PDA

View Full Version : Един комплекс...



kmpl
01-17-2007, 17:42
На 13съм тая година ще правя 14...и имам цикъл от една година, но нямам никви гърди а другите момичета на моята възраст имат от доста повече време цикъл но гърдите им пораснаха още през първата година..та исках да попитам дали да спра да се комплексирам или и аз нз...и съжелявам ако темата не е за тук..

sledko_f>93
01-17-2007, 17:54
На 13съм тая година ще правя 14...и имам цикъл от една година, но нямам никви гърди а другите момичета на моята възраст имат от доста повече време цикъл но гърдите им пораснаха още през първата година..та исках да попитам дали да спра да се комплексирам или и аз нз...и съжелявам ако темата не е за тук..
Нищо ти няма не се комплексирай!
А и да се комплексира6 от това нищо няма да сепромени.
Има време за си4ко;)

brain_stew
01-17-2007, 19:17
Няма място за комплекси!Познавам много момичета на 14 чиито гърди още не са почнали да се развиват...не се комплексирай...няма смисъл то един ден ще си дойде само и ще порастнат!

И искренно и казвам, не че моите са големи, но ти завиждам благородно...гаденстягащ сутиен и наместването докато спя по корем ме мъчат! :wink:

OtherDimension
01-17-2007, 19:24
Няма място за комплекси!Познавам много момичета на 14 чиито гърди още не са почнали да се развиват...не се комплексирай...няма смисъл то един ден ще си дойде само и ще порастнат!

И искренно и казвам, не че моите са големи, но ти завиждам благородно...гаденстягащ сутиен и наместването докато спя по корем ме мъчат! :wink:

:shock:
pila li si ? .. slovoreda ti e ... neveroqten :lol:

sledko_f>93
01-17-2007, 19:33
Няма място за комплекси!Познавам много момичета на 14 чиито гърди още не са почнали да се развиват...не се комплексирай...няма смисъл то един ден ще си дойде само и ще порастнат!

И искренно и казвам, не че моите са големи, но ти завиждам благородно...гаденстягащ сутиен и наместването докато спя по корем ме мъчат! :wink:

:shock:
pila li si ? .. slovoreda ti e ... neveroqten :lol:
:lol: :lol: :lol:

kmpl
01-18-2007, 05:12
Ем да няа са комплексирам обаче забравих да допълня че и пуша и дали тва може да повлияй..всмисъл да ги спра ли цигарите или не вреди ?

SweetYGirL93
01-19-2007, 20:53
Мисля че проблема не е в цигарите защото имам една приятелка която има гърди по големи и от на майка ми , а пуши . А ти по-добре ги спри даже и да не влиаят на растежа

i'm so excited!
01-19-2007, 22:07
и аз нямам цици, споко 8)

Lorraine
01-20-2007, 10:37
На 13съм тая година ще правя 14...и имам цикъл от една година, но нямам никви гърди а другите момичета на моята възраст имат от доста повече време цикъл но гърдите им пораснаха още през първата година..та исках да попитам дали да спра да се комплексирам или и аз нз...и съжелявам ако темата не е за тук..след някоя друга годинка сичко ще се нормализира споку!