PDA

View Full Version : космите над горната устна и перхидрола?



01-17-2007, 13:55
Махам си космите над горната устана с пинсета но много ми си подува после.А след колата ми излизат пъпчици.С кислородна вода неможе защото после стават по дълги и си личи.Значи обмислих вариянта с перхидрола дали може защото кожата над горната устна е по-чувствителна.И дали изобщо действа?

Ice_Queen
01-17-2007, 14:15
Как с кислородна да стават по - дълги,опази боже :shock:

ani_sweet
01-17-2007, 15:05
Of kato se setq kakvo stana posledniq pat kato si mahnah s kola-maska i edva li shte povtorq pak-qvno kojata mi e prekaleno 4uvstvitelna i parvo se za4ervih,posle mi se podu ustnata,na dr den mi izleznaha pap4ici :( I v4era si mahnah s epilatora i nqmam problem.I dr.pat sam si mahala s epilator,daje mi se poduva6e za 1,2h i se za4ervqva6e,a sega vsi4ko e dobre :P4e kakvo ob6to ima mahaneto na kosmi s kislorodnata voda???-tq nali e kato dezinfektant????????

Mimka_sweet
01-17-2007, 15:25
Of kato se setq kakvo stana posledniq pat kato si mahnah s kola-maska i edva li shte povtorq pak-qvno kojata mi e prekaleno 4uvstvitelna i parvo se za4ervih,posle mi se podu ustnata,na dr den mi izleznaha pap4ici :( I v4era si mahnah s epilatora i nqmam problem.I dr.pat sam si mahala s epilator,daje mi se poduva6e za 1,2h i se za4ervqva6e,a sega vsi4ko e dobre :P4e kakvo ob6to ima mahaneto na kosmi s kislorodnata voda???-tq nali e kato dezinfektant????????МАХАШ си косъмчетата на ЛИЦЕТО с ЕПИЛАТОР ?!?!?ОМГ!!!!мазохистка :wink:
Иначе перхидрол и кислородна вода е едно и също и служи за изрусяване (ф този случай)

Demoness
01-17-2007, 15:27
махай ги само с пинсетка,после мажи с кре "здраве"например и няма да ти е подуто мястото :wink: в никакъв случай не прибягвай до перхидрол :!: