PDA

View Full Version : kola maska vka6ti



01-17-2007, 12:25
mom4e sam i iskam da si naprava kola maska no ne iskam da xoda na kozmetik zatova 6e si q naprava v nas.mogete li da mi kagete kakva kola maska da si zema ot aptekata,kakva e cenata i kakva e procedyrata pls nqkoi da mi obqsni :)

Kisses_P
01-17-2007, 12:42
аз ползвам течна кола маска.Струва около 1лев от аптеката. Слагаш я в топла вода за да стане течна и така се нанася по-лесно.В мойта има една като шпатулка с която я нанасям, после залепвам едни лентички и дърпам.То попринцип трябва да има опътване на кутийката така че спок, ще се справиш

Lorraine
01-17-2007, 13:03
има такива теми,потърси :)

feshankaa
01-17-2007, 13:23
аз ползвам течна кола маска.Струва около 1лев от аптеката. Слагаш я в топла вода за да стане течна и така се нанася по-лесно.В мойта има една като шпатулка с която я нанасям, после залепвам едни лентички и дърпам.То попринцип трябва да има опътване на кутийката така че спок, ще се справиш

Мисля че позлваме една и съща кола маска :wink: Казва се Сара на Jancar е. На кутийката от задната част пише как се ползва Айде успехи :-)

01-17-2007, 15:04
a tezi lenti4ki deto se zalepqt te kam samata kola mska li se prodavat? a tazi te4na kola maska v sqka apteka li q ima ?

SuN4o_F
01-23-2007, 21:23
a tezi lenti4ki deto se zalepqt te kam samata kola mska li se prodavat? a tazi te4na kola maska v sqka apteka li q ima ?
da :!: da :!: ...btw i az polzvam takava

cute_but_psycho
01-23-2007, 22:35
и аз преди бях с такава... сега съм с епилатор :)

evil_lady_in_black
01-24-2007, 07:19
и аз преди бях с такава... сега съм с епилатор :)
и аз вече съм с епилатор :wink: от този който е с една приставка която се държи в хладилника и замръцява корените и не те боли въобще като се епилираш

01-24-2007, 09:05
и аз преди бях с такава... сега съм с епилатор :)
и аз вече съм с епилатор :wink: от този който е с една приставка която се държи в хладилника и замръцява корените и не те боли въобще като се епилираш
q dai malko pove4e info za tozi epilator... ot kade i za kolko pari si si go vzela????

HardcorE_AFA
01-24-2007, 09:13
kolata maska nee mnogo qka.pone moitra koja ne q vuzptriqema mnogo dobre za6toto 1-q put kato si q napravih i 3-4 denaq sled tva krakata mi bqha za4erveni i me bolqha.no po qko e kolata maska nqkoi druk da ti qw napravi.v smi namene edna priqtelka mi durpa6e lenti4kite.za6toto az nqma6e da smeq