PDA

View Full Version : LoShite MomiCheta



01-17-2007, 13:05
Ima mnogo temi za loshite momcheta i taka natatyk...ami loshite momicheta...Kakvo e tqhnoto povedenie i dyrjanie...Kak mislite ?

SouL^*DiViNe
01-17-2007, 14:41
1-vo:v kakyv smisyl loshi? :-k razkaji ..pyk posle 6te vidim...

FiRe_LaDy
01-17-2007, 14:49
Aaa ? Kak tyi loshi,a ?

koalka
01-17-2007, 15:05
Ами аз за такова определение "лоши момичета" не съм чувала, но сигурно приличат на лошите момчета.Незнам.

JoeBanana
01-17-2007, 15:07
за курвити ли ши си гуворим ?
те са си лоши :-D

FiRe_LaDy
01-17-2007, 15:13
Seizure of Power,ti kakto vinagi se izkaza .... xaxaxa!Ama edva li e imala prediv kurvite :smt019 :twisted:

Ескада
01-17-2007, 15:25
Предполагам,че авторката има предвид мацките с кожени якета,които се забавляват,забъркват се в адски много каши,не знаят кога да млъкнат и сякви треви и т.н....,иии...се ръбят като момчета ии...се бият...ама са страшно готини на външен вид повечето пъти...и не им пука от ничие мнение...де да знам..ама и аз го обясних :-D

POLA^_^
01-17-2007, 18:19
Става дума за момичетата,които прецакват момчета наред..... :wink: А по темата:НЯма ни6то ло6о и такива трябва да има :D

Qnchety
01-17-2007, 18:24
Лошо момиче... струва ми се готино ама не всяко момиче има смелост да е "лошо"!!!

LO6IQ
01-17-2007, 18:25
Деазнаммм. Ако беше за лошите момчета щях да ви кажа. :-D

Calvin Klein Escape
01-17-2007, 18:42
Предполагам,че авторката има предвид мацките с кожени якета,които се забавляват,забъркват се в адски много каши,не знаят кога да млъкнат и сякви треви и т.н....,иии...се ръбят като момчета ии...се бият...ама са страшно готини на външен вид повечето пъти...и не им пука от ничие мнение...де да знам..ама и аз го обясних :-D
ozvinqvai 4e pitam ama poznavame li se :)

Bacard1
01-17-2007, 19:02
Деазнаммм. Ако беше за лошите момчета щях да ви кажа. :-D

и аз така хх :lol: :D :lol:

Ескада
01-17-2007, 19:47
Предполагам,че авторката има предвид мацките с кожени якета,които се забавляват,забъркват се в адски много каши,не знаят кога да млъкнат и сякви треви и т.н....,иии...се ръбят като момчета ии...се бият...ама са страшно готини на външен вид повечето пъти...и не им пука от ничие мнение...де да знам..ама и аз го обясних :-D
ozvinqvai 4e pitam ama poznavame li se :)

Амм не мисля,ама познах ли?! :lol: :D

BaMBOocHa
01-17-2007, 19:50
Айде уточнете темата и да започваме да разсъждаваме ;)

Ескада
01-17-2007, 20:00
Айде уточнете темата и да започваме да разсъждаваме ;)

Май се оказва,това,дето аз го изброих... :lol: Ами...в ранните си тийн-години бях повече от това...направо....ужасно лоша,объркана и се забърквах в каквато каша можеше,даже и в тея дето бяха трудни за забъркване... :lol: :lol: :lol: :lol:

01-17-2007, 20:00
emmm znam nqkoi lo6i momi4eta ama nz kak da goobqsnq. Ne sa nekfi ligavi, ne sa kurvi xaxa.Ne6to po sredata.

Ескада
01-17-2007, 20:01
emmm znam nqkoi lo6i momi4eta ama nz kak da goobqsnq. Ne sa nekfi ligavi, ne sa kurvi xaxa.Ne6to po sredata.

Дам....спокойни и малко агресивни и с дрезгав глас и....без особени емоции :lol: наУи :lol:

Amayo
01-17-2007, 20:10
Обичам лошите момичета. 8) Гадното е че или са прекалено добри или са зверски дразнителки. :-D

Th3WildAng3l
01-17-2007, 20:35
Хм според мен "лошо момиче" е манипулаторката, която използва всички свои дадености и получава това което иска. Тя е силна, страшно готина. Всички я харесват, но малко си признават - тя пък от своя страна не се интересува от мнението на другите, тъй като голяма част от тях за нея не съществуват. Честно казано се кефя на лоши момичета, както се кефя и на лоши момчета.

Calvine Klein Escape
01-17-2007, 21:11
Предполагам,че авторката има предвид мацките с кожени якета,които се забавляват,забъркват се в адски много каши,не знаят кога да млъкнат и сякви треви и т.н....,иии...се ръбят като момчета ии...се бият...ама са страшно готини на външен вид повечето пъти...и не им пука от ничие мнение...де да знам..ама и аз го обясних :-D
ozvinqvai 4e pitam ama poznavame li se :)

Амм не мисля,ама познах ли?! :lol: :D
vsy6tnost ne 100, 1000000000%, samo deto nerazbrah za6to spored teb sam "losho momi4e" kakvo mi e?!

BrokenInnocence
01-17-2007, 23:58
Винаги съм използвала качествата си, за да постигна това, което искам и винаги съм го постигала, манипулирала съм ужасно много хора, защото хората са едно от нещата към които съм абсолютно безразлична, но никога не съм се възприемала като "лошо момиче", в повечето случаи всъщност ме възприемат като подла и зла.

IKisseDAGirL
01-18-2007, 07:34
ох, понякога ставам толкова гадна, че ми се струва, че съм от тях... наистина съм готова на всичко, за да постигна каквото искам, независимо колко хора ще прецакам.. е, разбира се хора, които са ми безразлични и не участват пряко в живота ми.. и най-лошото е, че когато го постигна, се оказва, че не съм го искала чак толкова много и ми хрумва нещо друго ;-) не го правя нарочно, така се получава :?
нещо като думите в подписа ми :roll:

mnogomili4kata-sf
01-18-2007, 08:17
Хм според мен "лошо момиче" е манипулаторката, която използва всички свои дадености и получава това което иска. Тя е силна, страшно готина. Всички я харесват, но малко си признават - тя пък от своя страна не се интересува от мнението на другите, тъй като голяма част от тях за нея не съществуват. Честно казано се кефя на лоши момичета, както се кефя и на лоши момчета.

Тук съм съглсна. С разликата,че на мен не ми харесват тия "мацки".Имах една такава позната,която използваше най-вече физическите си дадености и усмивката,за да получи това,което иска-Пари,Секс и Внимание. Нищо повече...уж беше "кучка" девойката,а пък то се оказа,че от кучка до курвя разстоянието е 1 крачка.Вероятно все още се има за "много лошата и прецакваща всички мъже с цел секс", но отстрани погледнато е жалко

mnogomili4kata-sf
01-18-2007, 08:19
И още нещо....тя си мисли,че всички я харесват. И уж не се интересува от чуждото мнение,но такива момичета са най-големите комплексарки и те най-мн се интересуват от мнението на другите и ако не получат своето КРАЙ,пълен срив...и озлобяват. Простете за мнението,то е оформено от мои наблюдения

Krem4eto
01-18-2007, 09:02
Аз немога да се определя,но мога да кажа,че съм лоша към тези,които си го заслужават...Когато някой ме е наранявал,в почти всички случаи съм успявала да му го върна...
абе понякога съм си доста лоша...
Пък и мрази мн мн да си показвам чувствата...

Th3WildAng3l
01-18-2007, 09:07
Ами да си лошо момиче не е лесно. Защото наистина някои казаха че повечето "лоши момичета" са курви. Не е така според мен - курва и "лошо момиче" са две различни неща с много малка граница между тях. И за да може едно момиче да се утвърди като лошо, а не като курва трябва наистина да има характер. И точно за това ми харесват, както бях написала в по-горния пост.

Вълка
01-18-2007, 09:32
Едит

FiRe_LaDy
01-18-2007, 09:47
Ne moga da kaja che sma losho momiche v pylniq smisal ... ama malko spadam kym tqh.Vinagi sym si igrala s chuvstvata na momchetata (ehh sega mi se vryshta ama otnovo prodyljavam da go pravq).Poprincip sam vesel chovek,no tova rqdko go pokazvam.Imam harakter i kakvoto si iskam - doakto ne go polucha ne se otkazvam nikoga,vypreki che vinagi naranqvam mnogo hora i nai - chesto horata koito me obichat nai mnogo.To to tova moeto ne moej da se opredeli kato `` losho momiche ``.Inache imam edna priqtelka,koqto mai e tochno ot tezi loshite momiche.Uj ne se int kakvo mislqt drugite za neq,a dokato i kajat,che enshto i stoi zle i t.n. vednaga pochva sa pritesnqva i da tyrsi ogledalo da sa opravi.Bii se s vseki koito i se izprechka na pytq .... no vsyshnost ima strah da ne q nabiqt.Pravi se na golqmata gazarka i si misli che vsichko se vyrti okolo neq i che sichki q haresvat mnogo.E v syshtoto vreme mnogo hora q nenavijdat,zashtoto q adski naduta i prekaleno golqmo samochuvstvie za sebe si .... abe nqmam nishto protiv loshite momichet,ama ponqkoga prekalqvat ...
P.S. Spored men ` loshi momicheta ` i ` loshi momcheta ` ne trqa se sravnqva.Nqma nishto obshto.Moe mnenie ... :wink:

zyzka
01-18-2007, 12:32
Според мене няма лоши момичета !
Oooo,ima,imaa :wink:

01-18-2007, 13:07
Хм според мен "лошо момиче" е манипулаторката, която използва всички свои дадености и получава това което иска. Тя е силна, страшно готина. Всички я харесват, но малко си признават - тя пък от своя страна не се интересува от мнението на другите, тъй като голяма част от тях за нея не съществуват. Честно казано се кефя на лоши момичета, както се кефя и на лоши момчета.

Imenno Loshite momicheta sa tesi koito postigat tova koeto iskat i si igraqt s momchetata...Kakvo mislite za tqhnoto dyrjanie i taktikite ima na precakvane ?

xixi
01-18-2007, 14:09
След задълбочени изследвания и многократен(прочетах я веднъж де) прочит на темата стигнах до невероятен извод.
Вие сте грозни

01-18-2007, 20:32
Хм според мен "лошо момиче" е манипулаторката, която използва всички свои дадености и получава това което иска. Тя е силна, страшно готина. Всички я харесват, но малко си признават - тя пък от своя страна не се интересува от мнението на другите, тъй като голяма част от тях за нея не съществуват. Честно казано се кефя на лоши момичета, както се кефя и на лоши момчета.

Imenno Loshite momicheta sa tesi koito postigat tova koeto iskat i si igraqt s momchetata...Kakvo mislite za tqhnoto dyrjanie i taktikite ima na precakvane ?
Vinagi sum gledala na mujete kato na obekt za manipulaciq i postigane na opredeleni neshta,ili prosto sum si igrala s tqh ,ne se gordeq s tova,no v tozi jivot ili si igrach ili si igrachka.Poluchava se taka moje bi zaradi fakta che vse oshte kakto se kazva ne sum sreshtnala momcheto koeto da mi zavurti glavata,no nqkoi den i tova shte stane."losho momiche" da moje bi sum takava,i kakto prochetoh edin ot postovete che takiva momi4eta bili nai-golemite kompleksarki moga edinstveno da kaja che az ne se imam za takava i 4rez haraktera mi i nachina mi na mislene ne izbivam kompleksi,i da ti kaja mnogomili4kata-sf na men naistina ne mi puka za mnenieto i tova kakvo govorqt za men hora, koito ili ne me poznavat ili nezna4at absoliotno nishto za men,a takiva koito govorqt i tvurdqt che nemojeli da ponasqt ili nenavijdali nqkoe"losho momiche" zaradi tova che bila naprimer kakto kaza ti naduta i s golqmo samo4uvstvie ne vijdam kakvo tolkova da ima apuk i kogato edna jena polu4ava vnimanie otvsqkade,kogato vijda ogromniq interes kum neq ot strana na mujete i vduhva uverenost s tova e suvsem normalno i da ima samo4uvstvie na jelana jena,kogato edno mom4e ili muj e tolkova jelan ili haresvan stava playboy i vsi4ki drugi po groznovati ili zatvoreni mom4eta go mrazqt estestveno zashtoto mu zavijdat sushtoto e i pri momi4etata

mnogomili4kata-sf
01-19-2007, 06:06
Хм според мен "лошо момиче" е манипулаторката, която използва всички свои дадености и получава това което иска. Тя е силна, страшно готина. Всички я харесват, но малко си признават - тя пък от своя страна не се интересува от мнението на другите, тъй като голяма част от тях за нея не съществуват. Честно казано се кефя на лоши момичета, както се кефя и на лоши момчета.

Imenno Loshite momicheta sa tesi koito postigat tova koeto iskat i si igraqt s momchetata...Kakvo mislite za tqhnoto dyrjanie i taktikite ima na precakvane ?
Vinagi sum gledala na mujete kato na obekt za manipulaciq i postigane na opredeleni neshta,ili prosto sum si igrala s tqh ,ne se gordeq s tova,no v tozi jivot ili si igrach ili si igrachka.Poluchava se taka moje bi zaradi fakta che vse oshte kakto se kazva ne sum sreshtnala momcheto koeto da mi zavurti glavata,no nqkoi den i tova shte stane."losho momiche" da moje bi sum takava,i kakto prochetoh edin ot postovete che takiva momi4eta bili nai-golemite kompleksarki moga edinstveno da kaja che az ne se imam za takava i 4rez haraktera mi i nachina mi na mislene ne izbivam kompleksi,i da ti kaja mnogomili4kata-sf na men naistina ne mi puka za mnenieto i tova kakvo govorqt za men hora, koito ili ne me poznavat ili nezna4at absoliotno nishto za men,a takiva koito govorqt i tvurdqt che nemojeli da ponasqt ili nenavijdali nqkoe"losho momiche" zaradi tova che bila naprimer kakto kaza ti naduta i s golqmo samo4uvstvie ne vijdam kakvo tolkova da ima apuk i kogato edna jena polu4ava vnimanie otvsqkade,kogato vijda ogromniq interes kum neq ot strana na mujete i vduhva uverenost s tova e suvsem normalno i da ima samo4uvstvie na jelana jena,kogato edno mom4e ili muj e tolkova jelan ili haresvan stava playboy i vsi4ki drugi po groznovati ili zatvoreni mom4eta go mrazqt estestveno zashtoto mu zavijdat sushtoto e i pri momi4etata

Точно за това написах,че съм изградила мнението си от срещите си с такъв тип момичета.Не ми приемай мнението като за едно общо цяло.Аз съм срещала такива "лоши момичета".И от наблюдениеята ми съм достигнала до извода,че мъжете,които им обръщат внимание ги мислят единствено и само за плячка,за това,което е по-трудно постижимо да имат един вид...чисто и просто като сексуален обект.Далеч съм от положението да завиждам за нещо подобно.Достатъчно харесвана съм и без да съм лоша,а точно обратното.И за пореден път- не карам никого да се съгласява с моето мнение.Аз само го изказвам.

01-19-2007, 12:44
Хм според мен "лошо момиче" е манипулаторката, която използва всички свои дадености и получава това което иска. Тя е силна, страшно готина. Всички я харесват, но малко си признават - тя пък от своя страна не се интересува от мнението на другите, тъй като голяма част от тях за нея не съществуват. Честно казано се кефя на лоши момичета, както се кефя и на лоши момчета.

Imenno Loshite momicheta sa tesi koito postigat tova koeto iskat i si igraqt s momchetata...Kakvo mislite za tqhnoto dyrjanie i taktikite ima na precakvane ?
Vinagi sum gledala na mujete kato na obekt za manipulaciq i postigane na opredeleni neshta,ili prosto sum si igrala s tqh ,ne se gordeq s tova,no v tozi jivot ili si igrach ili si igrachka.Poluchava se taka moje bi zaradi fakta che vse oshte kakto se kazva ne sum sreshtnala momcheto koeto da mi zavurti glavata,no nqkoi den i tova shte stane."losho momiche" da moje bi sum takava,i kakto prochetoh edin ot postovete che takiva momi4eta bili nai-golemite kompleksarki moga edinstveno da kaja che az ne se imam za takava i 4rez haraktera mi i nachina mi na mislene ne izbivam kompleksi,i da ti kaja mnogomili4kata-sf na men naistina ne mi puka za mnenieto i tova kakvo govorqt za men hora, koito ili ne me poznavat ili nezna4at absoliotno nishto za men,a takiva koito govorqt i tvurdqt che nemojeli da ponasqt ili nenavijdali nqkoe"losho momiche" zaradi tova che bila naprimer kakto kaza ti naduta i s golqmo samo4uvstvie ne vijdam kakvo tolkova da ima apuk i kogato edna jena polu4ava vnimanie otvsqkade,kogato vijda ogromniq interes kum neq ot strana na mujete i vduhva uverenost s tova e suvsem normalno i da ima samo4uvstvie na jelana jena,kogato edno mom4e ili muj e tolkova jelan ili haresvan stava playboy i vsi4ki drugi po groznovati ili zatvoreni mom4eta go mrazqt estestveno zashtoto mu zavijdat sushtoto e i pri momi4etata

За някой неща си права,но не за всичко.Мога да ти гарантирам че лошите момичета са много по уязвими от другите момичета,не поради друга причина,а защото освен всичко друго трябва да си поддържат имиджа пред другите,а най малката грешка може да ги провали.И ти гарантирам че въпреки че казвате че не ви интересува мнението на другите това е просто една защитна реакция.Гарантирам ти че ако наистина си от лошите момичета и се познаваме,само да ти кажа че някой е говорил нещо за теб например (защото казваш че си лошо момиче) и аз ти кажа ще почнеш да ми задаваш хиляди въпроси.Да не говорим пък какво ще стане ако почна да овъртам.Разбира се ако разбереш че знам нещо ще почнеш и да ме отбягваш,защото за лошото момиче не е хич добре някой да му застрашава имиджа.Знам го от личен опит.И да,на плейбойте хич не им пука дали си добро или лошо момиче,защото може да прозвучи малко грубо и просташко,но за повечето от плайбоите момичето е една путка с израстък около нея.На такива като тебе им пожелавам да си намерят майсторите и тогава те да гледат на тях като обект на манипулация.Дано и ти си намериш майстора и той хубавичко да си те манипулира.Аз съм момче Не съм от лошите момчета или плейбоите....все още.Но за съжаление като видя такива като тебе и на мен ми идва да третирам момичетата като курви.

xixi
01-19-2007, 22:59
Вие сте грозни
П.П. не яжте зелени сладоледи

lo6o momi4e
02-11-2007, 11:33
az kato zakleto lo6o momi4e da se izkaja.az mn haresvah edin no s nego vse ne6to ne stava6e.i do sega go haresvam.vsi4ki drugi sa mi bezrazli4ni.pravq gi na ludi a te pak ti4at po men.hahah maje ...kolkoto do vun6niq vid ...e simpatqga sum(ian4e nqma6e da mi se vruzvat taka lesno):)ligava sum,no zradi edin vun6en vid da se dokazvat pred priqtelite si majete tarpqt vsi4ko.s onzi kogoto haresvam se darja mnogo dobre no toi mi se ka4va na glavata taka 4e tvurdo predpo4itam da sum si lo6o momi4e i da tap4a majete:PPP

Amayo
02-11-2007, 11:56
az kato zakleto lo6o momi4e da se izkaja.az mn haresvah edin no s nego vse ne6to ne stava6e.i do sega go haresvam.vsi4ki drugi sa mi bezrazli4ni.pravq gi na ludi a te pak ti4at po men.hahah maje ...kolkoto do vun6niq vid ...e simpatqga sum(ian4e nqma6e da mi se vruzvat taka lesno):)ligava sum,no zradi edin vun6en vid da se dokazvat pred priqtelite si majete tarpqt vsi4ko.s onzi kogoto haresvam se darja mnogo dobre no toi mi se ka4va na glavata taka 4e tvurdo predpo4itam da sum si lo6o momi4e i da tap4a majete:PPP
Аз доколкото разбирам си точно типичната наивна дето един я е наебал и зарязал обаче тя е навлек и си иска свооето а за другите вече се прави на недостъпна.

{Sweety_f}
02-11-2007, 12:44
не мога да разбера в какъв смисъл лоши момичета...уточни се малко(:

PoisoNGirL
02-11-2007, 21:29
Hmm znachi losho momiche trqbva da e izpolzvachka,koqto ne i puka za chuvstvata na nikoe momche i si pravi vsichko v svoq polza samo i samo da postigne kakvoto jelae.Ima mnogo takiva,da ne kaja che pochti vsichki sa...no za vseki loshoto momiche e losho v razlichno otnoshenie...

ge0rg1ev-
02-12-2007, 17:45
Лошите момичета ме дразнят. Не ги харесвам, защото смисъла, който се влага в "лошо момиче" е мн негативен, докато при "лошо момче" е някакси позитивно негативен :). Има си някакъв чар в лошите момчета. Ама както и да е :). Не ги харесвам лошите момичета :).

ge0rg1ev-
02-12-2007, 17:46
Лошите момичета ме дразнят. Не ги харесвам, защото смисъла, който се влага в "лошо момиче" е мн негативен, докато при "лошо момче" е някакси позитивно негативен :). Има си някакъв чар в лошите момчета. Ама както и да е :). Не ги харесвам лошите момичета :).

ge0rg1ev-
02-12-2007, 17:47
Сори за втория пост. Помислих си, че не съм натиснал за първия :).

GiRl__________
02-12-2007, 18:48
Става дума за момичетата,които прецакват момчета наред..... :wink: А по темата:НЯма ни6то ло6о и такива трябва да има :D

Ако за това е темата дам определено трябва да има и такива да прецакват момчетата които прецакват нас :x

gerinceto
02-12-2007, 18:52
az za takova opredelenie ne sam 4uvala