PDA

View Full Version : Пищови-Преписване



01-17-2007, 15:49
Кажете как най лесно се преписва и при това да останеш незабелижим при положение, че учителя постоянно обикаля около тебе.
Споделете Опита си ?

anubite
01-17-2007, 15:51
Отрежи си ръката и я метни на някъде. Всички ще се видят в чудо, ще се паникьосат и тогава ще дойде твоят миг. Учителят ще припадне. Така всички ще са доволни...

01-17-2007, 15:56
Забравих да спомена, че немога да препиша от учебник и от тетрадката немога.
Дайте някой съвет каде слагате самите пищови и имате ли някакъф метод, с който не са ви хващали до сега.

01-17-2007, 16:00
temata se povtarq

anubite
01-17-2007, 16:08
Забравих да спомена, че немога да препиша от учебник и от тетрадката немога.
Дайте някой съвет каде слагате самите пищови и имате ли някакъф метод, с който не са ви хващали до сега.

Що, бе? Начина с отрязването на ръката не ти ли хареса?

KpuCuTo0o
01-17-2007, 16:27
Ето ти един Сайт : www.pishtovi.com ... porovi se tam :) :wink:

aNi^
01-17-2007, 19:27
мии значи.. ако ти е тест и си взел предварително отговорите от някой друг клас, рисува6 си някаква рисунчица на чина и с чертички ,точки и там квот се сетиш си нанасяш отговорите ама така че да се впишат с рисунката и да не личи че са отговори.. абе нещо като татоировката от 'бягство от затвора' хммм не го обясних мн добре ама ама карай ;) и като го прайш това внимавай самия ти да мобжеш да разчетеш схемата че иначе става кофти ;)

priti_kiti
01-17-2007, 20:17
хах,досега съм използвала само един единствен метод на преписване и винаги е бил успешен,никога не са ме хващали :!:
Ако пишеш ситно ще ти е в полза..
та взимаш едно моливче и си го написваш по чина - естествено гледаш да не е некво километрично и да не се забелязва от метър разстояние.. при мен действа безотказно ;)

Kisses_P
01-18-2007, 15:36
хах,досега съм използвала само един единствен метод на преписване и винаги е бил успешен,никога не са ме хващали :!:
Ако пишеш ситно ще ти е в полза..
та взимаш едно моливче и си го написваш по чина - естествено гледаш да не е некво километрично и да не се забелязва от метър разстояние.. при мен действа безотказно ;)
това и при мен действа.Ако информацията не е много можеш да си го напишеш на ръката или пък да си залепиш пищова за ръката и да си сложиш ръкава отгоре :lol: и с това никога не са ме хващали. само ще се наложи да внимаваш къде е учителя в момента в който гледаш. може също да си сложиш пищовите в някаква тетрадка и да си ги вадиш когато учителят не е покрай теб.

Nightwish_fen
01-18-2007, 16:15
Е кви са тия ващи учители. Нямат ли умора? При мен ако обикалят 15 мин от часа. Останалото време си почиват и аз си вадя над чина или тетрадка или учебник и си преписвам.

rosskata
01-18-2007, 21:12
Ако си момиче- обличаш си пола и си лепваш пищовите на крака... Аз не мога да преписвам, много ми личи, и засега само този начин действа добре при мен... Също с това да драскаш по чина някакви формули, или каквото е там...

EvilBeast
01-18-2007, 21:41
Лошо няма да се преписва , то иде като те фанат :D

maybelline
01-19-2007, 08:42
Ако постоянно обикаля само около теб,напиши си пищова предварително и го сложи в тоялетната.После помоли да отидеш до тоалетна и разчитай на милостта на учителя и после на силната си памет.Ако не обикаля само около теб просто поглеждаш в листа на другия или го молиш предварително да ти напише отговорите на теста след като ги попълни или нещо такова.

koalka
01-19-2007, 16:55
Ами и аз си пиша на чина, но иначе от учебника и тетрадката.

kati_0513
01-19-2007, 17:01
Аз лично имам огромен опит в преписването, много много рядко да ме хванат- просто трябва да имаш усещане за това, трябва да знаеш кога преподавятелят е наблюдава и кога Не... това е трудно, трабва да си Лисица за да не те хванат учители, които постояно обикалят около теб... :D
Но чесно казано, по- добре си научи, това е най- сигурния и най- хубавия начин да искараш добра оценка, аз вече си уча- от както влязох в Професионална гимназия.... :)

Merito_
01-21-2007, 11:38
Ами аз например си диктувам уроците на gsm-a и после си слагам слушалките и даскалите не се сещат,че слушам урока :wink:

sweet_DENI_f
01-21-2007, 11:56
Отрежи си ръката и я метни на някъде. Всички ще се видят в чудо, ще се паникьосат и тогава ще дойде твоят миг. Учителят ще припадне. Така всички ще са доволни...
hitro :lol: :lol:

brokenhearted_
01-21-2007, 16:54
абе никой ли не си ползва gsm-a :shock:

sweet_DENI_f
01-21-2007, 18:49
аз си пиша всичко на текстов файл и си го пращам на телефона и си преписвам преспокойно ако стане напечено просто си зтварям гсм-а (с капаче е)

LoVe_PeTkO
01-23-2007, 07:58
az po princip sam ot tiq deto u4at samo deto napsoledak hi4 ne mi se u4i.kraq na minalata godina si bqh slojila tterdkata pod 4ina i si prepsvam az i gopojata vika " Kakvo pravi6 ti tam" i az se sepnah ujasno zapo4nah da gledam na strani da se pritesnqvam 6toto nikoga do sq ne me bqha hva6tali i mislih ko da kaja i nakraq iztarsih tova - " Boli me glavataaaaa" xaxaxaxa i vsi4ki po4naha da se hilqt vklu4itelno i gopojata ..be6e mnogo zabavno :-D
mene po tova ne me biva..edinsvenqi pat kogato uspqh be6e po fizika,kogato si napisah vsi4ko na GSM-a kato saob6tenie i se pravq 4e si smqtam na kalkolatora a az vsa6nost si gledam formolite i t.n.

blabla_bla
01-23-2007, 11:10
mi az li4no si go izdiktuvam na mp3-kata i posle si go slu6am i taka:D

BloodSoul
01-23-2007, 17:28
Аз си ги пишех на крака, на прасеца, само леко си надигам крачола и преписвам... Или пиша си на телефона и уж: "Ох, колко е часа?"

01-24-2007, 16:21
az si go nabiram na kompa teksta, posle si go pravq na kulonki kato sym namalil shrifta na 9 se edno vestnik i posle si go printirash ,,,,, i si gi rejesh spored rykata ,,,(nikoga ne sa me hvashtali kato na poslednoto klasno gospojata sedq do men i pak ne ma vidq :P )

SarFioS
01-24-2007, 16:55
Нека споделя и моя опит!
Аз винаги си ги принтирам, но с малък шрифт! :wink:
И вече на рефлексти актьорско майсторство и др... природни дадености! :lol: Трябва да тренираш постепенно ще изградиш своя стратегия!

S_Soul
01-25-2007, 07:33
На GSM най-лесно се пишат пищови :)
Я да видим колко е часа .... яяя отговор на въпроса ми от теста ... :lol:

DJ_Niko
01-25-2007, 07:38
Кажете как най лесно се преписва и при това да останеш незабелижим при положение, че учителя постоянно обикаля около тебе.
Споделете Опита си ?

НАй лесно ако имаш телефон със Симбиан-пишеш си квото ти трябва на компютъра на МИкрософт Уорд и я качваш в телефона и си преписваш аз така си изкарах 6 на класна по БГ :lol:

punisher
01-25-2007, 07:39
пишем си по крака..по ръката..по циците ако се наложи :-D
или иам една химикалка дето се трие с едно нещо и си пиша някъде квото ми тряя и после го чета и го трия...
или просто си завирам учебника в кенефа и отивам да видя :D
абе днешните даскали не кьорат по-далеко от носа си така,че не е особено трудно..

Fucking_Bitch
01-25-2007, 08:00
http://www.mjsoft.nm.ru/booke.htm Ако имаш телефонче което отговаря,bluetooth и/или USB кабелче.. :)

bonboncheto_vicky
01-25-2007, 20:45
tova e moqta profesiq!
1-sloji si malko pi6tovche v cicedru6nika,tam nikoi nqma da burka tam
2 zalepi pi6tova na kraka si pod 4orapoga6nika-kogato si s pola100% uspex
3>tva e super.Pravi6 pi6tova i go zalepva6 na oblegalkata na stola-v mejdu4asieto.kogato daskala razdava listovete trqq da prigliji6 stola do tvoq 4in i da zakrie6 tva koeto se vijda s neseser ili dr
sled kato daskala si sedna na burceto prepisva6 i se moli6 nqkoi da ne te izporti
4Ne6to prosti4ko-sloji pi6tova v nesisera si a kogato daskala idva kam teb po4va6 da rovi6,vadi6 ne6to i go zatvarq6
ima i o6te ama ne moa da gi obqsna
nadqvam se ne6to da ste sxvanali :-D

KPuBA_4yTyPA
01-26-2007, 00:11
Законите на Ицака

ДРЪЖ ВИНАГИ ПИШКАТА В ГОТОВНОСТ И ПИЩОВА В ИЗПРАВНОСТ ;-)

AnIcHkAtA
01-27-2007, 11:38
Emi az se prava 4e sam hremava,zemam edna nosna karpi4ka,pi6a si4ko na neq i si q slagam v rakata(rakata mi e v polu umru4e) stiskam kupi4kata i kato mine zad mene si otvarqm rukata i si prepisvam na volq!

In4iTu_
01-27-2007, 12:13
Залепяш си пищова от вътрешната страна на бедрото.Когато минава учителят, просто си събираш краката - но това действа само, ако си в крайна редица, на последните чинове.

jorenceto98
02-25-2012, 12:58
Zdravei.Ako imash kontrolna po istoriq geografiq biologiq ili himiq snimai si nujnite uroci s telefona i kato zapochne chasa si izvadi telefona i samo prepisvai taka nikoi nqma da razbere.Dori i suochenicite ti.

kitty02
02-26-2012, 09:04
Може да си сложиш пищовите в несесера. И когато госпожата ти не гледа към теб (може и да гледа) отваряш си несесера "уж" за химикалка и гледаш написаното. Безотказно работи! :D