PDA

View Full Version : Секс с възрастен мъж



СнЕжКа
01-17-2007, 13:31
Той е на 45 и прави най-сладкия секс който може да се прави междо мъж и жена.
Ходим от 2 месеца и почти всеки ден се срещаме и го правим.

Проблема е, че и двамата сме ангажирани

Аз имам сериозен приятел от 3 години
А той е женен повече от 20.

Да ли не е курвенска постъпката ми?

01-17-2007, 13:36
Той е на 45 и прави най-сладкия секс който може да се прави междо мъж и жена.
Ходим от 2 месеца и почти всеки ден се срещаме и го правим.

Проблема е, че и двамата сме ангажирани

Аз имам сериозен приятел от 3 години
А той е женен повече от 20.

Да ли не е курвенска постъпката ми?

Nikak, daje 6te te 4erpq edno.

Krum4o18
01-17-2007, 13:42
Ами колкото и грубо да звучи такава ти е постъпката както и на него но всеки си избира сам какво да прави накрая всичко се връща ...

freeqwerty
01-17-2007, 13:45
няма ли по-млади за теб,но щом ти харесва секс със пенсионер,защото някои се пенсионират на 45.дава ли нещо от пенсията? :)

BEYOND
01-17-2007, 14:03
a ti na kolko si?

kaloqn_pe6o
01-17-2007, 14:08
и след време той се развежда ти напускаш приятеля си и гледаш децата му а той взима голяма пенсия и не ти се налага да работиш.и всички заживели щастливо :-D

luda^S^vibrator
01-17-2007, 14:14
Samiq fakt,che si imash priqtel i se shibash s drug , te pravi kurva!A oshte po-veche,che e dosta starichyk za teb.Kakvo iskash da razbiesh i negoviq jivot li ?To qsno,che tvoq ne struva :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

freeqwerty
01-17-2007, 14:14
Абе не упреквайте момичето,каквото иска и с когото иска ще си прави.Това си е неин проблем,ако мога така да го нарека.Авторката искам да чуя от теб "мен ко ма ибе?"

FikyScHetOo
01-17-2007, 14:59
Той е на 45 и прави най-сладкия секс който може да се прави междУ мъж и жена.
Ходим от 2 месеца и почти всеки ден се срещаме и го правим.

Проблема е, че и двамата сме ангажирани

Аз имам сериозен приятел от 3 години
А той е женен повече от 20.

Да ли не е курвенска постъпката ми?
Ми ще се съглася с теб, защото може дядо...Ъ..баща...Ъ...любовникъ ти да ме набие ;)

gangbang
01-17-2007, 15:15
Ми ще се съглася с теб, защото може дядо...Ъ..баща...Ъ...любовникъ ти да ме набие ;)

Ти пиши, аз ше се разберем с дедото, нема те пипне :-D

FikyScHetOo
01-17-2007, 15:17
Ми ще се съглася с теб, защото може дядо...Ъ..баща...Ъ...любовникъ ти да ме набие ;)

Ти пиши, аз ше се разберем с дедото, нема те пипне :-D
хехе субаво е да имаш подкрепа в такива тежки моменти ;) :-D

NiKOLAN
01-17-2007, 15:17
Той е на 45 и прави най-сладкия секс който може да се прави междо мъж и жена.
Ходим от 2 месеца и почти всеки ден се срещаме и го правим.

Проблема е, че и двамата сме ангажирани

Аз имам сериозен приятел от 3 години
А той е женен повече от 20.

Да ли не е курвенска постъпката ми?снежке ти ли беше в петък у гери на купона? или е била друга снежка...

TiA_MaRiA
01-17-2007, 16:13
Давай мацка! Щом ти харесва прави го, но не питай каква е постъпката ти, пък и пука ли ти? Това е "най-сладкия секс" ....

01-17-2007, 16:43
e ne kade sa prostacite iskam da q rugaite mnogo az da e smeq :)

postypkata ti ne e kurvenska ami napravo ulichna typa patka si mome am kaji na kolko si ili te e sram da kajesh che si na 15 kurvichke gadna :)

кукличка
01-17-2007, 16:57
така понеже съм в същата ситуация като твоята с малката разлика че си нямам приятел бих те посъветвала изобщо да не ти пука от някакви комплексирани дрисли,които ти казват че си курва защото не е така!Щом се разбирате с въпросния човек и секса е чудесен не мисли изобщо за други глупости.Има само един проблем може приятеля ти да разбере тогава ще те зареже:(а другото гадно е,че нещата понякога стават сериозни може да се влюбиш и тогава идват проблемите:замисли се за важните моменти когато той ще е с жена си за празниците които ти ще прекараш самотна чакайки да ти се обади-все пак е женен и не винаги ще е до теб когато имаш нужда

Me4oOoOo
01-17-2007, 17:29
СнЕжКа написа:
Той е на 45 и прави най-сладкия секс който може да се прави междо мъж и жена.
Ходим от 2 месеца и почти всеки ден се срещаме и го правим.

Проблема е, че и двамата сме ангажирани

Аз имам сериозен приятел от 3 години
А той е женен повече от 20.

Да ли не е курвенска постъпката ми?

Постъпката ти е 100 % курвенска!!! Дори и да прави най най най най най-сладкия секс в целия СВЯТ това не те оправдава.Ти има6 приятел от 3 години,а тои е женен от 20 години незнам ти на колко години си но това което прави6 си е курвенска постъпка.А и тои може би идва да прави СЕКС с тебе само за6тото неговата ЖЕНА не му пуска или му е писнало да я гледа.Но това което прави6 не е хубаво според мене !!

Me4oOoOo
01-17-2007, 17:37
Ама еи ( кукличка ) ти не6то не мисли6 с главната част на мозъка си а? Я вземете всички путки се поставете на мястото на ЖЕНАТА на въпросния МЪЖ тя как 6те се почувства след време като разбере за това не6то а? От 20 години си живеят добре хората имат си ДЕЦА и сега тука понеже на т'ва момиче му харесва да прави СЕКС с този 45 годи6ен МЪЖ 6те развали може би брака на хората.Я 1-во мислете с тия ва6и тъпи тикви и тогава пи6ете.На вас в тиквата ви е само КОИ? КЪДЕ? и КАК? да си намерите някои които да ви го сложи ж путките за да се задоволите и не мислите за другите хора!!!

kukli4ka__
01-17-2007, 17:52
me4o аз с путката никога не съм мислила ясно?и ако мислиш че аз съм първата с която този мъж изневерява на жена си жестоко се лъжеш!!!щом двама човека се харесват НИКОЙ няма право да се меси още повече някой който не е бил в такава ситуация

air_J
01-17-2007, 19:20
me4o аз с п*тката никога не съм мислила ясно?и ако мислиш че аз съм първата с която този мъж изневерява на жена си жестоко се лъжеш!!!щом двама човека се харесват НИКОЙ няма право да се меси още повече някой който не е бил в такава ситуация
Нормално да не си първата, все пак всички мъже сме еднакви. А брака човека няма да си развали по съвсем други причини. Не си мислете, че брак се разваля толкова лесно, особено ако е продължил 20 години и има и деца. 8)

Kabal
01-17-2007, 20:46
Щом е женен от 20 години,най-вероятно има деца,кажи ми няма ли да ти е
малко гадно ако баща ти се чука с едва ли не твоя връстничка(или изобщо изневерява на майка ти)?

Не постъпваш правилно спрямо приятелят си,за 3 год. не си ли успяла поне да се привържеш към него,че с такава лекота го нараняваш?

01-17-2007, 21:51
Той е на 45 и прави най-сладкия секс който може да се прави междо мъж и жена.
Ходим от 2 месеца и почти всеки ден се срещаме и го правим.

Проблема е, че и двамата сме ангажирани

Аз имам сериозен приятел от 3 години
А той е женен повече от 20.

Да ли не е курвенска постъпката ми?
Не си курва, споко. :wink:

Само нищожество.

01-17-2007, 23:40
Той е на 45 и прави най-сладкия секс който може да се прави междо мъж и жена.
Ходим от 2 месеца и почти всеки ден се срещаме и го правим.

Проблема е, че и двамата сме ангажирани

Аз имам сериозен приятел от 3 години
А той е женен повече от 20.

Да ли не е курвенска постъпката ми?

Да, и то доста...

shizzle
01-18-2007, 15:10
Не си курва, споко. :wink:

Само нищожество.

Couldn't have said it better.

Никой няма възможността да ти забрани. Но на мен никой не ми е забранявал да си пръсна мозъка с двуцевка, а все още не съм го направил. Поначало никой не може да ти помогне, когато си готова да правиш каквото и да е заради "най-сладкия секс". Някак си ми се иска да има върховна справедливост, която да ти го върне - наздраве, за което!

25 хиляди лева
01-18-2007, 15:44
Възрастните мъже са за предпочитане във всички случаи

babi_girl
01-18-2007, 18:10
45 :shock: ...... jenen :shock: .... a ti si s gadje :shock: nqma smisyl da zadava6 tupiq vypros kurvenska li e postypkata. estestveno che e. Ta bachta mi e na 45. lele tova e otvratitelno