PDA

View Full Version : Приятели или нещо повече?!?



love_best_fr_m
01-17-2007, 15:54
Та хора здравейте....значи моят проблем е такъв....аз съм момче което обича най-добрата си приятелка!Най-добра приятелка-не гадже!Тя си има гадже ама така се случи един път че се натискахме с нея и й хареса както и на мене....но имам чувството че оттогава насам отношенията не ни са същите...сякаш сме се очуждили след онази вечер когато бяхме заедно...а и тя каза че може би съм единствения човек с когото евентуално ви желала да изгуби девствеността си както и аз с нея...но от тази вечер сякаш нищо не е както прдо....няколко пъти се опитвам отново да й припомня онези тръпки на целувката но тя все се дърпа а уй и харесало....кажете защо според вас тя се държи така.... :cry:

DeSiTo0o
01-17-2007, 16:11
Ami...6tom ste tolkova dobri priqteli,tq moje bi ne iska da gubite priqtelstvoto si...a puk i si ima gadje :roll:

ATAKABG
01-17-2007, 17:18
Цаката е такава - леко се отдръпваш и ако сте толкова добри приятели,а и ако наистина има привличане между вас,тя сама ше те потърси. И тогава вече няма да ти откаже да я награбиш :wink: 8)

koalka
01-17-2007, 17:27
Ами може би, защото се притеснява от това, което е станало, конфузно й е.Възможно е и това да е причината, а и може да не те смята толкова за приятел, а за нещо повече.Сподели й и я питай.Аз на твое място бих признала чувствата си.

Ice_Queen
01-17-2007, 17:33
Спри Спри просто..никога няма да си простиш когато я загубиш завинаги..спри ........

Me4oOoOo
01-17-2007, 21:29
Щом мисли6 че сте се очуждили според мене просто си я питаи защо се държи така след онази въпросна вечер и така и и признаи чувствата си ако не си го направил а и да си го направил направи го пак то не пречи.

Beb4e__to
01-18-2007, 07:43
И аз мисля 4е трябва да се отдръпне6 за малко от нея,ако тя по4увства липсата ти и ако те потърси,тогава 6е знае6 4е наистина има не6то към теб! Ако не те потърси,по добре ти си потърси друга!
УспеХ!

01-18-2007, 07:59
Та хора здравейте....значи моят проблем е такъв....аз съм момче което обича най-добрата си приятелка!Най-добра приятелка-не гадже!Тя си има гадже ама така се случи един път че се натискахме с нея и й хареса както и на мене....но имам чувството че оттогава насам отношенията не ни са същите...сякаш сме се очуждили след онази вечер когато бяхме заедно...а и тя каза че може би съм единствения човек с когото евентуално ви желала да изгуби девствеността си както и аз с нея...но от тази вечер сякаш нищо не е както прдо....няколко пъти се опитвам отново да й припомня онези тръпки на целувката но тя все се дърпа а уй и харесало....кажете защо според вас тя се държи така.... :cry:

treashe da i furli6 ena pi6ka bate i she viish ko stava ;-) :P

evil_lady_in_black
01-18-2007, 08:12
Може би се държи така,защото иска да се предпази един вид да не я нараниш или нещо такова а може и да се държи така защото я е срам защото и тя те харесва :lol: малко сложно стана

4ochka
01-18-2007, 08:55
може би наистина трябва да и кажеш какво мислиш, но ако тя не те харесва най-вероятно ще те отреже, а това може съвсем да ви развали отношенията