PDA

View Full Version : 2Pac



TupacFena
01-17-2007, 11:35
Кажете мнението си за него.... Не искам да коментират тъпи Улигофренясали чалгари ;) R.I.P \\//

Mooo6nooo
01-17-2007, 12:15
Тупак е "велик" с това, че са го гръмнали...

evil_lady_in_black
01-17-2007, 13:47
Мн е зле горкия човек , добре де :-D не го харесвам :wink:

Jamalska
01-17-2007, 16:37
Тупак е "велик" с това, че са го гръмнали...
Съгласна съм.Не е зле ама има и по-добри

Red.Chil
01-17-2007, 16:41
Тупак е "велик" с това, че са го гръмнали...
Вярно е.Плюс тва майка му(дето е била в Блек Пантерс) трупа много долари на негов гръб...

Иначе май е ясно,че не го слушам.

niGGa
01-17-2007, 17:55
Тупак е "велик" с това, че са го гръмнали...
Съгласна съм.Не е зле ама има и по-добри
Бе защо тогава всички останали гръмнати рапъри не са толкова велики.. ?

Mooo6nooo
01-17-2007, 18:03
Бе защо тогава всички останали гръмнати рапъри не са толкова велики.. ?
Защото медиите са си избрали него. Всичките измислени истории дето вече ги забравих подсилват интереса към него и го правят "атрактивен" за феновете. Освен това всички твърдят, че той е най-великият понеже по медиите казват така, но това не значи, че е вярно...

И обясни ми защо той е някъде около 7-8 пъти по-продаван след смъртта си? :roll:


Една от тези измислени истории беше с някакви изчесления според, които той ще се върне на 7 година след смъртта си, т.е. 2003, но както всички знаем никой от никъде не се върна. Интересното обаче е, че наскоро я четох същата логика със 7-цата, само че вместо седем години след смъртта, вече ставаше дума за '07 година. :lol:

Jamalska
01-17-2007, 18:09
Тупак е "велик" с това, че са го гръмнали...
Съгласна съм.Не е зле ама има и по-добри
Бе защо тогава всички останали гръмнати рапъри не са толкова велики.. ?
ем чи ко 50сент е велик...9 пъти е гърмян чуека и не умря:)Джем Маста Джей чак кат го убиха се видя нещо за него по тв.Ноториъс и той е велик мъртвец....абе от къде да знам как мислят масовите фешъни

Red.Chil
01-17-2007, 18:12
Да бе,гърмян 50Сент...С воден пистолет с приставка...

Mooo6nooo
01-17-2007, 18:15
Да бе,гърмян 50Сент...С воден пистолет с приставка...
Eййй...

я не го обиждай. Не става дума за някакъв малко водно пистолетче, а за една голяяяма водна пушка...

01-17-2007, 19:54
Tupac Macaveli 4 Ever ne6tastnici 6te kaja nqkolko ne6ta na horata koito neznaqt ni6to za pac i prikazvat vidqh 4e nqkolko ot vas smqtat 2pac za izvesten poradi pri4inata 4e go ubiha prez 96-ta.2pac tr1gva ot nulata ,bez absolutno ni6to ,probiva prez vremeto kogato da si 4eren e nai lo6oto ,i staga zvezda zaradi umeniqta si .2pac e ne samo rap izpalnitel no i poet ima mnogo hubavi stihotvoreniq koito mnogo ot razbira6tite tuk dori ne ste i poglejdali ,a znaete li za6to e ubit 2pac ??? Ubit e ot konkorenciqta poradi zavist ot sposobnostite mu na scenata.zatova ne iskam da 4uvam ot metali,4algari i tempodobni ili hora koito sa 4uli edinstveno California Love i Hit EM Up mneniq .2pac si ostava legenda i 1 ot osnovopolojnicite na Rap-a kato stil

Jamalska
01-17-2007, 20:08
Разни хора,разни вкусове...т*пак за мен не е нищо специално,нищо,което да ми харесва.Не могха да ви съдя,че го слушате,както и вие,че рапа,който слушам аз не включва дверас

Mooo6nooo
01-17-2007, 20:33
Ubit e ot konkorenciqta poradi zavist ot sposobnostite mu na scenata.
Тази твоя теза е абсурдна, защото найстина големите успехи, продажби и т.н. на Тупак се дължат поради смърта му. Тъй де на конкуренцията и е било изгодно да остане жив...

01-17-2007, 20:45
Ubit e ot konkorenciqta poradi zavist ot sposobnostite mu na scenata.
Тази твоя теза е абсурдна, защото найстина големите успехи, продажби и т.н. на Тупак се дължат поради смърта му. Тъй де на конкуренцията и е било изгодно да остане жив...

aveui Glupak 2pac ima stoinost ocenena na nad 200 miliona dolara o6te prijive .i moga da ti kaja 4e edinstveniq album sled smarta mu (mnogo malko vreme sled smarta mu )koito se prodava izklu4itelno mnogo e albuma All Eyez oN mE koito ne vklu4va remixi i takiva laina a samo avtorski pesni pqti ot 2pac .parvo vzemi i pro4eti malko za 2pac , to 4e pesnite mu nqma da gi slu6a6 6toot ne slu6a6 takava muzika nqma da gi slu6a6 qsen si mi ,ama pone nedei da spori6 bez da razbira6 ,molq ti sa ,drazni6 tai .za Horata svarzani sas smarta na 2pac sa smetnati Biggy Smalls -B.I.G i Puff Daddy -Stari negovi pRiqteli koito v posledstvie mu stavat vragove i bivat zasen4vani ot 2pac ,eto ot kade tragva West Side i East Side Voinata . Mnogo si Dale4 otNostno 2pac zatova ne iskam da vijdam pove4e tvoi mneniq po tazi tema .

niGGa
01-17-2007, 21:00
Ubit e ot konkorenciqta poradi zavist ot sposobnostite mu na scenata.
Тази твоя теза е абсурдна, защото найстина големите успехи, продажби и т.н. на Тупак се дължат поради смърта му. Тъй де на конкуренцията и е било изгодно да остане жив...

aveui Glupak 2pac ima stoinost ocenena na nad 200 miliona dolara o6te prijive .i moga da ti kaja 4e edinstveniq album sled smarta mu (mnogo malko vreme sled smarta mu )koito se prodava izklu4itelno mnogo e albuma All Eyez oN mE koito ne vklu4va remixi i takiva laina a samo avtorski pesni pqti ot 2pac .parvo vzemi i pro4eti malko za 2pac , to 4e pesnite mu nqma da gi slu6a6 6toot ne slu6a6 takava muzika nqma da gi slu6a6 qsen si mi ,ama pone nedei da spori6 bez da razbira6 ,molq ti sa ,drazni6 tai .za Horata svarzani sas smarta na 2pac sa smetnati Biggy Smalls -B.I.G i Puff Daddy -Stari negovi pRiqteli koito v posledstvie mu stavat vragove i bivat zasen4vani ot 2pac ,eto ot kade tragva West Side i East Side Voinata . Mnogo si Dale4 otNostno 2pac zatova ne iskam da vijdam pove4e tvoi mneniq po tazi tema .
Ей, путко рошава..
Осъзнаваш ли какви простотии пишеш?

01-17-2007, 21:06
na mene li prikazva6 ve sme6nik a?

niGGa
01-17-2007, 21:12
na mene li prikazva6 ve sme6nik a?
Същия
Предлагам ти да спреш да се излагаш..Вземи има едно бутонче "Едит", натисни го и си редактирай или напълно изтрий последните 2 мнения, преди някой да е изпаднал в транс от смях.

01-17-2007, 21:14
na mene li prikazva6 ve sme6nik a?
Същия
Предлагам ти да спреш да се излагаш..Вземи има едно бутонче "Едит", натисни го и си редактирай или напълно изтрий последните 2 мнения, преди някой да е изпаднал в транс от смях.

slu6ai glupako za razlika ot teb az znam dosta raboti za 2pac zatova spri ti da se izlaga6 i po dobre ne se prai na nigga sme6niko i spri s tez bratq mangasarqn .tragnal na mene da dava saveti kak e ve glupak q kaji kak stoqt rabotite okolo 2pac a ?q mi obqsni gospodin znae6t.

tova4e nqmam snimki na pac v podpisa si kato teb fene ne zna4i 4e ne sam mu fen i 4e ne sam se interesuval kak stoqt ne6tata .
no vse pak iskam dami obqsni6

Mooo6nooo
01-17-2007, 21:15
Ей изпаднах вече в транс...

карате се кой е по тру...а?

Jamalska
01-18-2007, 06:44
Лъвче,а ние слушаме рап:)
пък ниГГа-та го уважавам:)

niGGa
01-18-2007, 11:13
na mene li prikazva6 ve sme6nik a?
Същия
Предлагам ти да спреш да се излагаш..Вземи има едно бутонче "Едит", натисни го и си редактирай или напълно изтрий последните 2 мнения, преди някой да е изпаднал в транс от смях.

slu6ai glupako za razlika ot teb az znam dosta raboti za 2pac zatova spri ti da se izlaga6 i po dobre ne se prai na nigga sme6niko i spri s tez bratq mangasarqn .tragnal na mene da dava saveti kak e ve glupak q kaji kak stoqt rabotite okolo 2pac a ?q mi obqsni gospodin znae6t.

tova4e nqmam snimki na pac v podpisa si kato teb fene ne zna4i 4e ne sam mu fen i 4e ne sam se interesuval kak stoqt ne6tata .
no vse pak iskam dami obqsni6

".. хайка циганчета местни, пеят некви гадни песни,
и въртят кючеци бесни, ще им вкарам два-три десни.."
Не бе, няма да пиша повече. Ти си тру. Съжалявам, че се осмелих да споря.

01-18-2007, 15:38
kaji go i na maikati sledva6tiq pat kato se usmeli da govori s palna usta 4e 6te i s4upq zabite :twisted: