PDA

View Full Version : SS



Angel^of^Death
01-17-2007, 18:36
http://www.youtube.com/watch?v=gqTpdJj4Sl0
Подкрепете вашата ТОТ дивизия!
www.totbulgariadivission.hit.bg
Българиа юбер алес (над-всичко)

Ziezi
01-17-2007, 21:38
http://www.youtube.com/watch?v=gqTpdJj4Sl0
Подкрепете вашата ТОТ дивизия!
www.totbulgariadivission.hit.bg
Българиа юбер алес (над-всичко)
Бих ли могъл да попитам кой е "главатарят"?

niGGa
01-17-2007, 21:55
http://www.youtube.com/watch?v=gqTpdJj4Sl0
Подкрепете вашата ТОТ дивизия!
www.totbulgariadivission.hit.bg
Българиа юбер алес (над-всичко)
тва ножче от кухнята ли го взе?

teenkopele
01-18-2007, 07:19
http://www.youtube.com/watch?v=gqTpdJj4Sl0
Подкрепете вашата ТОТ дивизия!
www.totbulgariadivission.hit.bg
Българиа юбер алес (над-всичко)
Бих ли могъл да попитам кой е "главатарят"?

Уреди си среща с него и ще разбереш. :lol:

Към автора: Защо клипчето, към което си дал линк, е изтрито? :wink:

01-22-2007, 15:37
niGGa li4i si 4e si izklu4itelno umen mlad muj, zatova ako iska6 moje da si oredim sre6ta, i da ti pokaja ot koq kuhnq e vzen noja. Boje, Boje, otrepki kolkoto iska6 :roll:

Angel^of^Death
01-22-2007, 15:39
Ziezi , ti qvno me vze za meze!

Snoopy_
01-23-2007, 00:52
Хаха малко нацистко говедце, преди да използваш лозунги помисли и почети малко!

Ziezi
01-23-2007, 01:46
Ziezi , ti qvno me vze za meze!
Не бе аз може би се сещам кой е,ама все пак да съм сигурен..

quench
01-23-2007, 08:50
Хм,навремето такива ги застрелваха на улицата и беше много добре! А сега правят зулуми и се гордеят! А и човек,който си слага "етикети" от подобен род,не е нормален...

Metoman
01-26-2007, 11:17
Уреди си среща с него и ще разбереш. :lol:

Към автора: Защо клипчето, към което си дал линк, е изтрито? :wink:
И защо не отваря линка към сайта
Sien Heil
Schnell wie der Wind, sind wir da, wo es brennt,
wo der Feind sich in Gr

Metoman
01-26-2007, 11:47
Хм,навремето такива ги застрелваха на улицата и беше много добре! А сега правят зулуми и се гордеят! А и човек,който си слага "етикети" от подобен род,не е нормален...
Не се е раждал по-голям боклук от тебе Куенч :!:

air_J
01-26-2007, 16:08
Хм,навремето такива ги застрелваха на улицата и беше много добре! А сега правят зулуми и се гордеят! А и човек,който си слага "етикети" от подобен род,не е нормален...
Не се е раждал по-голям боклук от тебе Куенч :!:Погледни темата "Скинари нападнаха чернокож" и виж последните страници да видиш какво пише за феновете на Ботев Враца. Ехх а не може да го хване Жоро да му затвори устата завинаги!
Тоя Жоро да не е култовият врачански скин (или както там е правилно да се каже) с прякор Павето? :roll: Това все пак е най-известният скин в цяла България. :lol:

Ziezi
01-27-2007, 01:27
Тоя Жоро да не е култовият врачански скин (или както там е правилно да се каже) с прякор Павето? :roll: Това все пак е най-известният скин в цяла България. :lol:
СЪЩИЯ
Абе едва ли е най-известният...Аз поне се сещам за един по-известен.

Metoman
01-27-2007, 01:38
Тоя Жоро да не е култовият врачански скин (или както там е правилно да се каже) с прякор Павето? :roll: Това все пак е най-известният скин в цяла България. :lol:
СЪЩИЯ
Абе едва ли е най-известният...Аз поне се сещам за един по-известен.
Като :shock:
Искам да ми кажете кои скинар разбира от НС :shock: Повечето ми се виждат пишлемета,дето са позиори :roll:

Ziezi
01-27-2007, 07:43
Ае то пак си зависи...Според това кой откъде е,ама мисля,че "главатарят" си е "главатар"..

air_J
01-27-2007, 09:46
За известни на вашето си скин-общество не става въпрос (можете да си имате колкото си искате по-известни). Става въпрос за общество, което не е толкова навътре във вашите известни представители. Та като представител на това общество аз откровенно мога да заявя, че най-известният (не само на представителите на суб-културата, а като цяло) скин е точно Жоро Павето. Него не само скинове и врачани, а цяла България го знае.
П.С.> Врачанския, познаваш ли Ждра? :roll:

Angel^of^Death
01-27-2007, 20:30
Първо искам да кажа 88 на всички братя социал-националисти и на тези които подрепят идеята за чиста раса, евала има такива които откриха топлата вода. Искам и да кажа също, пазете се, педерунгели/манафи/комуняги които решихте да напсувате темата, писна ми от отрепки като вас, незаслужавате ножа който ще ви забия във врата, но това е друга тема. Сайта беше махнат, целта му беше да пропагандира организацията, затова и го сложих, сега ще действам по друг начин. С лентичики няма да върнем сестрите, незнам на кой малоумен беше тая идея, ако зависеше от мене щях да обеся всеки рязан манаф на въпросната лентичка, но няма да цапаме триколиора с циганска кръв, нали?! Незнам за вас, обаче национализма в България се надига, защото въпроса мъчи всички ни, ще ги оставим ли да правят каквото си искат с българките - чиста гавра с България. Забелязъл съм доста отрепки които имат активно приятелство с мангали, що не се засрамите бе - Предатели! Закакво си губих времето да пиша всичко това? Причината е... Вижте истината бе хора, турците ни завладяват отново, повечето ни компаний се даржът от чуждестранни инвеститори и най-вече рязаните, това се отнася както и за турците така и за евреите. Мамкаму аз не съм шибан космополит или някакъв такъв боклук, аз съм БЪЛГАРИН! И ще отстоявам БЪЛГАРСКИТЕ интереси, няма да се кланям пред чужда вяра, и всяко копеленце което мисли различно може да ме цуня отзад. Искам някакви подкрепящи отзиви моля, не искам да съм си загубил времето да пиша безпричинно! Ако не подкрепяте нас, поне подкрепете България - национализма и ако мислите че сте дорасли достатъчно и нас, БЪЛГАРИЯ НАД-ВСИЧКО !!!RAHOWA!!!

Ziezi
01-28-2007, 01:19
Първо искам да кажа 88 на всички братя социал-националисти и на тези които подрепят идеята за чиста раса, евала има такива които откриха топлата вода. Искам и да кажа също, пазете се, педерунгели/манафи/комуняги които решихте да напсувате темата, писна ми от отрепки като вас, незаслужавате ножа който ще ви забия във врата, но това е друга тема. Сайта беше махнат, целта му беше да пропагандира организацията, затова и го сложих, сега ще действам по друг начин. С лентичики няма да върнем сестрите, незнам на кой малоумен беше тая идея, ако зависеше от мене щях да обеся всеки рязан манаф на въпросната лентичка, но няма да цапаме триколиора с циганска кръв, нали?! Незнам за вас, обаче национализма в България се надига, защото въпроса мъчи всички ни, ще ги оставим ли да правят каквото си искат с българките - чиста гавра с България. Забелязъл съм доста отрепки които имат активно приятелство с мангали, що не се засрамите бе - Предатели! Закакво си губих времето да пиша всичко това? Причината е... Вижте истината бе хора, турците ни завладяват отново, повечето ни компаний се даржът от чуждестранни инвеститори и най-вече рязаните, това се отнася както и за турците така и за евреите. Мамкаму аз не съм шибан космополит или някакъв такъв боклук, аз съм БЪЛГАРИН! И ще отстоявам БЪЛГАРСКИТЕ интереси, няма да се кланям пред чужда вяра, и всяко копеленце което мисли различно може да ме цуня отзад. Искам някакви подкрепящи отзиви моля, не искам да съм си загубил времето да пиша безпричинно! Ако не подкрепяте нас, поне подкрепете България - национализма и ако мислите че сте дорасли достатъчно и нас, БЪЛГАРИЯ НАД-ВСИЧКО !!!RAHOWA!!!
Не исках да ти го казвам,но-ДА,загуби си времето в писане на това съобщение!В този форум няма особено много хора,които са способни да мислят!Всичко това,което каза е вярно,аз в последните години смея да твърдя,че съм направил доста повече от повечето хора за България,но все повече се убеждавам,че всичко е било напразно!Просто в България вече няма българи,има стадо овце и един техен пастир-Глобализацията.Прекалено много станаха промитите мозъци!