PDA

View Full Version : Kakvo e lubovta?



milen4eto
01-17-2007, 12:36
Nqkoi znae li kakvo e lubovta, a moje li da obqsni kakto trqbwa?

Shadow_Walker
01-17-2007, 15:36
Любовта е чувство, което те кара да бъдеш постоянно със обичания от теб човек, да му помагаш, да се грижиш за него, просто да бъдете заедно.Любота носи много щастие, човек сякаш лети, но носподелената любов ти разбива сърцето.
Ами това е от мен :-D

FiRe_LaDy
01-17-2007, 16:21
Ima mnogo takiva temi ... porazrovi se iz foruma i shte namerish ... inache lubovta ne moga da q obqsnq ... tova e edno prekrasno chuvstvo ..

ATAKABG
01-17-2007, 16:34
Според науката - химическа реакция между две тела (и мозъците им). Дължи се на флуиди,хормони и така нататък...

Според жените - най-хубавото нещо на света,смисъла на живота

Според мъжете - начин да чукаш безплатно :-D


Това е от мен 8)

Ice_Queen
01-17-2007, 16:44
Любовта е най-гнусното нещо на света принципно.. :roll:

Calvin Klein Escape
01-17-2007, 17:17
lubovta moje da se obqsni, no nemoje da se opishe, (ima razlika) :)
6te se opitam da ti obqsnq kakvo e TQ, naistina moje da se kaje NEINO VELI4ESTVO, kara te da letish v oblacite, da si shtastliv (samo za6toto sega, v dadeniq moment si s tozi, koito obi4ash, kazal\a ti e ne6to milo i t.n.), prekrasno e da izpitash tova 4yvstvo, prekrasno e da vidish 1 ysmivka i da zabravish vsi4ko ostanalo, da vidish 1 pogled, i da osyznaesh 4e na nqkoi vse pak my pyka za teb \ izklu4vam roditeli, i dr. blizki\ :)
Tyk oba4e ima 1 golqqqqmo NO, TQ e noj s dve ostrieta, ponqkoga bez pri4ina, bez dori da ysetish kak, vsi4ko svyrshva. 4yvash, ili kazvash 1 dymi4ka "KRAI", i stava losho, togava NEINA MILOST, stava nai golemiq ti vrag! Togava sveta, s cqlata si mosht se stovarva na glavata ti, mislish 4e mrazish, naranqvah, no vypreki vsi4ko nespirash da obi4ash :(
I vse pak, TQ ni dava mn, promenq, i otnema mn..... NO nikoga ne bi syjalqval 4e si q po4yvstval!!! :)

01-17-2007, 19:15
predi vqrvah 4e liubov ima , ama ve4e po4vam da se symnqvam

GalleNo_MoMi4eNce
01-17-2007, 19:16
Любовта е лъжа.....................И илюзия