PDA

View Full Version : Заглъхват ми ушите, дали може да са ми пръднали тъпънчетата?



NiKOLAN
01-17-2007, 15:06
Начи от известно време се получава така че като стана и ушите ми са заглъхнали. понякога се оправя до края на деня понякога не. усещането е все едно главата ми е в бутилка. а като слушам музика ставам суперчуствителен към ниски честоти, демек тея дето не се чуват много силно имам чуството че само тях чувам. и е ебати филма. са говорих с майка ми и тя каза че може да са мми се пукнали тъпънчетата :shock: Може ли наистина тва да се е случило? принципно си ги чистя редовно с клечки за учи и тем подобни да не почнете да ме съветвате да си изчистя учите щото са претъркани от чистене, щото си мислех първоначално че просто имам много ушна кал, ама нямам никва и пак са ми заглъхнали....

01-17-2007, 15:44
nai veroqtno e ot silna muzika ... predpolagam ima6 mp3 ili iPOD i slu6a6 prekaleno silno
vyrvi na lekar!

01-17-2007, 15:52
ako sa se puknali nqma da 4uva6 ni6to spox moje da e ot silnata muzika ili si nastinal

NiKOLAN
01-17-2007, 15:55
да, музика наистина слушам много силно. е поне знам че не са ми пукнти тъпънчетата

Kill Zone
01-18-2007, 08:19
Ако ти се бяха пруснали тъпенчетата щеше да имаш чуството че танк кти е грумнал в ухото а и кръвта която щеше да изтече нямаше как да остане незабелязана.Ако това ти се е случила веднаж двапати след диско или яка музика е разбираемо.Ако е непрекъснато през интервал от време отиди на лекар да те прегледа.А и е възможно като се къпеш да ти влиза вода в ухото.

01-22-2007, 21:42
Ми ако си лапнал некой гъз може :lol: :lol: :lol:

ABSOLUTme
01-22-2007, 22:23
пръднали са ти те :lol: мойто момче,ако са се пукнали,болката,която изпита мел гибсън в 'смело сърце' докато го клаха,щеше ти се стори нищо в сравнение с тая,която ти щеше да изпиташ:)
-може да имаш отит(възпаление).ако е тва после ше те накарат да си вземеш Отипакс и да си капеш капките в ушите..мн е яко чувството бай дъ уей,се едно те гъделичка:)
-може наистина да си си преебал ушите от силна музика
-може да си размърдаш гъза до личната и да си вземеш направление и да отидеш на УНГ(ушо-нос-гърлО) :D
и най-убаво ше е,ако освен ти промият ушите(не се ебавам,пръскат ти вода с една спринцовка в ухото,защото само с клечки и под душа не става-няма налягане на водата,която влиза) и да ти праснат един преглед за честотите-ама прегледа след промивката.
бе те хората си знаят работата-марш на лекар!
п.с.ако искаш нещо да питаш,давай на лична.вуйчо ми завежда УНГ-отделение:)