PDA

View Full Version : za tezi,koito sa s BitComet



bilqn4eto
01-17-2007, 11:36
iskam da vi popitam ne6to tezi,koito sa s programata BitComet,zna4i kato si izteglq film si go gledam,oba4e kato go iztriq v Transfera sled tova ne moga da go gledam pove4e,za6toto qvno trqbva da go zapametq po nqkakav na4in. ako nqkoi slu4aino me e razbral :-D da pomaga.

bilqn4eto
01-17-2007, 19:06
aide be hora,na nikoi li ne mu se zanimava da napi6e dve red4eta? :cry: :roll:

PhoenixXx
01-17-2007, 19:23
ми най-вероятно триеш не само торента ами и филма с него ... ии по-добре не ползвай bit comet - правеше някакви грешки в тракерите - сложи един utorrent и готово :P

mila_pila
01-21-2007, 21:42
като искаш да го изтриеш от списъка със свалящите се неща, след като вече се е свалило натискаш десен бутон върху него и после изтрий задачата само, а не изтрий задачата и всички файлове иии също филма или там квото си свалила може още да е на компа ти- просто да не помниш директорията, в която си го свалила. не ми се вярва много ама все пак... :lol:

Nightwish_fen
01-22-2007, 14:32
Като става на въпрос за Bit cometa. Вие с кои версии сте? Аз съм с 0.70 и от скоро не съм доволен. Като си сваля филм по някои път не може да ми се отвори и като влеза в папката на филма ми дава грешка на My computer

01-22-2007, 20:29
и аз съм с 0.70 без оплаквания съм, но от сумати време нищо не съм сваляла, може би за тва не ми се е появил проблем :lol: а иначе музика си свалям с limewire и съм си доволна що годе