PDA

View Full Version : ?



01-17-2007, 18:12
Momcheta iskam da vi popitam haresva li vi kogato edno momiche se pravi ne nedostapno ili jelaete li q poveche kogato ne vi obrashta mnogo vnimanie ?

01-17-2007, 18:17
Като не ми обръща внимание , не я желая повече.
Такива надути да отидат в театъра. :?
Аве момичетата като цяло са ,, no comment :>'' :wink:

LO6IQ
01-17-2007, 18:18
Като не ми обръща внимание , не я желая повече.
Такива надути да отидат в театъра. :?
Аве момичетата като цяло са ,, no comment :>'' :wink:
Това бях аз :roll:

01-17-2007, 18:53
ние момчетата обичаме да ни показват че сме харесвани да ни се натискат такиа ралти не да се праат на недостъпни...............така си водим изводите че сте мнмн надути и не обръщаме мнмн внимание!!!! :lol: :D :lol:

01-17-2007, 18:54
ние момчетата обичаме да ни показват че сме харесвани да ни се натискат такиа ралти не да се праат на недостъпни...............така си водим изводите че сте мнмн надути и не обръщаме мнмн внимание!!!! :lol: :D :lol:

тва е от мен!!!

Bacard1
01-17-2007, 18:58
ние момчетата обичаме да ни показват че сме харесвани да ни се натискат такиа ралти не да се праат на недостъпни...............така си водим изводите че сте мнмн надути и не обръщаме мнмн внимание!!!! :lol: :D :lol:

тва е от мен!!!
ба неще да ми влее в профила енди час така от мен е тва ххх

totev
01-17-2007, 19:06
честно казано, преди време на мен ми беше по интересно докато момичетата се правеха на недостъпни, имаше тръпка... а когато вече показваха, че ме харесват.. някак си изчезваше тръпката... ама от доста време не ме инт коя ме харесва и коя не, така че не ми пука особено

01-17-2007, 19:52
ми да ти кажа чесно някой от нас обичат момичетата да се правят на недостъпни ама понякога се уливате брат!!!!

crazy_sexy_cool`f
01-17-2007, 19:55
никога не съм се правила на недосъпна...де да знам. Ако момчето, което харесвам ме сваля, да не съм луда да се правя на недосъпна. Мен ме е страх че така ще изгуби интерес към мен. Мн тъпо ми се струва някоя дам се прави на неостъпна

SlasHDaFiveNine
01-17-2007, 21:22
хах ....на мене лично не ми харесва...хах.....надувки много мразя
такива изрази като "Жените харесват мъже които се правят на недостъпни" и обратното много ме изнервят
верно е че жените не обичат лесните неща......само че на мъжете не им
се занимава със игрички и т.н....ако му се надува и се прави той ше си намери друга...де ше се занимава с некви префърцунени кучки......

ПС : Друг е въпроса че някой момичета се правят първоначално
леко на недостъпни за да проверят човека отсреща....дали
намеренията му са по сериозно или му е за едната бройка....

SaYoNaRa
01-17-2007, 23:20
Недостъпна женска. ХМ! Да я желая повече? Е, да, като искам баница и нямам пари я желая повече, но дадат ли ми друга, няма да ми пука. Къв съм метафоричен. Леле трябва да съм нобелов лауреат.

Хахахаха пич луд си.Идеален пример :lol: :lol: :lol:

koalka
01-18-2007, 12:41
Не винаги е добре момичето да се прави на недостъпно.Трябва да си абсолютно сигурна в чувствата на това момче и те да достатъчно силни, за да може да устоят на гонения :) (хах, как се изразих).И не може да си сигурна, че това момче няма да си помисли, че не го харесваш и за това се държиш така.Не казвам, че трябва да си лесна, но и не да показваш нещо друго с държанието си.