PDA

View Full Version : Помощ!!!Да опитам ли или не!!!



Dok
01-17-2007, 17:07
Значи имам проблем.Предлагат ми амфетамин знам сичко какво точно прави виждал сам хора друсани с амфета обаче се чудя???Да опитам ли?До сега съм карал само на трева и не сажелявам обаче сам лубопитен и сам чувал че е мн яко.

01-17-2007, 17:13
лично аз съм на стадий трева опитай ако си с силна психика ;-)
не съм достатъчно уверен в себе си че да пробвам иначе не било лошо и не се пристрастяваш

01-17-2007, 17:13
ne ti trqbva amfetite sa bokluci vsichko koeto ostava ot piko koka extazy i taka natatyk se sydyrja v amfetite tova e nai vredno probvai s piko nqma da ti navredi

totev
01-17-2007, 17:14
Абе попринцип е хубаво да не опитваш... :?

KiLLeR_InSTiNkT
01-17-2007, 18:39
Виж сега - няма нищо лошо според мен да опиташ, но трябва да имаш предвид, че после може да искаш да повториш и така... Ти ще си прецениш най-добре.

IlLuSi0nS`
01-17-2007, 19:29
никой не може да ти каже 'да опитай' или 'не недей' всичко зависи от теб.. но така да седиш и да се чудиш полза никфа.. то не става така като го мислиш.. предлагат ти и в същия момент кфото ти дойде, както го почувсватш, тфа е

hamilcar
01-17-2007, 19:56
Защо да не пробваш ? Все пак всичко трябва да се опита. Поне аз така си мисля. Хубаво е сам да си вземеш решението.

namely_me
01-17-2007, 19:57
Опитай.

teenkopele
01-18-2007, 08:47
Въпрос на личен избор. :wink:

zyzka
01-18-2007, 12:05
ne ti trqbva amfetite sa bokluci vsichko koeto ostava ot piko koka extazy i taka natatyk se sydyrja v amfetite tova e nai vredno probvai s piko nqma da ti navredi
Abe momche ili momiche,neznam i az,katy ne znaesh shto prikazvah gluposti!??Pico-to e metaamfetamin toest nerazrejdan amfetamin.Ne moga da precenq koe ot dvete e po shit,za men specialny pico-to e po gadny...blqh :roll: .Otnosno tfa che se chudish.Ima dva varianta.Ili shte ti haresa i shte pochnesh,a pochnesh li...hm neznam...nqma spirane.Vtoria variant e che nqma da ti haresa,i shte se otvratish i poiche nqma da pipash nikoga.Eee,ti si znaesh nai dybre!

_donna_
01-18-2007, 13:47
На мен ми хареса и не започнах.
Въпрос на психика.

fake
01-18-2007, 17:03
мда, и на мен ми хареса и не започнах :?
сигурно имам супер силна психика, а :lol:
по темата-що ни питаш нас, ебати? ако ти трябват, примерно за да изкараш по-дълго на някой купон или нещо подобно, пробвай, ако е просто така...хммм приготви се да не спиш

Dok
01-19-2007, 13:03
Според мен и да опитам мисля че ше се справя и няма да се пристрастя в смисал такав че и да ми хареса мога да се контролирам.

Sarabi
01-19-2007, 19:24
Хъх...както аз все още си казвам,че само опитвам как е тревата...а май от доста време съм спряла само да я "опитвам",не бих се хванала с амфети.

sWeEt_SeEd
01-20-2007, 12:39
Мм вместо да пишеш дебилни теми по форумите и да очакваш правилнния съвет си земи решението сам...щото правилен отговор на твоята тема няма .Няа лошо да опиташ фетки обаче гледай да не ти стане навик,щото по голям боклук от тях няма.И по голям цикъл след употребата също.По-голяма болка в ченето-пак. :-D Вероятно ше ти хареса обаче не леж на тая ти и да почваш перманентно.И един съвет-пафкай си чадела и си трайкай :wink:

NiKOLAN
01-20-2007, 13:09
i az se bqh navil da gi probvam ama me sprqha navreme :-D

koalka
01-20-2007, 18:52
По-добре не започвай.

zyzka
01-21-2007, 01:59
Haaa,daaa be probvai,az 11 meseca....samo probvam...

polli_89
01-23-2007, 14:58
kak da pomogna na 4oveka kogoto nai-mnoo obi4am...moqta nai-dobra priqtelka.poiskah da i pomogna ,govorih i ,karah q da izbira,no ne uspqh...iznervq6e se,neiska6e da izliza s men,za6toto nqmalo kakvo da pravim samo dvete.ot 2 meseca ne si govorim izob6to.az se skarah s neq.az sprqh da i govorq.mislq 4e stava vse po-zle,s tezi amfeti i bonboni.sgre6ih li kato q ostavih,zle li psotapih?ne izdarjah ,ne izdarjah da q slu6am kak govori,kak zapo4va da misli.ot 1 godinq tq ima priqtel,s nego zapo4na vsi4ko.molq vi daite mi savet,za6toto se razkasvam vatre6no...mislq 4e samo az osaznavam v kakva opastnost e tq.e-mail-a mi e polka_89@abv.bg

Theprophetbg
01-23-2007, 15:52
Стимулантите в ръцете на свестен и кадърен човек, могат да му помогнат супер много. В ръцете на боклук, могат само да го закопаят още повече. Тъй че... всеки си има глава на раменте. Стига с тия теми тип "Помощ от публиката"... ей за тва доникъде няма да стигнем - щот сме стадо, и като такова имаме и стадно чувство за отговорност. На тоя пич да не мислите, че не му се иска да порбва?! Иска му се МНОГО! Ами тогава ЗАЩО трябва да попита някакви напълно непознати в нета?! За да може те да му оправдаят действията и той с чиста съвест да пробва! Щото като го питат "Що пробва бе мурук?", той ще каже "Ами те... такова... нали... в един форум ми казаха да пробвам.."
За мене автора на темата не ЗАСЛУЖАВА да пробва, защото е човек без мнение, с други думи, лесно манипулируем. Когато се научиш сам да преценяш за себе си какво ще ти донесе това и какво ще ти вземе, и когато си го ОСЪЗНАЛ, е тогава си готов да пробваш.


П.П. Именно заради такива хора наркополитиката на България е като в социалистически Китай. Защото никой няма волята да си наложи нищо...

cayene
01-23-2007, 16:20
abe kato vidi6 kak deistva vurhu dr 4ovek togava govori ama ne nqkoi koito drusa za 1vi put a nqkoi koito drusa nqkolko godini i to redovno.....za mene tva e nai golqmata glupost...na 1 frend tehnite mu nameriha amfeti v tqh i kato gi dadoha da izsledvat kakvo sudurjat sa namerili 30% morfin pomisli si pak dali da vzima6 takova ve6testvo

vseki da si pomisli malko i togava da vzima kakvoto i da bilo ve6testvo

zyzka
01-24-2007, 07:48
kak da pomogna na 4oveka kogoto nai-mnoo obi4am...moqta nai-dobra priqtelka.poiskah da i pomogna ,govorih i ,karah q da izbira,no ne uspqh...iznervq6e se,neiska6e da izliza s men,za6toto nqmalo kakvo da pravim samo dvete.ot 2 meseca ne si govorim izob6to.az se skarah s neq.az sprqh da i govorq.mislq 4e stava vse po-zle,s tezi amfeti i bonboni.sgre6ih li kato q ostavih,zle li psotapih?ne izdarjah ,ne izdarjah da q slu6am kak govori,kak zapo4va da misli.ot 1 godinq tq ima priqtel,s nego zapo4na vsi4ko.molq vi daite mi savet,za6toto se razkasvam vatre6no...mislq 4e samo az osaznavam v kakva opastnost e tq.e-mail-a mi e polka_89@abv.bg
Ami milichka s govorene nadali shte postignesh neshto da ti kaja chestnu,neznam kak stoqt neshtata pri tvoita priqtelka i ot kolko vreme se zanimava s amfetki i bonbonki,ima golqmo znachenie tova.Tq trqbva sama da osuznae kakvo pravi,dali e dobre za neq,da razbere sustoqnieto si...i da se zamisli....za jivota si za cenostite za sichku!

Em3r1ca
01-29-2007, 10:59
Няма смисъл да ни питаш нас, по-добре сам си прецени - виж каква може да е ползата и каква вредата, ако взимаш и така. Поне ако ще опитваш информирай се добре!

{YOuR GiRL}
01-29-2007, 14:28
ti si re6awa6 =)

01-29-2007, 15:22
Ами много просто- ПОНЕЖЕ НЕ МОЖЕШ САМ ДА ВЗИМАШ РЕШЕНИЯ , а питаш нас дали да пробваш или не, ТОГАВА НЕДЕЙ ДА ПРОБВАШ, защото после хептерн няма да можеш да взимаш решения.
РАЗБЕРЕТЕ, дрогите са само за хора в перфектно физи4еско и псиухи4еско състояние, които могат САМИ да взимат важни и трудни решения, дрогите НЕ СА за всеки ден, а само за особени слу4аи, когато ефектите им са нужни за да бъде постигнат определен РЕЗУЛТАТ,
а НЯКОИ ДРОГИ (вкл амфетамините) които са с изкуствен произход И/ИЛИ които твърде много натоварват и изхабяват организма избщо не са за опитване.
п.с. може да си виждало хора под въздействието на амфети, но виждало ли си хора СЛЕД въздействието им, как хем не могат да заспят, хем не могат да са будни, как се вла4ат като парцали и се смущават от светлина и шум, как през половин 4ас ходят за по 15 минути до тоалетната и как
ве4е сами не занят кйакво искат??

ProstoAz
01-29-2007, 16:26
Не!

И понеже няма друго допустимо мнение по въпроса считам темата за приключена!