснил като има туулбарче с подобен род неща да ме прави такава?Сру пич..ама тва по-вероятно да показва от колко време сме мега задоволени(нещо което ти никога няма да изпиташ явно).Спокойно..тъпотията ходи по хората!Все някога ще се излекуваш! :wink:

Ice_Queen
01-17-2007, 11:26
Бтв може да ти обясним какво значи думата курва ако не знаеш смисъла и ?!

01-17-2007, 11:28
Бтв може да ти обясним какво значи думата курва ако не знаеш смисъла и ?!

Виж какво! Тъпо е да се парадира с това че имаш връзка с някой си и от колко време е тя.

За курва кво да ти обяснявам? Ей такава като теб

Ice_Queen
01-17-2007, 11:32
Бтв може да ти обясним какво значи думата курва ако не знаеш смисъла и ?!

Виж какво! Тъпо е да се парадира с това че имаш връзка с някой си и от колко време е тя.

За курва кво да ти обяснявам? Ей такава като теб


Да парадирам че имам връзка.....ъхъхъхъхъх :-D ,не се бях сетила мерси!А не можеш ли да си представиш че съм го сложила за да зарадвам човека който обичам?(примерно)Мен ме кефи ,живеем в свободна държава...виж..др е въпроса дали ти вече не си застрадал/а за женска/мъжка/и 2те :-D ласка и просто да си толкова комплексиран/а че да завиждаш на другите..тц тц лоша черта..
А и бтв ,като стана дума за подписи и курви ,се сетих и ще ме извинява собственика на подписа..ама :

КУРВА ЩЕ МИ ВИКАШ КАТО МЕ ВИДИШ ДА СЕ РАЗМИНАВАМ С МАЙКА ТИ НА ОКОЛОВРЪСНОТО!
или нещо такова беше..схвана ли смисъла или да ти преведа?а да сру,комплексарски не разбирам!Дгд :) :-D

01-17-2007, 11:36
Бтв може да ти обясним какво значи думата курва ако не знаеш смисъла и ?!

Виж какво! Тъпо е да се парадира с това че имаш връзка с някой си и от колко време е тя.

За курва кво да ти обяснявам? Ей такава като теб


Да парадирам че имам връзка.....ъхъхъхъхъх :-D ,не се бях сетила мерси!А не можеш ли да си представиш че съм го сложила за да зарадвам човека който обичам?(примерно)Мен ме кефи ,живеем в свободна държава...виж..др е въпроса дали ти вече не си застрадал/а за женска/мъжка/и 2те :-D ласка и просто да си толкова комплексиран/а че да завиждаш на другите..тц тц лоша черта..
А и бтв ,като стана дума за подписи и курви ,се сетих и ще ме извинява собственика на подписа..ама :

КУРВА ЩЕ МИ ВИКАШ КАТО МЕ ВИДИШ ДА СЕ РАЗМИНАВАМ С МАЙКА ТИ НА ОКОЛОВРЪСНОТО!
или нещо такова беше..схвана ли смисъла или да ти преведа?а да сру,комплексарски не разбирам!Дгд :) :-D

Курва е душевното състояние което ти притежаваш. Аз не бих се зарадвал ако моето гадже си сложи подобен подпис. Това означава едва ли не че е запазена! Пък сама каза живеем в свободна държава. С този подпис едва ли много мъже биха ти обърнали внимане за флирт например.
Надувате се такива с подписите си и това предизвиква недоволство. А за теб и останалите е признак на комплекси за малоценност-

TupacFena
01-17-2007, 11:38
Тъпо комплексарче :lol:

mp3f
01-17-2007, 11:39
Я люблю ХХХ Х года и Х месяца

Означава че едно, че са тъпи, второ са незадоволени и трето комплексирани

mi kfo da kajem za takiva koito nemat reg i se otvarqt,a ?!

mp3f
01-17-2007, 11:40
Тъпо комплексарче :lol:

=D> =D> =D>

01-17-2007, 11:40
Я люблю ХХХ Х года и Х месяца

Означава че едно, че са тъпи, второ са незадоволени и трето комплексирани

mi kfo da kajem za takiva koito nemat reg i se otvarqt,a ?!

Те са печени и точни типове. Все хубави хора. Защото не парадират с нищо. Скромни са и дават най-точните и искренни мнения тук. Не преиграват като вас.

Ice_Queen
01-17-2007, 11:41
Бтв може да ти обясним какво значи думата курва ако не знаеш смисъла и ?!

Виж какво! Тъпо е да се парадира с това че имаш връзка с някой си и от колко време е тя.

За курва кво да ти обяснявам? Ей такава като теб


Да парадирам че имам връзка.....ъхъхъхъхъх :-D ,не се бях сетила мерси!А не можеш ли да си представиш че съм го сложила за да зарадвам човека който обичам?(примерно)Мен ме кефи ,живеем в свободна държава...виж..др е въпроса дали ти вече не си застрадал/а за женска/мъжка/и 2те :-D ласка и просто да си толкова комплексиран/а че да завиждаш на другите..тц тц лоша черта..
А и бтв ,като стана дума за подписи и курви ,се сетих и ще ме извинява собственика на подписа..ама :

КУРВА ЩЕ МИ ВИКАШ КАТО МЕ ВИДИШ ДА СЕ РАЗМИНАВАМ С МАЙКА ТИ НА ОКОЛОВРЪСНОТО!
или нещо такова беше..схвана ли смисъла или да ти преведа?а да сру,комплексарски не разбирам!Дгд :) :-D

Курва е душевното състояние което ти притежаваш. Аз не бих се зарадвал ако моето гадже си сложи подобен подпис. Това означава едва ли не че е запазена! Пък сама каза живеем в свободна държава. С този подпис едва ли много мъже биха ти обърнали внимане за флирт например.
Надувате се такива с подписите си и това предизвиква недоволство. А за теб и останалите е признак на комплекси за малоценност- ОО душевното,а я ми кажи ти от кога си наясно с душевното ми състояние комплексарче?!Аха твоето гадже..да не е на 12-11?И да ,много хубаво го каза: щом съм с човек който обичам и съм с него от дълго време ест че няма да има място за флиртове и т.н...но ти явно си свикнал твоята да ти изневерява( и на нея не и завиждам!!)-аз съм си моногамна и тва теб не те бърка по никакъв начин!Капиш?И у кого предизвиква недоволство -у някво комплексирано тийнче като теб?Ха да не си Господ че да определяш кой какво да си слага в подписа (или МОд?!)Ти си тоя с комплексите и самата тема говори колко ти е мозъчния багаж(ако изобщо имаш такъв).

BorderManager
01-17-2007, 11:43
Защото не парадират с нищо.Защо им обръщате внимание?
Като те дори няма да разберат какво значи "да парадират"... 8)

Ice_Queen
01-17-2007, 11:43
Я люблю ХХХ Х года и Х месяца

Означава че едно, че са тъпи, второ са незадоволени и трето комплексирани

mi kfo da kajem za takiva koito nemat reg i se otvarqt,a ?!

Те са печени и точни типове. Все хубави хора. Защото не парадират с нищо. Скромни са и дават най-точните и искренни мнения тук. Не преиграват като вас.

Нима вече употребяваш Скромен=Комплексиран?
Да ти обясня : Регистрацията е нещо като лицето ти във форума...всеки си се откроява със своя профил..много ме извинявай,ама твоето лице наистина е безлично..и сега вече си срам за вс др наистина готини гости. :lol:

01-17-2007, 11:47
Бтв може да ти обясним какво значи думата курва ако не знаеш смисъла и ?!

Виж какво! Тъпо е да се парадира с това че имаш връзка с някой си и от колко време е тя.

За курва кво да ти обяснявам? Ей такава като теб


Да парадирам че имам връзка.....ъхъхъхъхъх :-D ,не се бях сетила мерси!А не можеш ли да си представиш че съм го сложила за да зарадвам човека който обичам?(примерно)Мен ме кефи ,живеем в свободна държава...виж..др е въпроса дали ти вече не си застрадал/а за женска/мъжка/и 2те :-D ласка и просто да си толкова комплексиран/а че да завиждаш на другите..тц тц лоша черта..
А и бтв ,като стана дума за подписи и курви ,се сетих и ще ме извинява собственика на подписа..ама :

КУРВА ЩЕ МИ ВИКАШ КАТО МЕ ВИДИШ ДА СЕ РАЗМИНАВАМ С МАЙКА ТИ НА ОКОЛОВРЪСНОТО!
или нещо такова беше..схвана ли смисъла или да ти преведа?а да сру,комплексарски не разбирам!Дгд :) :-D

Курва е душевното състояние което ти притежаваш. Аз не бих се зарадвал ако моето гадже си сложи подобен подпис. Това означава едва ли не че е запазена! Пък сама каза живеем в свободна държава. С този подпис едва ли много мъже биха ти обърнали внимане за флирт например.
Надувате се такива с подписите си и това предизвиква недоволство. А за теб и останалите е признак на комплекси за малоценност- ОО душевното,а я ми кажи ти от кога си наясно с душевното ми състояние комплексарче?!Аха твоето гадже..да не е на 12-11?И да ,много хубаво го каза: щом съм с човек който обичам и съм с него от дълго време ест че няма да има място за флиртове и т.н...но ти явно си свикнал твоята да ти изневерява( и на нея не и завиждам!!)-аз съм си моногамна и тва теб не те бърка по никакъв начин!Капиш?И у кого предизвиква недоволство -у някво комплексирано тийнче като теб?Ха да не си Господ че да определяш кой какво да си слага в подписа (или МОд?!)Ти си тоя с комплексите и самата тема говори колко ти е мозъчния багаж(ако изобщо имаш такъв).

Че какво ти пречи да си имаш любовник? Повечето жени освен гадже си имат и по 1-2 любовника. Ти нещо си сбъркана.
И подписа ти го доказва.

mmrammstein
01-17-2007, 11:47
Според мен можеш да покажеш на някого, че го обичаш, без да му повтаряш през 5 минути "Обичам те!". Малки жестове, като този, да сложиш в подписа си такава лентичка, са много мили. Изобщо не смятам използващите ги за "тъпи, незадоволени и комплексирани", както ти се изрази. Обаче пък смятам гостите, дошли единствено да се заяждат за щяло и нещяло за пълни комплексари.

Ice_Queen
01-17-2007, 11:49
Бтв може да ти обясним какво значи думата курва ако не знаеш смисъла и ?!

Виж какво! Тъпо е да се парадира с това че имаш връзка с някой си и от колко време е тя.

За курва кво да ти обяснявам? Ей такава като теб


Да парадирам че имам връзка.....ъхъхъхъхъх :-D ,не се бях сетила мерси!А не можеш ли да си представиш че съм го сложила за да зарадвам човека който обичам?(примерно)Мен ме кефи ,живеем в свободна държава...виж..др е въпроса дали ти вече не си застрадал/а за женска/мъжка/и 2те :-D ласка и просто да си толкова комплексиран/а че да завиждаш на другите..тц тц лоша черта..
А и бтв ,като стана дума за подписи и курви ,се сетих и ще ме извинява собственика на подписа..ама :

КУРВА ЩЕ МИ ВИКАШ КАТО МЕ ВИДИШ ДА СЕ РАЗМИНАВАМ С МАЙКА ТИ НА ОКОЛОВРЪСНОТО!
или нещо такова беше..схвана ли смисъла или да ти преведа?а да сру,комплексарски не разбирам!Дгд :) :-D

Курва е душевното състояние което ти притежаваш. Аз не бих се зарадвал ако моето гадже си сложи подобен подпис. Това означава едва ли не че е запазена! Пък сама каза живеем в свободна държава. С този подпис едва ли много мъже биха ти обърнали внимане за флирт например.
Надувате се такива с подписите си и това предизвиква недоволство. А за теб и останалите е признак на комплекси за малоценност- ОО душевното,а я ми кажи ти от кога си наясно с душевното ми състояние комплексарче?!Аха твоето гадже..да не е на 12-11?И да ,много хубаво го каза: щом съм с човек който обичам и съм с него от дълго време ест че няма да има място за флиртове и т.н...но ти явно си свикнал твоята да ти изневерява( и на нея не и завиждам!!)-аз съм си моногамна и тва теб не те бърка по никакъв начин!Капиш?И у кого предизвиква недоволство -у някво комплексирано тийнче като теб?Ха да не си Господ че да определяш кой какво да си слага в подписа (или МОд?!)Ти си тоя с комплексите и самата тема говори колко ти е мозъчния багаж(ако изобщо имаш такъв).

Че какво ти пречи да си имаш любовник? Повечето жени освен гадже си имат и по 1-2 любовника. Ти нещо си сбъркана.
И подписа ти го доказва.

Знаеш ли кое ми пречи?1 такова което ти нямаш -МОРАЛА!Знаеш ли кое друго ми пречи - Любовта ,онази истинската!Такава каквато ти пожелавам никога да не познаеш и винаги да те преебават!

01-17-2007, 11:51
Обаче пък смятам гостите, дошли единствено да се заяждат за щяло и нещяло за пълни комплексари.

Гостине не са хора така ли? Те са няксакви извънземни дето идват и ви развалят рахата?
Виж какво
Който казва истината е неудобен.
Гостите обикновено ви посочваме истината в очите
Не ви изнася и ни обвинявате
А не се регистривам специално аз, защото родителите ми са ми забранили.

BorderManager
01-17-2007, 11:53
A бе, определено нещо не е наред, щом въпросните девойки наскачаха побеснели като оси от ритнатия им кошер... :lol:

Ice_Queen
01-17-2007, 11:55
A бе, определено нещо не е наред, щом въпросните девойки наскачаха побеснели като оси от ритнатия им кошер... :lol:

БъзззЗЗЗзЗЗззЗ Бръм Бръм ,аз пчеличка ли съм :roll: ?

BorderManager
01-17-2007, 11:57
A бе, определено нещо не е наред, щом въпросните девойки наскачаха побеснели като оси от ритнатия им кошер... :lol:

БъзззЗЗЗзЗЗззЗ Бръм Бръм ,аз пчеличка ли съм :roll: ?Не знам.
Може да си нещо друго, завършващо на "ичка".
Например - "ЛЕЛичка".
Това е проблемът в Интернет общуването - анонимността...

01-17-2007, 12:01
Знаеш ли кое ми пречи?1 такова което ти нямаш -МОРАЛА!Знаеш ли кое друго ми пречи - Любовта ,онази истинската!Такава каквато ти пожелавам никога да не познаеш и винаги да те преебават!

А ЗАЩО НА 15 ГОДИНИ ВСИЧКИ МИ ГОВОРИТЕ ЗА ИСТИНСКА ЛЮБОВ И КОЛКО ВЯРВАТЕ В НЕЯ
А НА 25 ТЯ ВЕЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА

КЪДЕ ИЗПУСКАМ НЕЩО??

А ПЪК НА 35 ИЗНЕВЕРЯВАТЕ НА МЪЖЕТЕ ИЛИ ЖЕНИТЕ СИ

ХАЙДЕ ДЕ ОТГОВОРЕТЕ ЕЙ ТИЯ С ПОДПИСЧЕТАТА

BorderManager
01-17-2007, 12:02
Някой е дълбоко наранен от съдбата и жестоко обиден на света (женския, в частност) май... :roll:

01-17-2007, 12:05
Някой е дълбоко наранен от съдбата и жестоко обиден на света (женския, в частност) май... :roll:

хахахахаха нееее просто са ми смешни тези деца с наивната си увереност и енергията която влагат защитавайки нещо безумно - вечна, истинска, честна и блаблабла любов.

защо на 15 са такива идеалисти?

нека видят истината от рано, за да не страдат на стари години много повече

Ice_Queen
01-17-2007, 12:05
Знаеш ли кое ми пречи?1 такова което ти нямаш -МОРАЛА!Знаеш ли кое друго ми пречи - Любовта ,онази истинската!Такава каквато ти пожелавам никога да не познаеш и винаги да те преебават!

А ЗАЩО НА 15 ГОДИНИ ВСИЧКИ МИ ГОВОРИТЕ ЗА ИСТИНСКА ЛЮБОВ И КОЛКО ВЯРВАТЕ В НЕЯ
А НА 25 ТЯ ВЕЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА

КЪДЕ ИЗПУСКАМ НЕЩО??

А ПЪК НА 35 ИЗНЕВЕРЯВАТЕ НА МЪЖЕТЕ ИЛИ ЖЕНИТЕ СИ

ХАЙДЕ ДЕ ОТГОВОРЕТЕ ЕЙ ТИЯ С ПОДПИСЧЕТАТА

дааа...тук нещо голяма злоба усетих.. :roll:
Виж,набий си го в главата че нямаш право да определяш кой какво да мисли,или да говори!!
Има истинска любов и тя идва не когато ти искаш,когато тя си реши!Ти да не си на 80 че да говориш че я няма,не си я срещнал и т.н. ЖИВОТА Е ПРЕД ТЕБ!Можеш ли да гарантираш че няма да се влюбиш безпаметно и няма да е споделено?Можеш ли ?И има много семейства на по 40 които не са изневерили на половинките си!Деба изкара цялата планета ебаси кретените..стегни се малко..Това че не си срещнал любовта не оправдава злобата ти и НЯМА НИЩО ОБЩО С ПОДПИСЧЕТАТА!

Ice_Queen
01-17-2007, 12:07
Някой е дълбоко наранен от съдбата и жестоко обиден на света (женския, в частност) май... :roll:

хахахахаха нееее просто са ми смешни тези деца с наивната си увереност и енергията която влагат защитавайки нещо безумно - вечна, истинска, честна и блаблабла любов.

защо на 15 са такива идеалисти?

нека видят истината от рано, за да не страдат на стари години много повече

Да видя истината от рано ли ? Хах и какво цял живот да се сдухам,да си повтарям колко е шибан света така ли ? Сру ,живей си ти в този миришещ свят и ни остави с нашите идеали!Не си ти човека който да отваря очите колко е гаден света!Нужно е да има идеалисти,защото с такива като теб до никъде няма да стигнем.....

BorderManager
01-17-2007, 12:08
Някой е дълбоко наранен от съдбата и жестоко обиден на света (женския, в частност) май... :roll:

хахахахаха нееее просто са ми смешни тези деца с наивната си увереност и енергията която влагат защитавайки нещо безумно - вечна, истинска, честна и блаблабла любов.

защо на 15 са такива идеалисти?

нека видят истината от рано, за да не страдат на стари години много повечеЧовече, само се замисли какъв би бил света, ако тези дечковци, на тази възраст, вече им е ясно какво НАИСТИНА ги чака до самия край!!!
Весели се на глупостта и наивността им, дори ако искаш, злорадствай, че един ден (дано не скоро, но със сигурност) и те ще разберата истината. ;-)

Cuddly
01-17-2007, 12:09
Сладур! Кажи, ако има още нещо, което те дразни - не за друго, а да си го сложа като подпис. :smt042
А как е аватара ми? Харесва ли ти? Ще бъда особено оскърбена, ако и той те притеснява. :smt043

01-17-2007, 12:10
Знаеш ли кое ми пречи?1 такова което ти нямаш -МОРАЛА!Знаеш ли кое друго ми пречи - Любовта ,онази истинската!Такава каквато ти пожелавам никога да не познаеш и винаги да те преебават!

А ЗАЩО НА 15 ГОДИНИ ВСИЧКИ МИ ГОВОРИТЕ ЗА ИСТИНСКА ЛЮБОВ И КОЛКО ВЯРВАТЕ В НЕЯ
А НА 25 ТЯ ВЕЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА

КЪДЕ ИЗПУСКАМ НЕЩО??

А ПЪК НА 35 ИЗНЕВЕРЯВАТЕ НА МЪЖЕТЕ ИЛИ ЖЕНИТЕ СИ

ХАЙДЕ ДЕ ОТГОВОРЕТЕ ЕЙ ТИЯ С ПОДПИСЧЕТАТА

дааа...тук нещо голяма злоба усетих.. :roll:
Виж,набий си го в главата че нямаш право да определяш кой какво да мисли,или да говори!!
Има истинска любов и тя идва не когато ти искаш,когато тя си реши!Ти да не си на 80 че да говориш че я няма,не си я срещнал и т.н. ЖИВОТА Е ПРЕД ТЕБ!Можеш ли да гарантираш че няма да се влюбиш безпаметно и няма да е споделено?Можеш ли ?И има много семейства на по 40 които не са изневерили на половинките си!Деба изкара цялата планета ебаси кретените..стегни се малко..Това че не си срещнал любовта не оправдава злобата ти и НЯМА НИЩО ОБЩО С ПОДПИСЧЕТАТА!


Говори ми глупости развеселяваш ме само

Факти ли искаш?

- майка ми и баща ми си изневеряват от години

- съседката изневеряна на мъжа си с 5 години по-малд от нея

- сестра ми изневеряна на гаджето си

- приятелите и приятелките ми си изневеряват

в сайтове като ЕВА, Жената бла бла... дори в БГ МАМА пишат коя как изневерила

говоря ти за жени на по над 25 години и натам

А ти пикло 15 годишна седнала тука да ми вярва в глупости за вечната любов

Осъзнай се. След някоя и друга година ще се смееш на това, което си писала сега, Повярвай ми

Ice_Queen
01-17-2007, 12:10
Някой е дълбоко наранен от съдбата и жестоко обиден на света (женския, в частност) май... :roll:

хахахахаха нееее просто са ми смешни тези деца с наивната си увереност и енергията която влагат защитавайки нещо безумно - вечна, истинска, честна и блаблабла любов.

защо на 15 са такива идеалисти?

нека видят истината от рано, за да не страдат на стари години много повечеЧовече, само се замисли какъв би бил света, ако тези дечковци, на тази възраст, вече им е ясно какво НАИСТИНА ги чака до самия край!!!
Весели се на глупостта и наивността им, дори ако искаш, злорадствай, че един ден (дано не скоро, но със сигурност) и те ще разберата истината. ;-)

Истина..сру мен си ми харесва да съм дете и дори да е глупаво на моменти,1 си дете и нямам намерение да си взимам поука от 1 наебан от живота...ГОСТ...нима си и такъв във живота човече?Вечно криещ се,човек без име,без личност?Хах...

01-17-2007, 12:12
Сладур! Кажи, ако има още нещо, което те дразни - не за друго, а да си го сложа като подпис. :smt042
А как е аватара ми? Харесва ли ти? Ще бъда особено оскърбена, ако и той те притеснява. :smt043

За аватара БРАВО! хубаво е жените свободно и открито да си го признават, че и те са хора и го правят ;)

Ама подписа подписа... писах вече - мотивирах се. Не искам да ви обиждам само да ви отворя очичките малки сладки дечица

Ice_Queen
01-17-2007, 12:14
Знаеш ли кое ми пречи?1 такова което ти нямаш -МОРАЛА!Знаеш ли кое друго ми пречи - Любовта ,онази истинската!Такава каквато ти пожелавам никога да не познаеш и винаги да те преебават!

А ЗАЩО НА 15 ГОДИНИ ВСИЧКИ МИ ГОВОРИТЕ ЗА ИСТИНСКА ЛЮБОВ И КОЛКО ВЯРВАТЕ В НЕЯ
А НА 25 ТЯ ВЕЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА

КЪДЕ ИЗПУСКАМ НЕЩО??

А ПЪК НА 35 ИЗНЕВЕРЯВАТЕ НА МЪЖЕТЕ ИЛИ ЖЕНИТЕ СИ

ХАЙДЕ ДЕ ОТГОВОРЕТЕ ЕЙ ТИЯ С ПОДПИСЧЕТАТА

дааа...тук нещо голяма злоба усетих.. :roll:
Виж,набий си го в главата че нямаш право да определяш кой какво да мисли,или да говори!!
Има истинска любов и тя идва не когато ти искаш,когато тя си реши!Ти да не си на 80 че да говориш че я няма,не си я срещнал и т.н. ЖИВОТА Е ПРЕД ТЕБ!Можеш ли да гарантираш че няма да се влюбиш безпаметно и няма да е споделено?Можеш ли ?И има много семейства на по 40 които не са изневерили на половинките си!Деба изкара цялата планета ебаси кретените..стегни се малко..Това че не си срещнал любовта не оправдава злобата ти и НЯМА НИЩО ОБЩО С ПОДПИСЧЕТАТА!


Говори ми глупости развеселяваш ме само

Факти ли искаш?

- майка ми и баща ми си изневеряват от години

- съседката изневеряна на мъжа си с 5 години по-малд от нея

- сестра ми изневеряна на гаджето си

- приятелите и приятелките ми си изневеряват

в сайтове като ЕВА, Жената бла бла... дори в БГ МАМА пишат коя как изневерила

говоря ти за жени на по над 25 години и натам

А ти пикло 15 годишна седнала тука да ми вярва в глупости за вечната любов

Осъзнай се. След някоя и друга година ще се смееш на това, което си писала сега, Повярвай ми
Тва че твоя живот е бил наебан както казах вече не е наша работа и никой не ти е виновен!Аз пък мога да ти кажа че нашите имат 25 години брак и не са си изневерявали!И съм на 17 пиклио смотан!Ти си тоя който весели целия форум!Ходи и одъртявай със песимистичната си гледна точка,плачи и проклиняй съдбата другаде и остави децата да си гледат детството необезпокоявани от преебани многознайковци,готови да се правят на "виж кой съм аз"

01-17-2007, 12:18
Тва че твоя живот е бил наебан както казах вече не е наша работа и никой не ти е виновен!Аз пък мога да ти кажа че нашите имат 25 години брак и не са си изневерявали!И съм на 17 пиклио смотан!Ти си тоя който весели целия форум!Ходи и одъртявай със песимистичната си гледна точка,плачи и проклиняй съдбата другаде и остави децата да си гледат детството необезпокоявани от преебани многознайковци,готови да се правят на "виж кой съм аз"

1. на 17 не си малка

2. ако вече правиш секс - не си дете!

3. заблудена си много и света ти започва с глупвия подпис и свършва с този форум - прочети поне повечко, разговаряй с по-големи от теб хора и нека ти обяснят някои неща как са в живота.

4. не си светила нито на майка си, нито на баща си. за 25 години брак ме съмнява да не са се разнообразили ;) но вярвай ти бъди идеалистка ха ха ха

5. ти и останалите деца е време да пораснете и да не живеете в измисления свят на розовите сънища

И специално към теб:

не не съм наебан от живота, а просто 19 годишен човек прозрял истината и не вярващ в чудеса, дядо Коледа и вечната любов.

Ice_Queen
01-17-2007, 12:24
1. на 17 не си малка

2. ако вече правиш секс - не си дете!

3. заблудена си много и света ти започва с глупвия подпис и свършва с този форум - прочети поне повечко, разговаряй с по-големи от теб хора и нека ти обяснят някои неща как са в живота.

4. не си светила нито на майка си, нито на баща си. за 25 години брак ме съмнява да не са се разнообразили ;) но вярвай ти бъди идеалистка ха ха ха

5. ти и останалите деца е време да пораснете и да не живеете в измисления свят на розовите сънища

И специално към теб:

не не съм наебан от живота, а просто 19 годишен човек прозрял истината и не вярващ в чудеса, дядо Коледа и вечната любов.
Аз може да съм идеалистка,но ти си прекалено голям песимист!!!Странно е да не си преебан от живота след акто говориш със такава стръф само негативни неща.И познавам достатъчно добре родителите си за да знам..сега сигурно и мен самата ще изкараш толкова вярна колкото вс останали като ти кажа че с момчето с което съм съм близо 2 години и не съм му изнеревила!Вс е въпрос на това как разбираш живота и какви ценности имаш..всеки сам избира за себе си и всеки има право да вярва в каквото си иска!И не си мисли че с 1 тъпа тема ще отвориш очите на много тиийнчета,понеже никой няма да тръгне да чете твойте или мойте глупости и да се замисля!Ипак казвам-нямаш право ти да им отравяш очите!Всеки расте,пораства и помъдрява!Искренно ти съчувствам щом толкова рано си опитал вс гадости на света!!!

mmrammstein
01-17-2007, 12:27
Обаче пък смятам гостите, дошли единствено да се заяждат за щяло и нещяло за пълни комплексари.

Гостине не са хора така ли? Те са няксакви извънземни дето идват и ви развалят рахата?
Виж какво
Който казва истината е неудобен.
Гостите обикновено ви посочваме истината в очите
Не ви изнася и ни обвинявате
А не се регистривам специално аз, защото родителите ми са ми забранили.
Повтарям: "гостите, дошли единствено да се заяждат ", например този, постнал темата. Повечето гости искат помощ по някакъв въпрос, а не да обиждат избора на другите. Защото всеки има право да слага каквото си иска в профила си, стига да не нарушава правилата на форума.

01-17-2007, 12:29
1. на 17 не си малка

2. ако вече правиш секс - не си дете!

3. заблудена си много и света ти започва с глупвия подпис и свършва с този форум - прочети поне повечко, разговаряй с по-големи от теб хора и нека ти обяснят някои неща как са в живота.

4. не си светила нито на майка си, нито на баща си. за 25 години брак ме съмнява да не са се разнообразили ;) но вярвай ти бъди идеалистка ха ха ха

5. ти и останалите деца е време да пораснете и да не живеете в измисления свят на розовите сънища

И специално към теб:

не не съм наебан от живота, а просто 19 годишен човек прозрял истината и не вярващ в чудеса, дядо Коледа и вечната любов.
Аз може да съм идеалистка,но ти си прекалено голям песимист!!!Странно е да не си преебан от живота след акто говориш със такава стръф само негативни неща.И познавам достатъчно добре родителите си за да знам..сега сигурно и мен самата ще изкараш толкова вярна колкото вс останали като ти кажа че с момчето с което съм съм близо 2 години и не съм му изнеревила!Вс е въпрос на това как разбираш живота и какви ценности имаш..всеки сам избира за себе си и всеки има право да вярва в каквото си иска!И не си мисли че с 1 тъпа тема ще отвориш очите на много тиийнчета,понеже никой няма да тръгне да чете твойте или мойте глупости и да се замисля!Ипак казвам-нямаш право ти да им отравяш очите!Всеки расте,пораства и помъдрява!Искренно ти съчувствам щом толкова рано си опитал вс гадости на света!!!

Благодаря ти!

Изглеждаш свястна. Въпреки, че сме на различни мнения. Приемам твоето. Дано пък наистина да има и такива хора като теб повече. Надявам се тогава и на 27 да мислиш за тези неща по този начин, както сега на 17.

Ice_Queen
01-17-2007, 12:32
1. на 17 не си малка

2. ако вече правиш секс - не си дете!

3. заблудена си много и света ти започва с глупвия подпис и свършва с този форум - прочети поне повечко, разговаряй с по-големи от теб хора и нека ти обяснят някои неща как са в живота.

4. не си светила нито на майка си, нито на баща си. за 25 години брак ме съмнява да не са се разнообразили ;) но вярвай ти бъди идеалистка ха ха ха

5. ти и останалите деца е време да пораснете и да не живеете в измисления свят на розовите сънища

И специално към теб:

не не съм наебан от живота, а просто 19 годишен човек прозрял истината и не вярващ в чудеса, дядо Коледа и вечната любов.
Аз може да съм идеалистка,но ти си прекалено голям песимист!!!Странно е да не си преебан от живота след акто говориш със такава стръф само негативни неща.И познавам достатъчно добре родителите си за да знам..сега сигурно и мен самата ще изкараш толкова вярна колкото вс останали като ти кажа че с момчето с което съм съм близо 2 години и не съм му изнеревила!Вс е въпрос на това как разбираш живота и какви ценности имаш..всеки сам избира за себе си и всеки има право да вярва в каквото си иска!И не си мисли че с 1 тъпа тема ще отвориш очите на много тиийнчета,понеже никой няма да тръгне да чете твойте или мойте глупости и да се замисля!Ипак казвам-нямаш право ти да им отравяш очите!Всеки расте,пораства и помъдрява!Искренно ти съчувствам щом толкова рано си опитал вс гадости на света!!!

Благодаря ти!

Изглеждаш свястна. Въпреки, че сме на различни мнения. Приемам твоето. Дано пък наистина да има и такива хора като теб повече. Надявам се тогава и на 27 да мислиш за тези неща по този начин, както сега на 17.

Преживяла съм достатъчно много гадости за да поддържам и твоята теза,но точно както каза - света е гадно място -какво ни остава освен (ако щеш да се залъгваме) да си помечтаем и да повярваме на нещо хубаво! Нз дали на 27 ще съм същата..хората се променят ,и ти и аз няма да сме същите след 2 години,нито мъниците от форума.Но поне аз имам надежда за по слънчеви дни!Надявам се и ти пожелавам и при теб да е така!

malka_sladuranka
01-17-2007, 12:44
](*,) гостите май искат да ни отнемат и личното право на избор :shock: не стига че пълнят форума с малоумни теми, а сега и критикуват профилите на останалите, които те даже и нямат, смешно е, тъпо е.. ](*,)

bungle
01-17-2007, 13:44
Я люблю ХХХ Х года и Х месяца

Означава че едно, че са тъпи, второ са незадоволени и трето комплексирани


Aрхангеле, това ТИ ли си ??

Защо имам странното усещане, че те познавам.. :roll:

01-17-2007, 13:54
ЕБЕ МИ СЕ!!!

kukli4ka__
01-17-2007, 17:24
съгласна съм с госта така е от една страна е смешно колко наивни деца има но пък от друга страна всеки има право на избор така че няма смисъл от спор всеки е прав за себе си просто едни са видели повече от други:)

Dead inside
01-17-2007, 18:04
Моят не е такъв ! Забележете моля! отдайте ми необходимата чест! :lol: :lol: :lol: :lol:

FikyScHetOo
01-17-2007, 21:24
Някой е дълбоко наранен от съдбата и жестоко обиден на света (женския, в частност) май... :roll:

хахахахаха нееее просто са ми смешни тези деца с наивната си увереност и енергията която влагат защитавайки нещо безумно - вечна, истинска, честна и блаблабла любов.

защо на 15 са такива идеалисти?

нека видят истината от рано, за да не страдат на стари години много повече
1. Всички чуства са до време...и години. На 15 това е привързаност, на 25 е любов, на 30 е пълно доверие...и доза страст има
2. Гостите са от най-готините хора, които са от типа на 55 годишни идиоти със свободно време. и богата фантазия
3. Подписчетата са сладки и не ме интересува особено много кой, защо и как си го е сложил. Иначе много се радвам даже когато видя примерно нещо от рода на "Заедно сме 3 години и 4 месеца" примерно... хубаво е да виждаш,че хората се обичат

kin
01-17-2007, 21:32
gotinka tema

opaopa
01-17-2007, 21:35
muxaxax tuka mai ima dosta sexualno nezadovoleni jeni :-D

zaiobaio
01-17-2007, 21:39
аз мойто подписче си го сложих само за да си напомням кога сме тръгнали.. и общо взето да виждам отраничко ако имаме юбилей някакъв :lol: като днеска- правим 2 месеца :twisted: :roll:
абе определено не съм незадоволена :D :-D

shadow4e
01-17-2007, 22:14
-Прав си за тези, които са от рода на "Обичаме се от 1...2 месеца", защото тогава още въобще не може да се говори за любов, а пък камо ли да говориш в множествено число, че и той те обичал. За 1 месец, ама въобще не можеш да си сигурен в такива неща, за мен това са пълни глупости.
-А за вечната любов.. аз лично не твърдя, че ще съм с приятеля ми докато умрем. Ще сме заедно докато сме щастливи заедно.
- За изневярата, не бих изневерила... Търся нещо ново, ами просто късаме и си търся щастието на друго място. Все още съм млада, ще ставам на 18. Аз лично никога не съм си позволявала и флирт дори, уважавам човека до мен и нямам нужда от това. Не казвам, че едно момиче няма нужда да му се покаже, че е харесвано. Но просто правят ми 1-2 комплимента и ако стане прекалено настоятелен споменавам, че имам приятел, защото е и безсмислено да му давам напразни надежди на момчето.
А за 35 годишните, че си изневеряват, не са всички. Тези, които го правят е, защото вече тръпката м/у тях я няма, но привързаността е наистина голяма и ти искаш да си живееш с този човек. Но тогава общо взето и двамата си знаят, че си имат отделен живот извън семейството, но има нещо което да ги връща в къщи.
-Моята "линийка" в подписа беше, че от примерно 2 години съм познала истинското щастие. С това нямам предвид, че всичко е било само "цветя и рози". Общо взето това е само в началото, после идват и трудните моменти, компромисите, неговите проблеми стават и твои. Но знаеш, че имаш човек, на който наистина можеш да разчиташ и който е направил много за теб и то не един или два пъти.

01-17-2007, 23:39
Я по леглата!!! :evil: :evil: :evil:

Cuddly
01-18-2007, 16:45
Сладур! Кажи, ако има още нещо, което те дразни - не за друго, а да си го сложа като подпис. :smt042
А как е аватара ми? Харесва ли ти? Ще бъда особено оскърбена, ако и той те притеснява. :smt043

За аватара БРАВО! хубаво е жените свободно и открито да си го признават, че и те са хора и го правят ;)

Ама подписа подписа... писах вече - мотивирах се. Не искам да ви обиждам само да ви отворя очичките малки сладки дечица


Дам! Аз съм едно малко сладко детенце, което яко мастурбира!

А знаеш ли защо си го сложих? Защото редовно забравям, когато правим година и не знам кой си месец, а приятелят ми се цупи. Пък така всеки път като поствам се сещам. :lol:
Пък и не смяташ ли, че мечките са особено симпатични? :D

01-18-2007, 16:49
Protiv :!: :evil:

teen_girl4e
01-18-2007, 16:51
awe malumnik ne puskai tupi temi koito samo dokazvat kolko si tup moeto priqtel4e se radva kogato znae 4e sum negova a az ne go kriq ako iskah flirt 6tqh da sum v drug forum a ne v tozi ako si zabelqzal si v -TEENPROBLEM a sq 4e te drazni 4e horata sa 6tastlivi i vlubeni i si imat nqkogo za razlika ot teb e drug vupros vzemi se skrii nqkae i ne nari4ai gotinite macki kurvi samo se izlaga6 nikoi nqma da podkrepi kompleksar4e kato teb

JoeBanana
01-18-2007, 16:54
и аз го намирам за тъпо :-D ху гивс а фак отколко време се обичате ?
излишна показност :-D

aNi^
01-18-2007, 19:10
Я люблю ХХХ Х года и Х месяца

Означава че едно, че са тъпи, второ са незадоволени и трето комплексирани
ооф къв ти е проблема бе момиче :smt013 кво въобще ти пречат нашите си подписи... то тъпата ,незадоволена и комплексирана си ти ,мила ;)

aNi^
01-18-2007, 19:14
до курвите тук
Гост
а да бе .. особено пък курви... ае яя...

ultra
01-18-2007, 23:22
Абе кво се пънете толкова всички.Всеки ще слага какъвто си аватар или подпис иска.Някой като го дразни-прав му път!Мнението си му е само за него и не трябва да слага под общ знаменател всички!

"Я люблю ХХХ Х года и Х месяца

Означава че едно, че са тъпи, второ са незадоволени и трето комплексирани"...

Точно днес правим 1 година от както се из@укахме за сефте с моя. :-D Ако си сложа и аз едно такова мн ще знаеш за какво става дума..Тъй че SHUT UP

01-19-2007, 04:44
Абе кво се пънете толкова всички.Всеки ще слага какъвто си аватар или подпис иска.Някой като го дразни-прав му път!Мнението си му е само за него и не трябва да слага под общ знаменател всички!

"Я люблю ХХХ Х года и Х месяца

Означава че едно, че са тъпи, второ са незадоволени и трето комплексирани"...

Точно днес правим 1 година от както се из@укахме за сефте с моя. :-D Ако си сложа и аз едно такова мн ще знаеш за какво става дума..Тъй че SHUT UP

а снимков и видео материал има ли който да споделиш което доказва че на тази дата е станало вашето първо съвокупление...


Тря стана адвокат :-D :-D :-D

quench
01-19-2007, 06:24
О,ужас!!! Бате,не ставай адвокат,моля те,ще се срещаме по съдебните зали!!!
:shock: :lol:

01-19-2007, 06:26
О,ужас!!! Бате,не ставай адвокат,моля те,ще се срещаме по съдебните зали!!!
:shock: :lol:

кой кого? Аз теб или ти мене? :lol: :lol: :lol: :lol: "някой ден, но не сега"....

quench
01-19-2007, 06:30
Просто шокът от срещата би бил ужасяващ и поне първото дело срещу моята страна ще си го спечелиш,защото ченето ми ще увисне и прочее...
:P

01-19-2007, 06:31
Просто шокът от срещата би бил ужасяващ и поне първото дело срещу моята страна ще си го спечелиш,защото ченето ми ще увисне и прочее...
:P

тва го разбирам като хвалба. Благодаря но ще откажа да бъда в твоя клуб!

quench
01-19-2007, 06:32
За тва ще те черпя бира,баце! :lol:

01-19-2007, 06:36
За тва ще те черпя бира,баце! :lol:

ако не е ракетно гориво не приеимам!!! :evil: :evil:

quench
01-19-2007, 06:48
Виж,даже и течен азот ще ти намеря,за да не те боли главата на сутринта!
:P

XXX_f
01-19-2007, 06:58
1. Темата не е за този раздел
2. Извинявайте ама вие сте леко глупави щом се вързвате на такива тъпотии
3.Смятам , че тази тема трябва да бъде изтрита...няма никакъв смисъл :!:

evil_lady_in_black
01-19-2007, 07:08
Курва е душевното състояние което ти притежаваш. Аз не бих се зарадвал ако моето гадже си сложи подобен подпис. Това означава едва ли не че е запазена! Пък сама каза живеем в свободна държава. С този подпис едва ли много мъже биха ти обърнали внимане за флирт например.
Надувате се такива с подписите си и това предизвиква недоволство. А за теб и останалите е признак на комплекси за малоценност-
Извинявай но това не е курва хората слагат тези подписи за да покажат на някой колко мн държат на него :wink:
а относно думата курва :
ку̀рва--> мн.ч. ку̀рви, ж. Жена, която живее развратно.

maybelline
01-19-2007, 08:21
Я люблю ХХХ Х года и Х месяца

Означава че едно, че са тъпи, второ са незадоволени и трето комплексирани

Тъпа..Незадоволена..комплек сирана..смятам че ти си такъв,за да пускат подобна тема?Би ли ми обяснил като има туулбарче с подобен род неща да ме прави такава?Сру пич..ама тва по-вероятно да показва от колко време сме мега задоволени(нещо което ти никога няма да изпиташ явно).Спокойно..тъпотията ходи по хората!Все някога ще се излекуваш! :wink:

Аз пък мисля че няма да се излекува :lol: :lol: :lol:

quench
01-19-2007, 08:23
Само в ГУЛАГ ще го излекуват!

gotinam
01-19-2007, 10:49
Да си ги слагат. Всеки има право на избор. Аз мисля, че е проява на лош вкус афиширането на краткотрайността или дълготрайността, на някаква връзка.

Ice_Queen
01-19-2007, 10:57
ОМГ :shock: :shock: :shock: Още ли се занимавате с тая тъпа тема.. с автора се разбрахме като големи хора,мисля че отдавна не влиза вече във форума. :shock:

01-19-2007, 23:17
Виж,даже и течен азот ще ти намеря,за да не те боли главата на сутринта!
:P

течен азот за да изстудим бирата и водката... до сутринта може и да е останал :lol: :lol: :lol: за допиване

01-20-2007, 06:44
awe retardi ste do 1 .. ae u levo =]

LO6IQ
01-20-2007, 06:56
Според мен можеш да покажеш на някого, че го обичаш, без да му повтаряш през 5 минути "Обичам те!". Малки жестове, като този, да сложиш в подписа си такава лентичка, са много мили. Изобщо не смятам използващите ги за "тъпи, незадоволени и комплексирани", както ти се изрази. Обаче пък смятам гостите, дошли единствено да се заяждат за щяло и нещяло за пълни комплексари.
Каза ви го момичето. :wink:

BloodSoul
01-20-2007, 10:28
Я люблю ХХХ Х года и Х месяца

Означава че едно, че са тъпи, второ са незадоволени и трето комплексирани Ама, моля ти са, да не си ясновидец? Писнало ми от такива глупости!

sh3_1s_7h3_0n3
01-20-2007, 10:51
Мен пък много ме радва като видя в подписа на някой, че има дълга връзка :) много е готино да знаеш, че хората се обичат. Това не е повод за завист. Просто изразяват по още един начин любовта и привързаността си. :roll: :smt049 :smt057 Дай боже повече хора да опознаят споделената любов :) и да я изживеят пълноценно! :smt058